marek.ebiznes@gmail.com

NFT na CRO i sieci Cronos

Zarabianie w Internecie

NFT na CRO i sieci Cronos

Pojawiła się możliwość wymintowania (stworzenia) swojego unikalnego NFT

Takie NFT można stworzyć płacąc za nie w CRO po sieci Cronos, która jak widać mocno się rozwija.

Jeśli chodzi o samo NFT ja traktuje to jako ciekawostkę, którą akurat tutaj możecie dotknąć za bardzo niską kwotę, ja sam sobie kilka takich obrazków zrobiłem, jednak jak wyżej wspominałem jako ciekawostkę i eksperyment.

Po wymintowaniu można zaraz wystawić na marketplace

Dajcie znać co wy o tym uważacie?

Zapraszam też na kanał telegramowy

#CroCrow

Twitter: https://twitter.com/cronoscrocrow

Discord: https://discord.com/invite/8a8Xm4wwR9

Można sobie wymintować NFT na Cronos.

Aby to zrobić należy posiadać Metamask i sieć Cronos, którą dodacie do niego za pomocą chainlist.org (na filmach pokazywałem, jak łatwe to jest)

Wysyłacie sobie CRO z aplikacji lub giełdy crypto com po sieci cronos.

Ja CRO pomnażam, zbieram, stakuje od dawna, pomnażania go w różnych miejscach. Dla mnie to żaden problem, aby sobie kupić takie NFT w ramach ciekawostki i po to, by zobaczyć co z tego będzie 🙂

Koszt takiego NFT to 21 cro + fee tj. obecnie jakieś 13$

Mintowaniehttps://crocrow.com/

Markethttps://app.ebisusbay.com/marketplace

Ja wymintowałem sobie 6 szt. Z czego jedna ma RARITY ranking #15

Jeśli cro posiadacie na Keplr to jest na sieci crypto org, należy użyć bridge, aby przenieść cro na siec cronos. Działanie takiego bridge tłumaczę tutaj:

————————————–

Pamiętaj! : Blog, Fanpage, Video oraz materiały, które znajdujesz, jak i treść nie są poradą inwestycyjną w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19.10.2005 r. w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych lub ich emitentów (Dz. U. z 2005 r. Nr 206, poz. 1715).

Ta treść ma charakter informacyjno- edukacyjny i jest wyrazem moich osobistych poglądów. Nie mniej jednak prezentowane treści mogą być pomocne w zarabianiu oraz marketingu online. Nie stanowią one jednak porad inwestycyjnych. Żadna z instrukcji i filmów przedstawionych nie daje gwarancji zysku ani chociażby odzyskania wpłaconych pieniędzy. Pieniądze te nie są gwarantowane ani przez Bankowy Fundusz Gwarancyjny, ani przez jakąkolwiek instytucję lub firmę. Także ja nie gwarantuje Tobie ani zysku, ani odzyskania wkładu.

Pamiętaj też, że żaden, ale to żaden sposób na zarabianie pieniędzy, czy to będzie etat, biznes tradycyjny, inwestycja, czy wreszcie biznes online lub kryptowaluty nie dają nigdy 100% gwarancji zarobku. Dlatego ja też takiej gwarancji Ci nie dam.

Prezentowane biznesy to biznesy, które osobiście sprawdziłem i z których usług korzystam z większym lub mniejszym sukcesem finansowym.

Dlatego wpłacając pieniądze do któregokolwiek programu/firmy/kupując kryptowaluty, bądź świadomy/a istniejącego 100% ryzyka.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *