marek.ebiznes@gmail.com

Game – Airdrop dla holderów Atom

Zarabianie w Internecie

Game – Airdrop dla holderów Atom

Strona Airdropu

https://airdrop.gamenet.one/

O co tutaj chodzi?

Token GAME to token Governance, czyli token zarządzania, $GAME, zostanie rozprowadzony wśród kluczowych interesariuszy ekosystemu Cosmos za pośrednictwem fairdrop.

Zasada ta sama jak z Airdropem OSMO.


1% całkowitej podaży $GAME genesis zostanie rozdystrybuowane na podstawie podwójnych migawek wykonanych 18 lutego 2021 r. i 1 listopada 2021 r.


Zrzucona z powietrza $GAME zostanie dostarczona w momencie premiery GAME w sieci głównej zaplanowanej na grudzień. (※przełożone na styczeń 2022 r.)

Dla kogo Airdrop?

Ten drop $GAME został zaprojektowany, aby zainicjować społeczność GAME, zachęcając posiadaczy ATOM poprzez podwójne zrzuty oparte na zrzutach, które rozprowadzają 2 miliony dolarów GAME (1% podaży tokenów genesis).


Posiadacze ATOM

1 milion $GAME zostanie rozdany posiadaczom ATOM w każdym zrzutach na podstawie migawki wykonanej podczas aktualizacji Cosmos Hub Stargate Upgrade 18 lutego 2021 r. i o godzinie 0:00 UTC 1 listopada 2021 r.
Migawka została i zostanie wykonana w ostatnim bloku kosmoshub-3 o 6:00 UTC 18 lutego 2021 r. oraz w bloku o 0:00 UTC 1 listopada 2021 r.


Fairdrop

Aby zapewnić bardziej zdecentralizowaną początkową dystrybucję, $GAME będzie dystrybuowane w formie fairdrop. Ten fairdrop ma na celu zapewnienie wszystkim członkom Cosmos Hub uczciwej możliwości uczestniczenia w GAME.


W związku z tym wdrożyliśmy maksymalny limit 50 000 ATOM na portfel; w związku z tym przy obliczaniu kwalifikującej się kwoty zrzutu zostanie uwzględnione maksymalne saldo w wysokości 50 000 ATOM.
Kwota $GAME, którą otrzymuje każdy adres, jest proporcjonalna do pierwiastka kwadratowego jego salda ATOM zdefiniowanego jako łączna kwota postawionego ATOM i nie postawionego ATOM lub maksymalne saldo 50,000ATOM.


Kwalifikujące się kwoty zrzutów dla posiadaczy ATOM w oparciu o każdą migawkę zostaną obliczone na podstawie następującej formuły fairdrop:

0,5% podaży tokenów genesis w wysokości 200 000 000 $ GAME zostanie rozdane posiadaczom ATOM podczas każdego zrzutu.


Odbieranie Fairdrop

Nie ma potrzeby ubiegać się o ten fairdrop. 100% Twoich $GAME zostanie automatycznie zrzucone w momencie uruchomienia głównej sieci GAME zaplanowanej na grudzień (※przesunięte na styczeń 2022 r.).


Strona internetowa, na której można sprawdzić, czy kwalifikujesz się do gry i ile $GAME otrzymasz, zostanie otwarta na początku listopada 2021 r.


O GRZE

GAME to zdecentralizowana, autonomiczna platforma do gier, w której entuzjaści gier, tacy jak gracze, programiści, inwestorzy itd., spotykają się, uczestnicząc bezpośrednio w operacji.

Sam udział w projekcie GAME jest początkiem wspaniałej gry RPG MMO (Massively Multiplayer Online), w której członkowie społeczności GAME, w tym również walidatorzy, delegaci i dostawcy płynności, składają się ze zdecentralizowanej, autonomicznej platformy i rozwijają ekosystem poprzez zrównoważony wzrost.

Źródło: https://medium.com/game/game-airdrop-for-atom-holder-563336c5f32e

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *