marek.ebiznes@gmail.com

Legion network wallet

Zarabianie w Internecie

Legion network wallet

Aktualnie promocja na darmowe tokeny dobiegła końca

Portfel był w wersji beta i do zgarnięcia było 34 tokeny LGX

Aplikacja w wersji beta, była całkiem podobna jak kiedyś był portfel Civic i wynagrodziła swoich wczesnych użytkowników tokenami.

Kto pamięta też trust wallet jak on także dzielił darmowymi tokenami, to wie, że się opłacało, czy tu będzie podobnie to zobaczymy 😈

Jeśli chodzi o sieć o aplikacje Legion, to śmiało można dołączyć do aplikacji i śledzić jej rozwój

https://register.legionnetwork.io/AHIGTV3

Nie zawsze łapie rejestracje z linki. Aby otrzymać tokeny przy rejestracji wpiszcie kod:

AHIGTV3

Na stronie głównej projektu znajduje się roadmap i można przeczytać więcej na temat czym ten portfel ma być. Założenie tego portfela jest takie, aby łączyć z sobą wiele możliwości, więc za jednym razem będzie to portfel jak i wielofunkcyjna platforma. Tokeny mamy otrzymać w marcu 2022

Strona główna projektu: https://www.legionnetwork.io/

Medium blog: https://legionnetwork.medium.com/

Discord: https://discord.gg/legionnetwork

Telegram: https://t.me/legionnetworkcommunity


Nota Prawna:

Treść materiałów na kanale YouTube:  Marek Porwoł oraz artykułów, wszelkich tekstówprezentacjinagrań audio i video w domenie i subdomenachmarekporwol.pl mają wyłącznie charakter informacyjnoedukacyjnyNie stanowią „rekomendacji” i treści NIE są poradą inwestycyjną w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19.10.2005 r. w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych lub ich emitentów (Dz. U. z 2005 r. Nr 206, poz. 1715).r

Treści te mają charakter informacyjno- edukacyjny i są wyrazem moich osobistych poglądów. Niemniej jednak prezentowane treści mogą być pomocne w zarabianiu oraz marketingu online. Nie stanowią one jednak porad inwestycyjnych.

Żadna z instrukcji i filmów przedstawionych NIE daje GWARANCJI zysku ani chociażby odzyskania wpłaconych pieniędzy. Pieniądze te NIE są gwarantowane ani przez Bankowy Fundusz Gwarancyjny, ani przez jakąkolwiek instytucję lub firmę. Także ja nie gwarantuje Ci ani zysku, ani odzyskania wkładu.

Pamiętaj też, że żaden sposób na zarabianie pieniędzy etat, biznes tradycyjny, inwestycja, czy biznes online lub kryptowaluty NIE dają nigdy 100% gwarancji zarobku. Dlatego ja też takiej gwarancji Ci NIE dam!

 

Jedna odpowiedź

  1. Matt pisze:

    Nie działa już – nie można się zarejestrować, przy próbie rejestracji wyrzuca szary ekran (na Sklep Play sporo ocen z komentarzem to potwierdzającym)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *