marek.ebiznes@gmail.com

Sweat Economy – SHO Dao Maker

Zarabianie w Internecie

Sweat Economy – SHO Dao Maker

3 dni zostały, aby zarejestrować chęć brania udziału w losowaniu IDO – Sweat Economy

https://daomaker.com/company/sweat-economy/Jbp8tsVdx5

Jest to podobny projekt do $FITFI a on zrobił 75x

Co najważniejsze- mają działający produkt, aplikacja działa od dawna, do tego jest tam spora społeczność.

Aby dołączyć do SHO i wygrać alokacje wystarczy, że posiadasz na swoim portfelu metamask tokeny o wartości łącznej min 500$.

Aplikacje można pobrać i zainstalować tutaj, gdzie za codzienną aktywność można zbierać tokeny

Co to jest Sweat Economy (SWEAT)?

Sweat Economy stworzył najpopularniejszą w roku 2022 aplikację Health & Fitness na świecie w Sweatcoin. Aplikacja Web2 ma 110 000 000 (110 mln) użytkowników. Zostało to wykorzystane jako lejek do stworzenia Sweat Wallet, aplikacji Web3 zasilanej nową kryptowalutą – SWEAT. Nowa aplikacja ma już utworzonych 13 000 000 (13 mln+) portfeli.

Bez początkowej inwestycji każdy użytkownik może pobrać aplikację i dosłownie „wejść w krypto”. Sweat Wallet może stać się pierwszym portfelem krypto dla milionów użytkowników, który odblokowuje ogromny potencjał generowania przychodów dzięki opłatom reklamowym i opłatom transakcyjnym w ramach funkcji w aplikacji (zakup krypto za pomocą fiat, giełdy krypto-krypto, rynki NFT i inne). Dochód ten zostanie wykorzystany na zakup i wypalenie tokena na rynku wtórnym.

Narzędzie obejmuje: stakowanie i yield (deflacja netto), dynamiczne NFT i grywalizację oraz odblokowywanie nowych funkcji w aplikacji.

Jeśli chodzi o podaż, SWEAT będzie z czasem wykładniczo trudniejszy do mintowania (w ciągu roku będzie ok. 3x trudniejszy do mintowania).

Podaż w obiegu na Token Generation to tylko 15% całkowitej stworzonej podaży, a tylko 16% pochodzi ze społecznością, co oznacza, że ​​w rzeczywistości tylko 2,4% tokenów jest odblokowanych na TGE, a nie w rękach Fundacji.

Co sprawia, że ​​Sweat Economy (SWEAT) jest wyjątkowy?

Brak opłaty z góry. W przypadku SWEAT nie jest wymagana żadna płatność, a zapotrzebowanie na token wynika z fundamentalnej wartości.

Model przychodów. Większość projektów typu „zaangażuj się i zarabiaj” opiera się na modelu przychodów o obiegu zamkniętym: ludzie kupują token, aby uzyskać NFT, co pomaga im zarobić więcej tokena, co pomaga im ulepszyć NFT itp. Taki model ma bardzo małą wartość podstawową . Przychody z SWEAT zależą od wartości fundamentalnej.

Wartość użyteczności. Dostęp do niesamowitych nagród, których ludzie naprawdę chcą, wraz z grami, które można wykorzystać jako token platformy (zniżki na opłaty transakcyjne i transakcyjne oraz dostęp do zniżek NFT).

Kupuj i pal. Przychody pochodzą z ustalonych modeli biznesowych: zaangażowania i dystrybucji użytkowników (B2B) oraz opłat transakcyjnych (B2C).

Największa konwersja Web2 do Web3 w historii. Każdy, kto ma smartfon, może dosłownie wejść w krypto.

Długoterminowa wizja stworzenia otwartej ekonomii ruchu. Opiera się to na założeniu, że ruch ma fundamentalną wartość. Tokenizujący ruch sprawia, że ​​SWEAT może być wyrazem tej wartości. Ta wizja obejmuje nowe walidatory ruchu, które pozwalają użytkownikom zarabiać na pracy na siłowni, jeździe na rowerze i pływaniu, a także stworzenie Sweat DAO, aby umożliwić użytkownikom zarabianie na danych dotyczących ruchu i sprzedawanie ich ubezpieczycielom i nie tylko.

Info o projekcie: https://daomaker.com/company/sweat-economy#project-details


Nota Prawna:

Treść materiałów na kanale YouTube:  Marek Porwoł oraz artykułów, wszelkich tekstówprezentacjinagrań audio i video w domenie i subdomenachmarekporwol.pl mają wyłącznie charakter informacyjnoedukacyjnyNie stanowią „rekomendacji” i treści NIE są poradą inwestycyjną w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19.10.2005 r. w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych lub ich emitentów (Dz. U. z 2005 r. Nr 206, poz. 1715).r

Treści te mają charakter informacyjno- edukacyjny i są wyrazem moich osobistych poglądów. Niemniej jednak prezentowane treści mogą być pomocne w zarabianiu oraz marketingu online. Nie stanowią one jednak porad inwestycyjnych.

Żadna z instrukcji i filmów przedstawionych NIE daje GWARANCJI zysku ani chociażby odzyskania wpłaconych pieniędzy. Pieniądze te NIE są gwarantowane ani przez Bankowy Fundusz Gwarancyjny, ani przez jakąkolwiek instytucję lub firmę. Także ja nie gwarantuje Ci ani zysku, ani odzyskania wkładu.

Pamiętaj też, że żaden sposób na zarabianie pieniędzy etat, biznes tradycyjny, inwestycja, czy biznes online lub kryptowaluty NIE dają nigdy 100% gwarancji zarobku. Dlatego ja też takiej gwarancji Ci NIE dam!

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *