marek.ebiznes@gmail.com

Genopets – Gra NFT Bybit Launchpad

Zarabianie w Internecie

Genopets – Gra NFT Bybit Launchpad

Na blogu Bybit pojawiła się informacja o kolejnym launchpadzie 🙂 

Ostatnio kupiłem tokeny CBX – Za 22.5529 tokenów CBX zapłaciłem 0.84 bit ~ 2.4$ licząc po cenie 2.9$ za bit 04.11.2021.

A CBX mogłem sprzedać za 2$ szt czyli 45$ Niby, mało niby nic, a jednak. W takich launchpadach można sobie nazbierać wiele takich tokenów 😍

Tym razem tokeny GENE – Genopets

Jest to gra NFT na solanie, w której będziesz mógł hodować i rozwijać zwierzątko ruszając się 😇 

Tokeny będą dostępne na do zakupu na BYBIT za pomocą tokena BIT.

Załóż konto: https://partner.bybit.com/b/marek505

Blog Bybit na temat zakupu tokenów:

https://blog.bybit.com/en-US/post/bybit-genopets-gene–blt82f46606e251e00b/

Uwaga: ten wprowadzający wpis na blogu przedstawia propozycję i wizję tego, czym może być projekt opisywany niżej, to wszystko może ewoluować. Nie powinno być to postrzegane jako obietnica ani gwarancja funkcji czy zysku.

Zachęcam do śledzenia informacji postępów w rozwoju projektu tutaj oraz na oficjalnych kanałach.

Opis twórców

A co by było, gdybyś żył w świecie, który nagradza cię za zwykłe dbanie o siebie i bycie aktywnym? Często Twoje główne źródło dochodu, granie i relaks po długim stresującym dniu są sprzeczne z aktywnością. Siedzisz cały dzień przy biurku, a potem wracasz do domu i chcesz po prostu położyć się na kanapie. Brzmi znajomo?

Szczególnie w świecie gier szlifowanie zawsze odgrywało kluczową rolę w możliwości zdobywania łupów i ulepszeń postaci, aby awansować w grze. Kluczowa rola, która opiera się na godzinach i dniach spędzonych na ekranie na stukaniu w telefon lub wciskaniu kontrolera w kanapę. Nie zrozum nas źle. Uwielbiamy dobrą kanapę, ale czy nie byłoby miło mieć ciastko i je zjeść?

Ogólnie rzecz biorąc, nie tylko w grach zabawa, zarabianie i aktywność są ze sobą sprzeczne — to po prostu życie. Długie godziny pracy przy biurku sprawiają, że trudno jest zrównoważyć dbanie o siebie. Cóż, wierzymy, że nie powinieneś tracić zdrowia na rzecz bogactwa. Zdrowie to bogactwo. Dlatego stworzyliśmy Genopets. Pierwsza gra typu Move-to-Earn NFT, która umożliwia zarabianie kryptowalut za aktywność w codziennym życiu.

Gra

Genopets to gra NFT Play-to-Earn na Solanie, która służy pielęgnowaniu i ewolucji twojego osobistego Genopeta, twojego cyfrowego zwierzęcia. Trzymaj swojego Genopeta w kieszeni, gdziekolwiek jesteś, i otrzymuj nagrody za zejście z kanapy, spędzenie dnia lub przebiegnięcie kolejnego maratonu. Następnie, po długim dniu, po prostu odpocznij, zrelaksuj się i odbierz owoce swojej pracy.

Genopets łączy pielęgnację i ewolucję Tamagotchi z treningiem i walką z Pokemonami w asynchronicznych minigrach logicznych.

Przywołaj swojego Genopeta i szybuj przez neonowy Genoverse, odkrywając ukryty teren, odblokowując magiczne królestwa, tworząc tajemnicze przedmioty i walcząc z przyjaciółmi z całego świata. Oto jak to działa…
Przenieś się, aby zarabiać Mechanika

Przenieś się, aby zagrać + Graj, aby zarobić = Przenieś się, aby zarabiać

Genopets to darmowa gra NFT na Solanie, która sprawia, że ​​prowadzenie aktywnego stylu życia jest zabawne i satysfakcjonujące. Genopets wykorzystuje dane śledzone przez smartfon lub urządzenia do noszenia na sobie, aby rozwijać Genopet NFT w grze.

Wprowadziliśmy koncepcję „Przenieś się do gry”, co oznacza, że ​​Genopets zamienia twój prawdziwy ruch w PD, aby robić postępy w grze. Zastąpiliśmy tradycyjny siedzący tryb gry wideo, spędzany na stukaniu w ekran, sprawdzaniem aktywności fizycznej w trakcie dnia. Teraz twoje ciężko zarobione postępy w grze, zdobyte dzięki całodziennemu spacerowaniu, mogą być wymieniane jako NFT po wartości rynkowej, tworząc pierwsze doświadczenie w grach NFT typu „przenieś się, aby zarobić”.

Pielęgnuj, walcz i rozwijaj swój Genopet NFT, aby zwiększać jego wartość z każdym krokiem, jaki podejmujesz w prawdziwym życiu, a następnie sprzedawaj go na rynku, aby czerpać korzyści z naszej ciężkiej pracy. To właśnie nazywamy Move-to-Earn.

Elementy gry

Poniżej znajdują się podstawowe elementy składowe Genoverse:

Co to jest genopet?

Genopet to generatywna NFT, która ewoluuje, może być ulepszana i dostosowywana w miarę zdobywania kolejnych poziomów w grze. Twój Genopet NFT jest bezpłatny i jest jako niemowlę. Z czasem jego wartość będzie rosła, gdy zainwestujesz czas i wysiłek w ulepszenie jego typu, wydajności bitewnej i estetyki. Genopet ewoluuje z XP, a jego ewolucja jest kierowana i przyspieszana przez Gene Crystals.

Co to jest token $GENE?

$GENE to wymienny token zarządzania i obstawiania, który reprezentuje własność w Genoverse. Jako posiadacz tokena $GENE głosujesz na przyszłość rozgrywki i stawiasz swoje tokeny $GENE, aby zdobywać nagrody.

Co to jest token $KI?

Token $KI to wymienny token nagrody w grze, który otrzymujesz przy zakupie Habitatu. Użyj $KI, aby ewoluować swojego Genopeta, alchemizować kryształy, tworzyć nowe siedliska i walczyć z innymi graczami.
Co to jest PD?

XP lub punkty doświadczenia to stan w niezmiennych metadanych tokenów Genopeta, które zwiększają się dzięki twoim wysiłkom grindowania, podejmując kroki każdego dnia. Gdy zdobędziesz wystarczającą ilość XP, możesz ulepszyć swojego Genopeta.
Czym są kryształy genów?

Kryształy genów to niewymienne tokeny, które tworzysz za pomocą $GENE i $KI, aby kierować ewolucją Genopeta. Kryształy genów występują w wielu formach, a każdy z nich odgrywa wyjątkową rolę we wpływaniu na ewolucję Twojego zwierzaka. Na przykład, użyj Kryształu Ognia podczas ewolucji, aby zmienić swojego Genopeta na typ Ognisty i nadać mu płonący wygląd i ruchy ataku Ognia.

Czym jest siedlisko?

Siedlisko to miejsce, w którym twój Genopet żyje i ewoluuje. Siedliska to generowane proceduralnie, niepodlegające wymianie tokeny, które kupujesz za pośrednictwem Genopets Marketplace lub wytwarzasz za pomocą $GENE, $KI i Gene Crystals. Ponadto siedliska zwiększają twoje XP, odblokowują możliwość bezpośredniego wytwarzania kryształów genu i zarabiają codziennie $KI.
Ekonomiczne koło zamachowe

Ekonomiczne koło zamachowe Genopets jest zbudowane na pierwszym w swoim rodzaju modelu, w którym zarówno gracze Free-to-Play, jak i płacący mają możliwość zarabiania pieniędzy. Nazywamy to Innowacją Gospodarki Podwójnego Zarabiania.


Darmowe gry

Wszystko, czego potrzebujesz, aby zacząć grać w Genopets, to smartfon. Przywołaj i wybij swój Genopet NFT za darmo i zacznij zdobywać PD podczas ruchu. Otrzymuj nagrody za spacery z psem, taniec w swoim pokoju, codzienne bieganie na 4 km lub po prostu wstawanie i codzienne życie. Kiedy będziesz gotowy, aby odebrać nagrody, podłącz się do Genoverse i poznaj świat oczami swojego cyfrowego duchowego zwierzęcia. Wykorzystaj swoje PD, aby dostosować, ewoluować i przygotować swojego Genopeta do bitwy. Po wyrównaniu swojego Genopeta możesz sprzedać go na rynku i wykorzystać część tych zarobków na swoje pierwsze siedlisko, aby szybciej ewoluować i zarabiać więcej dzięki jeszcze lepszemu Genopetowi następnym razem.

Nurture — wybij za darmo unikalny Genopet NFT w oparciu o Twoją osobowość i połącz go z danymi kroków, aby rozpocząć grę.

Ewoluuj — zdobywaj PD, uczestnicząc w codziennych wyzwaniach krokowych, które podnoszą poziom twojego Genopeta, aby zwiększyć jego wydajność w bitwie i dostosować jego wygląd.

Bitwa — Udaj się na Battle Arena i rzuć wyzwanie innym darmowym graczom w konkurencyjnych, strategicznych minigrach, aby zdobyć jeszcze więcej PD i zająć miejsce w rankingach.

Handel — Wymień swój podrasowany Genopet NFT na rynku i sprzedaj go innym graczom, którzy szukają przewagi w Genoverse.

Płatność za grę

Jeśli chcesz przyspieszyć rozgrywkę, możesz kupić Habitat, aby przyspieszyć ewolucję swojego Genopeta, stworzyć kryształy genów i odblokować ciągłe zdobywanie tokenów $KI oprócz XP podczas ruchu.

Kup siedlisko z Genopets Marketplace lub bezpośrednio od innego gracza, aby zacząć nieprzerwanie zdobywać $KI + XP.

Stawiaj $GENE, aby przyspieszyć codzienne gromadzenie $KI i XP oraz zwiększyć dzienny limit $KI poprzez zdobywanie kolejnych poziomów.

Generuj i łącz różne kryształy genu, aby twój Genopet ewoluował w unikalny sposób i generował nowe siedliska, aby przyspieszyć ewolucję twojego Genopeta.

Wydzierżaw swój siedlisko innym graczom, gdy go nie używasz i zarabiaj, pomagając innym przyspieszyć ewolucję ich Genopeta.

Gotowy na nowy dom? Sprzedaj swoje siedliska innym graczom i udaj się na rynek po ulepszenie.

Podsumowanie

Misją Genopets jest uczynienie bycia aktywnym bardziej satysfakcjonującym dzięki zabawnej grze NFT Free-to-Play, która umożliwia masom zarabianie. Po raz pierwszy każdy może doświadczyć korzyści płynących z technologii blockchain dzięki łatwej do zrozumienia, casualowej grze, która inspiruje Cię do wyjścia i życia pełnią życia, zamiast siedzieć za ekranem.

Wszyscy dopiero zaczynamy wychodzić z globalnej pandemii, która głęboko zmieniła sposób, w jaki pracujemy, bawimy się i żyjemy. Pod wieloma względami świat został zresetowany. Nastąpiła nieodwołalna zmiana w naszym paradygmacie. Co więcej, wszyscy moglibyśmy użyć wymówki, aby wyjść, być aktywnym i dobrze się bawić. I nie ma nic lepszego niż sposób na zarobienie przy tym dochodu.

Choć poważnym kosztem, kryzys ten dał nam rzadki kulturowy moment na zastosowanie głębokiej introspekcji i nowatorskich technologii w celu przedefiniowania naszego podejścia do tego, co robimy, jak to robimy i dlaczego. Mamy możliwość i narzędzia, aby wrócić silniejszymi i położyć podwaliny pod pełną nadziei przyszłość. Nie ma lepszego czasu na wprowadzenie inspirowanego sposobu na ponowne połączenie się ze sobą i ze sobą. Do zobaczenia w Genoverse!

 

O Genopets

Genopets to pierwsza darmowa gra NFT typu „przenieś, aby zarobić”, która sprawia, że prowadzenie aktywnego stylu życia jest zabawne i satysfakcjonujące. Zbudowany na Solanie, Genopets integruje twoją codzienną aktywność w prawdziwym życiu z ekonomią blockchain Play-to-Earn, dzięki czemu możesz zamienić swoje rzeczywiste działania w ekspansywną rozgrywkę i zarabiać krypto, robiąc to.


Dołącz do społeczności Genopets:

Publiczna lista oczekujących beta: https://genopets.me/#connect

Twitter: https://twitter.com/genopets

Discord: https://discord.gg/genopets

Instagram: https://instagram.com/genopets

Reddit: https://www.reddit.com/r/genopets/

💡https://www.genopets.me/

Tutaj inne opisy projektu po angielsku – 

💡 https://medium.com/@genopets/introducing-genopets-3e96201c2103

💡https://morioh.com/p/7fd4b10de3e3

💡https://cryptototem.com/genopets-gene/

Blog bybit i info na temat przedsprzedaży:

https://blog.bybit.com/en-US/post/bybit-genopets-gene–blt82f46606e251e00b/

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *