marek.ebiznes@gmail.com

DOGE CHAIN – Czym jest i co tutaj się dzieje? Jak zakwalifikować się na AIRDROP?

Zarabianie w Internecie

DOGE CHAIN – Czym jest i co tutaj się dzieje? Jak zakwalifikować się na AIRDROP?

Meme Coiny powracają wraz z nowym DOGE CHAIN.
Meme łańcuch L2 EVM
Zdegenerowane farmy po kilka tysięcy procent %%% 🤑 Masz szanse zakwalifikować się na jeden z największych AirDropów memowych tokenów!

Aby to zrobić trzeba mieć jakąś internakcje z tym blockchainem, dlatego Ja też mam zamiar zrobić kilka transakcji jak i skorzystać z farm.

Co zrobisz Ty to już twoja decyzja

Zanim będziesz tutaj coś robić użyj kompletnie nowego adresu na metamask, aby nie narażać się na SCAMY

Dogechain

Posiadacze dożów zasługują na te same uprawnienia, co inni posiadacze kryptowalut. Dogechain daje Doge te supermoce, takie jak DeFi, NFT, gry i wiele więcej! Społeczność Dogechain oznacza uczciwość i równość dla wszystkich budowniczych ekosystemów. Czas uwolnić kreatywność i pełen potencjał społeczności Doge. Dołącz do ruchu społecznego!

Jeśli już posiadamy NOWY adres metamask, możemy połączyć go z tą stroną https://dogechain.dog/ i wejść w BRIDGE

Deponowanie jakichkolwiek innych aktywów niż $DOGE na adres Dogecoin spowoduje utratę środków. Nigdy nie deponuj przez most żadnych innych aktywów niż $DOGE.

Wpłaty wymagają 6 potwierdzeń blokowych łańcucha Dogecoin, aby zostały uznane za ważne.
Gdy portfel platformy otrzyma Twoje środki, inteligentna umowa wybije odpowiednią liczbę $wDOGE i wyśle je na Twój adres Dogechain.

Upewnij się, że wpłacasz co najmniej 100 szt. $DOGE na most. Mniejsza kwota spowoduje, że smartkontrakt nie uruchomi procesu przeniesienia tokenów i nie wyśle Ci wymaganego $wDOGE.

Jeśli depozyt dotarł to czas na SWAP

Kupiłem trochę OMNOM, za całe 5 doge

Tutaj kurs na DEX Screener

https://dexscreener.com/dogechain/0x5bf60ea5cf2383f407f09cf38378176298238a6c

Następnie Staking WWDOGE na platformie yodeswap.dog

https://yodeswap.dog/exchange/swap

Tutaj Wrapujemy WDOGE na WWDOGE i wrzucamy w staking

Film Michała

Strona główna – https://dogechain.dog/
Most – https://bridge.dogechain.dog/bridge
dex – https://dogeswap.org/#/swap
dex 2 – https://yodeswap.dog/


Nota Prawna:

Treść materiałów na kanale YouTube:  Marek Porwoł oraz artykułów, wszelkich tekstówprezentacjinagrań audio i video w domenie i subdomenachmarekporwol.pl mają wyłącznie charakter informacyjnoedukacyjnyNie stanowią „rekomendacji” i treści NIE są poradą inwestycyjną w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19.10.2005 r. w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych lub ich emitentów (Dz. U. z 2005 r. Nr 206, poz. 1715).r

Treści te mają charakter informacyjno- edukacyjny i są wyrazem moich osobistych poglądów. Niemniej jednak prezentowane treści mogą być pomocne w zarabianiu oraz marketingu online. Nie stanowią one jednak porad inwestycyjnych.

Żadna z instrukcji i filmów przedstawionych NIE daje GWARANCJI zysku ani chociażby odzyskania wpłaconych pieniędzy. Pieniądze te NIE są gwarantowane ani przez Bankowy Fundusz Gwarancyjny, ani przez jakąkolwiek instytucję lub firmę. Także ja nie gwarantuje Ci ani zysku, ani odzyskania wkładu.

Pamiętaj też, że żaden sposób na zarabianie pieniędzy etat, biznes tradycyjny, inwestycja, czy biznes online lub kryptowaluty NIE dają nigdy 100% gwarancji zarobku. Dlatego ja też takiej gwarancji Ci NIE dam!

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *