marek.ebiznes@gmail.com

Wyniki z 7 dni- Darmowe narzędzie do tradingu

Zarabianie w Internecie

Wyniki z 7 dni- Darmowe narzędzie do tradingu

Hej. Wszystkim, którzy są zapisani na tej > liście < wysłałem informacje na temat darmowego narzędzia do tradingu i jego wyników, które wygenerowało przez ostatni tydzień.

Wiesz, że odpaliłem testowo narzędzie do tradingu, a po chwili zdecydowałem się testować jego rozszerzoną wersję, którą opłaciłem i dzięki temu będę mógł się rzetelnie dzielić przemyśleniami dotyczącymi tego narzędzia na większej ilości kryptowalut.

Dzięki temu mogę swobodnie korzystać z tradingu na 10 parach walutowych, co widać na screenie wyżej.

W sumie zaangażowałem do tradingu kwotę 6200$ na 10 par walutowych po 600$ według ustawień zalecanych jak i 2 pary walutowe po 100$ zmieniając trochę ustawienia.

Można zauważyć wypracowany zysk na poszczególnych parach walutowych.

Chciałbym jednak omówić to bardziej szczegółowo i przedstawić w liczbach jak i procentach oraz opisać trochę jak działa to narzędzie co ja zauważyłem i jakie mam wnioski.

Jeśli nie masz jeszcze tego narzędzia to konto możesz założyć tutaj

Najlepiej poradziły sobie 2 pary :

Matic i Aave gdzie te pary walutowe wypracowały zysk na poziomie 17.5$ z 600$. Daje nam to prawie 3% zysku od kapitału w niespełna 7 dni!

Zostało to wygenerowane z zaangażowania 25% kapitału w transakcjach. Moim zdaniem całkiem nieźle.

Ale moim zdaniem jest to dobry okres, aby takie narzędzia uruchomić, bo rynek jest w trendzie bocznym. Bitcoin często wyznacza kierunek innym walutom. Tak jak przypuszczałem ruchy są małe, ale wystarczające, by wykorzystać automatyzację do zakupu jak i sprzedaży.

Teraz trochę szklanej kuli

Tak wygląda wykres BTC od sierpnia 2020 roku do dnia 19 lipca 2022 .
Tak jak jesteśmy na minimach ceny obecnie, ale też maximach okresu przed wzrostowego na przełomie roku 2020 i 2021, a analizując jeszcze wcześniejszy okres to jest to szczyt z grudnia 2017 roku!

Żółtym kółkiem zaznaczyłem właśnie ten moment gdzie cena w 2020 roku zaliczyła chwilowy przystanek, było to w okresie listopad- grudzień. Na kolejnym wykresie widać przerywaną linie i szczyt z 2017 roku, który miał miejsce także w grudniu.

A tutaj trochę lini naniesionych na wykres mojego autorstwa, jednak nie będę tłumaczył tutaj poszczególnych przemyśleń szczegółowo – nimi dzielimy się w innym miejscu na bieżąco.

Patrząc na wykres poziom ceny 17000 – 19000$ wydaje się być mocnym wsparciem i tam pojawia się tendencja zakupowa.

Co działo się na Aave?

Aave pierwszy raz zostało zakupione dnia 11.07 po cenie 77.9$ w ilości 0,261 szt., po czym doszło jeszcze do kolejnych zakupów po niższych cenach, co widać na przedstawionym screenie. 

Finalnie na tej sesji tradingowej, bo tak można to nazwać, zostało zaangażowane około 25% kapitału i osiągnięty zysk 1.7$ jest to zysk na poziomie 10% z zaangażowanego kapitału w jedną sesję tradingową. Dla mnie spoko, tym bardziej że wszystko działa sobie w tle.

Kolejna ciekawa sesja miała miejsce na tej samej parze i zysk to aż 3$ z zaangażowanych nieco więcej niż 80$, co daje nam około 3.8% zysku z tej sesji.

Wszystko to dzieje się automatycznie.

Patrząc na pary walutowe, które odpaliłem testowo za 100$ tj. ETH oraz BTC to na nich zysk jest 5.54$ na ETH i 3.4$ na BTC co daje zysk na poziomie 5.5% oraz 3.4% od depozytu, gdzie zaangażowane w trading było 20% całego kapitału.

Inne pary nie poradziły sobie źle, a to dlatego, że zysk też oscyluje przy około 1% od depozytu. 

Ogólnie z tego co widzę po komentarzach pod postami z automatycznymi narzędziami wiele osób pisze, że to proste i łatwe i mogą robić to sami, do tego zachowują się jak by odkryli złotego grala komentując prześmiewczo i z pogardą takie narzędzia.

Jednak jeśli to wszystko działa tak prosto, dlaczego oni tego nie robią ręcznie i nie osiągają żadnych wyników… a tylko bez sensu komentują coś, o czym kompletnie nie mają zielonego pojęcia.

Ja wole testować niż dyskutować! I pokazać jak jest naprawdę!

Będę informował o dalszych wynikach jak i przemyśleniach z nimi związanych.

Jeśli nie masz jeszcze tego narzędzia to konto możesz założyć tutaj

Więcej informacji o tym jak wszystko skonfigurować jest Tutaj


Dlaczego uważam, iż niedługo zobaczysz znowu więcej reklam i krzykaczy ściągających ludzi bez wiedzy do tajemniczych grup sygnałowych, gdzie opłacając abonament będziesz miał dostęp do sygnałów, dzięki którym zarobisz- ta jasne!

https://www.facebook.com/100000186151117/posts/pfbid0w6b9FdpnbwAJTmQTDfWPPEaH5VmWmazuaxMmDfcHaHh2MBTpztoWpH3yw21jd8djl/?d=n

Zresztą można też zauważyć na socjalach aktywność ludzi, którzy próbują ustrzelić dołek- „snajperzy dołków”, taki nowy trend!

Napisałem to też dziś na FB, że wyczuwam to, że już social mediowi sezonowi naganiacze powoli się pojawiają!


A tutaj trochę moich ostatnich transakcji opartych właśnie o moje przemyślenia, gdzie hejterzy i tak powiedzą, że to tylko screeny z Blockfolio i Delty 😄

Doświadczenie pokazuje jedno- nie ma sensu na siłę szukać dołka, a trzymać się planu!

Tutaj moje ostatnie zakupy ETH zysk 30% i 40% – Jeśli go zrealizuje.

Zakupy na LTC zysk 16%

Wystarczy samemu trochę pomyśleć i zrozumieć rynek czego też i ja was uczę. Wystarczy obserwować jak i uczestniczyć w tym co robimy na grupie HajsoHolicy i Telegramie.

Zapraszam na dobrą kawę.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *