marek.ebiznes@gmail.com

Cerberus – Airdrop dla stakujących w ekosystemie cosmos

Zarabianie w Internecie

Cerberus – Airdrop dla stakujących w ekosystemie cosmos

Jak wcześniej wspominałem 9 marca na telegramie, aby zakwalifikować się na Airdrop Cerberus wystarczyło stakować odpowiednią ilość Chihuahua ($HUAHUA) na portfelu keplr, którego otrzymaliśmy jako airdrop.

To czy otrzymasz Airdrop sprawdzić można na tej stronie po podłączeniu portfela KEPLR

https://stake.cerberus.zone/

Od razu po zalogowaniu się na stronę, akceptacji pojawiających się komunikatów keplr o dodaniu sieci do portfela można stakować tokeny, wystarczy wybrać delegatora

Ja swoje tokeny zastakowałem u delegatora: Artifact ze wzgledu na to, że znalazłem info o nim na twitter. Jak widacna Screenie, % za staking jest na poziomie 298%, jednak nie liczę na to, że się utrzyma długo.

https://twitter.com/CerberusZone/status/1503834056932401157?s=20&t=9zmCWIC2pu5YtVZe_Zd3jA

https://artifact-staking.medium.com/claiming-the-cerberus-airdrop-and-staking-262b433aaf8c

Pamietajcie też o moim kanale YT, który znajdziecie TUTAJ

Tutaj informacja o tym kto się kwalifikuje na Airdrop, fajne jest to, że akurat od dłuższego czasu wszyscy, którzy korzystamy z ekosystemu Cosmos jak i platformy Osmosis to kwalifikujemy się na większość airdropów.

Dystrybucja zrzutów

Delegatorzy Chihuahua — 27 mld $ CRBRUS — Migawka 12 marca 2022 o 12:00 UTC

Delegatorzy Cosmos — 20 miliardów dolarów CRBRUS — migawka 12 marca 2022 o godzinie 12:00 czasu UTC

Delegatorzy osmozy — 20 miliardów dolarów CRBRUS — migawka 12 marca 2022 o godzinie 12:00 czasu UTC

Info o Airdropie: https://medium.com/@cerberus_zone/cerberus-crbrus-airdrop-coming-to-the-cosmos-network-9911c780dcdd

Czym jest projekt CERBERUS?

Pierwszy w historii zrzut memcoina z trzema głowami odbędzie się na ekosystemie COSMOS.

Projekt Cerberus NFT będzie kontynuacją uruchomienia sieci głównej Cerberus 15 marca 2022 r. o godzinie 12:00 UTC-6. Zrzut Cerberusa ($CRBRUS) [czyt. — kur-ber-uhs] zostanie zrzucony do tych, którzy stakują/delegują Chihuahua ($HUAHUA), Osmosis ($OSMO) i Cosmos ($ATOM).


Cerberus będzie prowadzoną przez społeczność memową monetą, która umożliwi społeczności głosowanie nad różnymi propozycjami dotyczącymi przyszłego wykorzystania monety.

Blockchain Cerberusa to całkowicie pozbawiony uprawnień łańcuch bloków, w którym każdy może dołączyć do sieci i uruchomić walidator. Społeczność będzie mogła zarabiać, stakując Cerberusa ($CRBRUS) za pomocą walidatorów i puli płynności.

Pierwszą planowaną pulą płynności będzie LP Cerberus ($CRBRUS)/Chihuahua ($HUAHUA).

Ponadto społeczność określi przyszłe możliwości użycia monety poprzez propozycje zarządzania złożone przez dowolnego posiadacza monety Cerberus.


Cerberus będzie miał 97 miliardów monet, z czego 69 miliardów Cerberus (71,13% USD CRBRUS) zostanie rozdanych w zrzutach do posiadaczy tokenów we ekosystemie Cosmos.

Pozostała część zostanie przeznaczona na pulę społeczności community pool (11,34%), fundusz wzrostu growth fund (11,34%), oraz fundusz dla zespołu (6,19%). Inflacja jest ustalona na poziomie 43%.

Community Pool

11 miliardów monet Cerberusa ($CRBRUS) zostanie zamkniętych w puli społeczności i przeznaczonych na propozycje zarządzania przegłosowane przez społeczność.

Growth Fund:

11 miliardów dolarów CRBRUS zostanie przeznaczonych na rozwój ekosystemu Cerberusa.

Airdrop:

69 miliardów dolarów CRBRUS zostanie przeznaczonych na zrzuty. Delegaci ATOM, Osmosis i Chihuahua otrzymają zrzuty.

Opublikujemy więcej szczegółów na temat dokładnego współczynnika zrzutów dla posiadaczy Chihuahua, Osmosis i ATOM, gdy zbliżamy się do dat migawek. Daty migawek są jeszcze do ustalenia.

Śledź nas na Twitterze @CerberusZone, aby otrzymywać najnowsze aktualizacje.

Team Fund:

Zespół otrzyma 6 miliardów dolarów CRBRUS. Data pierwszej kamizelki zespołu nastąpi 6 miesięcy po uruchomieniu mainnetu.

Fundusz zespołowy zostanie rozłożony na okres 36 miesięcy/3 lata. Dokładne daty i kwoty vestingi zostaną zaktualizowane tutaj po uruchomieniu mainnetu.

Informacje o zrzucie:

Będą dwa rodzaje zrzutów, zrzuty rozdawane jako giveaway i zrzuty dla tych, którzy postawią na walidatory.

Zrzuty giveaway są przeznaczone dla tych co bedą wykonywać zadnia, a Airdropy tokenów są przeznaczone dla tych którzy stakują w ekosystemie Cosmos. Najlepszym sposobem, aby być na bieżąco z nadchodzącymi airdropami, jest śledzenie nas na Twitterze @CerberusZone.

Wsparcie mojej pracy

Wesprzeć mnie możesz tutaj

DobraKawa

Dziś wpadł mi pomysł, wiele osób pyta się mnie jak mogą się mi odwdzięczyć za moją pracę, niektóre w ramach wdzięczności wrzucają mi czasem 10% od zysku i to szanuję 🙂

Dziękuję też każdemu z osobna jak i wam wszystkim za to że czytacie mojego bloga oraz oglądacie filmy które dodaje na YT 😊 jest to dla mnie mega motywujące.

Dziękuje też, że korzystacie z moich linków referencyjnych i promocji które udostępniam.

Zależy mi aby ruszyć markę kawy „Dobra Kawa” więc wpadłem na pomysł 😃

Jeśli zarobiłeś dzięki moim wskazówką i chciałbyś podziękować za moją pracę, zamów po prostu sobie, albo komuś w prezencie kawę i podziel się opinią 🙂

Możesz to zrobić na stronie https://poprostudobrakawa.pl/

🧩 Pamiętaj! Tam jest pole na kod rabatowy.

Otrzymasz 10% zniżki z kodem: HAJSOHOLICY – https://youtu.be/-iBwFm2xKKo

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *