marek.ebiznes@gmail.com

Wexo – Update aplikacji 1.08.2022

Zarabianie w Internecie

Wexo – Update aplikacji 1.08.2022

Poniższe informacje pochodzą z oficjalnych wpisów firmowych https://wexopay.com/blog

Postanowiłem dodać też tutaj kilka swoich przemyśleń i doświadczeń z nową aplikacją.

Ja natrafiłem na platformę dzięki ich akcji afiliacyjnej, która się zakończyła, ale planowany jest dalszy rozwój tej sfery dzięki Loyalty program.

Program partnerski zostaje rozwiązany, a zastąpi go program lojalnościowy WEXO.

Doceniamy, że WEXO znalazło fanów, zwolenników i użytkowników z całego świata – ponad 182 000 z was z ponad 170 krajów. Chcemy, aby korzystanie z naszej aplikacji kryptowalutowej było proste, a jednocześnie nagradzać za lojalność – w jeszcze ciekawszy sposób.

Jesteśmy mile zaskoczeni, że tokeny WEXO (odłożone dla partnerów) zostały wydane w tak krótkim czasie, dzięki Waszej wielkiej aktywności. Bardzo dziękujemy. Ponieważ była to popularna korzyść wśród użytkowników, postanowiliśmy zachować i ulepszyć nagrody i bonusy dla użytkowników WEXO.

Dlatego przygotowujemy nowy Program Lojalnościowy WEXO, w którym na podstawie Twojej aktywności otrzymasz lepsze i bardziej atrakcyjne korzyści i nagrody zgodnie z Twoim aktualnym poziomem.

O uruchomieniu poinformujemy w odpowiednim czasie. W międzyczasie z radością podzielimy się informacją, że zaproszenia, które już wysłałeś lub dopiero wyślesz, zostaną uwzględnione w nowym programie lojalnościowym WEXO. Wkrótce opublikujemy więcej informacji.

Tutaj link do aplikacji, może jeszcze nas czymś wynagrodzi:

https://wexopay.com/ref/qI9JMD

Bardzo podoba mi się koncepcja takiej platformy, dzięki niej mieliśmy możliwość zdobycia ich tokenów WEXO za darmo! Ciągle śledzę ich rozwój, jednocześnie kibicując by wszystko się udało.

Wexo jest platformą budowaną na rynek słowacki i tam też posiada sporą społeczność.
Ze względu, na to, iż dotyczy kryptowalut to automatycznie jest to aplikacja z zasięgiem globalnym, co widać, bo ja sam się nią zainteresowałem. Wyżej firma poinformowała, że znalazła zwolenników w 170 krajach i bonus powitalny rozszedł się w bardzo szybkim tempie. Podejrzewam, że spora część bonusu trafiła też do Polaków.

Twórcy nie zamykają się tylko w obrębie jednego kraju i to jest ważne, bardzo mi się to podoba, bo jest duża szansa, że aplikacja będzie miała jakiś większy wpływ na rozwój przestrzeni krypto.

Aplikacja jest prosta i fajna a jej wizja jak i funkcjonalność ma być podobna do Crypto com.

Dla mnie spoko, że na rynku pojawiają się alternatywy, bo dzięki nim można łapać kolejne okazje na to, by chociaż zgarniać airdropy i bonusy.

Firmy, które zdobyły użytkowników i urosły już wystarczająco zazwyczaj zmniejszają benefity jak w wypadku crypto. Użytkownicy i tak się już do używania ich rozwiązań przyzwyczaili- i to jest fakt, ale nie stoi nic na przeszkodzie, by pomimo ulubionej aplikacji zainteresować się czymś nowym i przy okazji zgarnąć bonusy. Ja tak zrobiłem.


Z Firmowego opisu, który jest poniżej, wynika, że aplikacja ma być zarówno dla osób początkujących jak i tych bardziej zaawansowanych, a osobom początkującym pomoże zrozumieć w jaki sposób można osiągać zyski dzięki kryptowalutom za pomocą stakingu i nie tylko.
Należy jednak zawsze pamiętać o zasadzie „NOT your keys, NOT your crypto” czyli nie twoje klucze, nie twoje kryptowaluty i większe kwoty zalecane jest by trzymać na portfelach Non custodial czyli takich gdzie tylko ty posiadasz dostęp do SEED czy Klucza prywatnego.

Krypto dla Ciebie i Twoich znajomych

Trzymaj swoje kryptowaluty na naszej wydajnej i łatwej w użyciu platformie WEXO.
Kupuj bitcoiny i inne kryptowaluty za pomocą karty kredytowej.
Dokonuj natychmiastowych zamian między kryptowalutami.
Dołącz do naszej społeczności, zarabiaj kryptowaluty i płać niższe opłaty dzięki naszemu planowi lojalnościowemu.

Aplikacja wexo – główne funkcje

• Bezpiecznie wysyłaj, odbieraj i przechowuj kryptowaluty
• Wbudowana możliwość wymiany tokenów
• Wykresy w czasie rzeczywistym
• Proste zarządzanie portfelem
• Kupuj bitcoiny i inne topowe kryptowaluty
• Bezpieczeństwo zapewniane przez skanowanie twarzy i odcisków palców
• Wysyłaj kryptowaluty bez konieczności znajomości adresu odbiorcy
• Wybieraj spośród różnych sieci i różnych łańcuchów bloków podczas dokonywania transakcji
• Zapisz kontakty i adresy portfela
• Generuj wstępnie wypełnione zlecenia płatnicze

Aplikacja WEXO 2.0 z charakterystycznym podtytułem: „Crypto for you and your friends”, posiada nowy intuicyjny interfejs. Dzięki temu nawet mniej doświadczeni użytkownicy mogą nauczyć się pracy z kryptowalutami.

Oprócz zwykłych opcji standardowych portfeli kryptowalut zaktualizowana aplikacja wprowadza kilka funkcji i praktycznych funkcji.

Szczegółowy przegląd rynku pozwala użytkownikowi łatwo zarządzać swoim portfelem w aplikacji WEXO, kupować Bitcoin i inne kryptowaluty za pomocą karty kredytowej oraz wymieniać kryptowaluty na naszej wbudowanej giełdzie kryptowalut.

Jedną z kluczowych nowych funkcji jest wysyłanie krypto za pomocą numeru telefonu bez konieczności znajomości adresu portfela odbiorcy.

W nowej aplikacji można zapisać często używane adresy lub kontakty. Nowa wersja aplikacji kryptowalutowej WEXO może generować płatności ze wstępnie wypełnionymi szczegółami płatności za pomocą kodu QR.

„Nowa aplikacja jest bramą do całego naszego ekosystemu WEXO. Użytkownik otrzymuje portfel kryptograficzny z wieloma funkcjami i może z łatwością kupować kryptowaluty i dokonywać swapów na wbudowanej giełdzie kryptowalut. Wszystko to w naszym nowym, zaktualizowanym interfejsie” mówi współzałożyciel platformy WEXO Milan Božik.

Dodaliśmy inne topowe kryptowaluty i każdego miesiąca będziemy dodawać kolejne. Użytkownicy zdecydują również o dodawanych kryptowalutach.

Kup WEXO TOKEN w aplikacji i zarabiaj

TOKEN WEXO możesz kupić bezpośrednio i wygodnie w aplikacji WEXO, jeszcze przed listingiem, po obniżonej cenie 0,125 EUR (cena aukcji wyniesie 0,25 EUR).

Potencjał wzrostu tokena to jednak dopiero początek – otwiera nowe możliwości poprzez stakowanie, generowanie zysku w pulach dywidendowych, czy obniżanie opłat za wybrane usługi w ramach programu lojalnościowego.

Program lojalnościowy będzie oferował różne korzyści i rabaty w zależności od aktywności użytkownika.

Zapowiadany program lojalnościowy zostanie uruchomiony w trzecim kwartale 2022 roku wraz z innymi nowymi funkcjami.

Jak już informowaliśmy, rok 2022 będzie dla WEXO rokiem kolejnych innowacji, kiedy to ogromnie poszerzymy zakres oferowanych usług. Obecnie pracujemy nad wprowadzeniem naszego tokena WEXO na giełdę kryptowalut. Ten krok obejmuje szeroko zakrojone przygotowania i z przyjemnością informujemy o korzystnych pulach stakingu, nabywania uprawnień i dywidend naszego tokena WEXO.

DLACZEGO warto kupić tokeny WEXO w fazie przedsprzedaży w korzystnej cenie i skorzystać z:

• trzymanie tokenów Wexo po najniższej możliwej cenie w fazie PRZEDSPRZEDAŻY przed wejściem na giełdę kryptowalut,

• możliwość zaangażowania się i korzystania z stakingu ze wzrostem + 24% rocznie,

• możliwość dołączenia do puli dywidendy do 30%.

Stakowanie tokenów WEXO z roczną wyceną do 24%

Token WEXO jest częścią znaczącego ekosystemu na blockchainie Cardano i zgodnie z dzisiejszymi nowoczesnymi standardami będzie również wykorzystywał możliwości stakowania.

Z niecierpliwością czekamy na więcej szczegółów na temat obstawiania naszego użytkowego tokena WEXO.

https://wexopay.com/blog/buy-the-wexo-token-before-entering-the-crypto-exchange-and-profit

Dla tokena WEXO będą dwie pule:

  1. Pula w presale
  2. Dostępność po notowaniu na giełdzie

Przedsprzedaż

• Możliwość potrwa rok od umieszczenia na liście tokenów WEXO, a następnie wygaśnie.

• Roczna wycena RRSO wyniesie 24%.

• Będzie dostępny dla użytkowników z min. 25 000 tokenów WEXO z fazy przedsprzedaży.

• Do puli będzie można wrzucać tylko tokeny z fazy przedsprzedaży.

• Możliwe będzie opuszczenie puli po jej wygaśnięciu.

• Użytkownik będzie mógł wypłacić nagrody w postaci tokenów WEXO i np. wpłacić je z powrotem do tej samej puli (restake).

Oficjalny Pool

• Zostanie założony po notowaniu na giełdzie kryptowalut.

• Roczna wycena RRSO wyniesie 24%.

• Limit czasu blokowania tokenów WEXO w puli wynosi 1 rok.

• Dostępne dla wszystkich użytkowników.

• Użytkownik będzie mógł wypłacić nagrody w postaci tokenów WEXO oraz m.in.

zdeponuj je z powrotem w tej samej puli (restake).

• W tej puli będzie można oszacować wszystkie zakupione lub nabyte tokeny, które nie są częścią fazy przedsprzedaży, a zatem nie podlegają rocznemu nabywaniu uprawnień do nich poprzez vesting.

Nagroda za staking będzie wypłacana każdego dnia. W nowej aplikacji kryptowalutowej WEXO, którą wkrótce wprowadzimy, będziesz mógł łatwo kontrolować cały proces. Jednocześnie staking będzie dostępny za pośrednictwem naszego interfejsu online.


Czym dokładnie jest staking:

Staking kryptowalut jest jedną z możliwości osiągnięcia pasywnego dochodu z kryptowaluty. Termin powstał po ustanowieniu nowego mechanizmu konsensusu zwanego Proof of Stake. Jako termin używany obecnie, obstawianie oznacza dowolne blokowanie określonej liczby tokenow lub coinow w celu ich oceny lub uzyskania innych korzyści.


Uprawnienie do tokena WEXO i jego wprowadzenie do obiegu

Przedsprzedaż:

Wszystkie tokeny WEXO zakupione w przedsprzedaży lub w programie partnerskim zostaną zablokowane na 12 miesięcy od wystawienia na sprzedaż. Po tym czasie wypuszczanie tokenów rozpocznie się przez kolejne 5 miesięcy, po 20% każdego miesiąca.

Sprzedaż publiczna:

Wszystkie tokeny WEXO zakupione po aukcji będą natychmiast dostępne z opcją sprzedaży lub dołączenia do oficjalnej puli stawek z wyceną 24% APR.

Przedsprzedaż

Zablokowane na 12 miesięcy, a następnie zwalniane w tempie 20% miesięcznie przez następne 5 miesięcy.

Stakowanie – Nagrody za staking zostaną odblokowane podczas oficjalnej premiery rynkowej.

Społeczność i ekosystem – Odblokowany podczas oficjalnej premiery rynkowej.

Płynność – Odblokowany podczas oficjalnej premiery rynkowej.

Zespół i doradcy – Zablokowane na 12 miesięcy, a następnie zwalniane w tym samym tempie przez następne 24 miesiące.

Rezerwa – Zablokowane na 12 miesięcy, a następnie zwalniane w tym samym tempie przez następne 24 miesiące.

https://wexopay.com/blog/wexo-token-staking-vesting-and-dividend

White paper – https://wexopay.com/wexo-token

Czym właściwie jest vesting?

Vesting to stopniowe uwalnianie zablokowanych tokenów. Ta procedura jest zwykle związana z fazą przedsprzedaży, kiedy inwestorzy otrzymują określoną liczbę tokenów po obniżonej cenie.

Zasady uwalniania różnią się – uwolnienie może być pojedyncze lub etapowe w określonych odstępach czasu.

Zapewnij sobie strategiczne miejsce w trzypoziomowej puli dywidendy

Platforma WEXO przeznaczy 30% zysku ze wszystkich opłat na DIVIDEND POOLS. Ich zysk jest dzielony równo pomiędzy obecną liczbę uczestników danej PULI.

Warunki udziału w pulach dywidendowych:

• PULA DYWIDENDY 1 = warunek posiadania 25 000 – 99 999 tokenów Wexo
• PULA DYWIDENDY 2 = stan posiadania 100 000 – 249 999 tokenów Wexo
• PULA DYWIDENDY 3 = warunek posiadania 250 000 tokenów Wexo, wielokrotność tego wolumenu (tj. 500k, 750k, 1M itd.) zapewnia wielokrotność udziałów

Procent zysku z opłat poszczególnych puli dywidend, łącznie 30% z podziałem na:

• pula DYWIDENDY 1 = zysk 5%
tzw. 5% pula dywidendy

• pula DYWIDENDY 2 = zysk 7,5%
członek również automatycznie otrzymuje udział z POOL 1 (+5%)
tak zwana pula dywidendy 12,5%

• PULA DYWIDENDY 3 = zysk 17,5%
członek automatycznie otrzymuje również udział z POOL 2 (+7,5%) oraz z POOL 1 (+5%)
tzw. pula dywidendy 30%

Kup token WEXO z góry w specjalnej cenie i skorzystaj od razu

• trzymanie tokenów Wexo po najniższej możliwej cenie w fazie PRZEDSPRZEDAŻY przed wejściem na giełdę kryptowalut,

• wykorzystanie stakowania ze wzrostem +24% rocznie,

• możliwość dołączenia do puli dywidendy do 30%.

Wybraliśmy strategie, aby zapewnić stały wzrost ceny tokena Wexo i społeczności związanej z usługami bez żadnych znaczących spadków po opublikowaniu. W ciągu pierwszego roku każdy, kto spełni warunki, będzie miał wyjątkową okazję do zysku dzięki posiadaniu tokenów Wexo, puli stawek i dywidend.

Warunkiem uczestnictwa w tym systemie jest posiadanie co najmniej 25 000 tokenów WEXO przed wejściem na giełdę kryptowalut.

Kup tokeny Wexo już teraz za 0,11875 €; cena obowiązuje do północy 31.05.2022 r.

Następnie od 01.06.2022 r. do momentu notowania na giełdzie kryptowalut cena tokena zostanie zwiększona do 0,125 €. Uzyskaj znaczące korzyści przez pierwszy rok od ogłoszenia.
Cena aukcji tokena Wexo na giełdzie kryptograficznej wyniesie 0,25 €.

Przy obecnej cenie 0,11875 € proponujemy 3 opcje na zajęcie miejsca w pulach dywidendowych:

• 3000 euro = 25 263 tokenów = pula 1
• 11 000 euro (10% bonusu jako dodatkowe żetony) = 101 894 tokenów = pula 2
• 25 000 euro (20% bonus jako dodatkowe żetony) = 252 631 tokenów = pula 3

Nie rekomenduje zakupu tokenów, jeśli w ogóle zdecydujecie się na taki ruch powinniście zrobić swój własny research i rozumieć ryzyko, które jest związane z takim zakupem jak i z rynkiem startup


Nota Prawna:

Treść materiałów na kanale YouTube:  Marek Porwoł oraz artykułów, wszelkich tekstówprezentacjinagrań audio i video w domenie i subdomenachmarekporwol.pl mają wyłącznie charakter informacyjnoedukacyjnyNie stanowią „rekomendacji” i treści NIE są poradą inwestycyjną w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19.10.2005 r. w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych lub ich emitentów (Dz. U. z 2005 r. Nr 206, poz. 1715).r

Treści te mają charakter informacyjno- edukacyjny i są wyrazem moich osobistych poglądów. Niemniej jednak prezentowane treści mogą być pomocne w zarabianiu oraz marketingu online. Nie stanowią one jednak porad inwestycyjnych.

Żadna z instrukcji i filmów przedstawionych NIE daje GWARANCJI zysku ani chociażby odzyskania wpłaconych pieniędzy. Pieniądze te NIE są gwarantowane ani przez Bankowy Fundusz Gwarancyjny, ani przez jakąkolwiek instytucję lub firmę. Także ja nie gwarantuje Ci ani zysku, ani odzyskania wkładu.

Pamiętaj też, że żaden sposób na zarabianie pieniędzy etat, biznes tradycyjny, inwestycja, czy biznes online lub kryptowaluty NIE dają nigdy 100% gwarancji zarobku. Dlatego ja też takiej gwarancji Ci NIE dam!

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *