marek.ebiznes@gmail.com

Trava Finance – Update

Zarabianie w Internecie

Trava Finance – Update

Update mojego stakingu

Jak zdobywać rTrava i gonić ją do pracy

Lending platform od travafinance

Główna strona: https://trava.finance/

Staking: https://staking.trava.finance/staking

Lending: https://app.trava.finance/pools

Medium: https://medium.com/trava-finance/farming-pool-for-rewards-from-participating-in-lending-pool-f5de3df99baf


Pamiętaj! : Blog, Fanpage, Video oraz materiały które znajdujesz, jak i treść nie są poradą inwestycyjną w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19.10.2005 r. w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych lub ich emitentów (Dz. U. z 2005 r. Nr 206, poz. 1715).

Ta treść ma charakter informacyjno- edukacyjny i jest wyrazem moich osobistych poglądów. Nie mniej jednak prezentowane treści mogą być pomocne w zarabianiu oraz marketingu online. Nie stanowią one jednak porad inwestycyjnych. Żadna z instrukcji i filmów przedstawionych nie daje gwarancji zysku ani chociażby odzyskania wpłaconych pieniędzy. Pieniądze te nie są gwarantowane ani przez Bankowy Fundusz Gwarancyjny, ani przez jakąkolwiek instytucję lub firmę. Także ja nie gwarantuje Tobie ani zysku, ani odzyskania wkładu.

Pamiętaj też, że żaden, ale to żaden sposób na zarabianie pieniędzy, czy to będzie etat, biznes tradycyjny, inwestycja, czy wreszcie biznes online lub kryptowaluty nie dają nigdy 100% gwarancji zarobku. Dlatego ja też takiej gwarancji Ci nie dam.

Prezentowane biznesy to biznesy, które osobiście sprawdziłem i z których usług korzystam z większym lub mniejszym sukcesem finansowym.

Dlatego wpłacając pieniądze do któregokolwiek programu/firmy/kupując kryptowaluty, bądź świadomy/a istniejącego 100% ryzyka.

 

2 komentarze

  1. Bismarck pisze:

    Siemka, możesz podpowiedzieć mi jak przesłales usdc na metamask po sieci FTM czy gdzie i jak zeswapowałeś? Na metamask nie moge zrobić swapa na sieci FTM.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *