marek.ebiznes@gmail.com

SocialGood – update 10.04.2022

Zarabianie w Internecie

SocialGood – update 10.04.2022

#SocialGood #Bonusy #Redukcja sald

Siemanko, z uwagi na to że pisze do mnie sporo osób i pyta co się dzieje z aplikacją SG pędzę wam z pomocą zrozumienia całego tematu znikających sald 🙂

Zaczniemy od historii bonusów i zachować niektórych ludzi…

Ogólnie Polacy, ale nie tylko oni robią syf z każda promocja jaka jest, a tracą na tym wszyscy którzy uczciwie podchodzą do tematu. Wszystko przez to, że nauczeni są kombinowania. Obłowi się jedna lub kilka osób, wydrenuje system a reszta nawet często nie dostanie swojego bonusu. 

Tamci co kombinują robią multikonta, oszukują i wykorzystują każdą lukę w systemie zamiast ją zgłosić do firmy i naprawić, gdzie ogółem jest to dla dobra całej społeczności czy użytkowników danej aplikacji.

Póżniej znów to te osoby jak i cała reszta tych która myślała ze wydyma system do spodu krzyczy i drze ryja najgłośniej, że ich oszukali, bo firma zmieniła zasady aby chronić siebie przed wyzyskiem garstki tych cwanych osób. 

Aby było Jasne! Jest wiele scamów, gdzie takie zmiany powodują złe emocje i zazwyczaj są znakiem tego, ze coś jest nie tak. Zresztą kto jest w necie dłużej, kto ogląda moją ekipę i słucha co mówimy dawno ma swoje wnioski. 

Jeśli chodzi o Social Good ta firma nie ma was nawet jak zescamić, bo jak można kogoś oszukać na możliwości otrzymania czegoś za darmo, jeśli spełni się jakieś warunki? Tokeny dostajecie ZA DARMO! 

Zdarzają się czasem błędy aplikacji SG czy Aliexpresss, gdzie zakupy nie zostają zaliczone jednak jest to mały odsetek.

Masz okazje otrzymać token SG swoje zakupy oraz za polecanie aplikacji uczciwym osobom  które spełnią warunki i zakwalifikują się do bonusu. Wtedy i ty otrzymasz taki bonus na twoje konto w SocialGoodApp

To że w aplikacji wyświetla wam ilość tokenów to jest tylko ilość podglądowa, nie rzeczywista i do której można się odnieść i którą możesz zdobyć jak zadbasz o to aby twoje kroki zostały zaliczone i kroki osób którym to pokazałeś, jeśli nie spełnisz warunków ty, ani osoby polecone nici z bonusu. 

To co widać firma postanowiła usunąć z systemu to co nie zaliczone, dlatego mamy tak a nie inaczej. 

Jednak w łatwy sposób można sprawdzić czy ilość tokenów, którą otrzymałeś/aś za swoją dobrze wykonaną pracę się zgadza.

Jest historia zakupów gdzie są statusy na pozycjach:

Pending – oczekująca, tokeny widać ale nie są do ruszenia

Aplroved – tokeny są już na naszych saldach

Declined – coś poszło nie tak transakcja odrzucona, tokeny może widać, ale nie są do ruszenia

Te tokeny za swoje zakupy jesteśmy wstanie wypłacić na portfel, podczas ich wypłaty należy zrobić KYC.

Jeśli chodzi o polecanie, tam gdzie jest zakładka „referrals” i znajdziecie tam wasz kod, a poniżej jest kolejna zakładka „my referral history” tam można sprawdzić ile poleconych w którym miesiącu spełniło warunki i oni jak i wy otrzymaliście nagrody za to. 

Tokenów za polecanie nie można na razie wypłacić, tak jak wy to i ja czekam.

Jeśli nigdy nie kupiłeś tokenów na giełdzie za własny hajs, a nawet jeśli kupiłeś to i tak nikt cię nie oszukał bo cenę dyktuje rynek i jego powtarzalność. A to czy firma przetrwa i jak długo dawać będzie nam możliwość otrzymywania tokenów ZA DARMO czas pokaże. 

Życzę cierpliwości.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *