marek.ebiznes@gmail.com

Luna 2.0 Airdrop – jak poprawnie go odebrać

Zarabianie w Internecie

Luna 2.0 Airdrop – jak poprawnie go odebrać

Osoby, które posiadały tokeny luna w dniu posypania się ekosystemu terra otrzymały Airdrop nowej luny 2.0, która z kolei jest w vestingu, czyli rozłożona w czasie.

Nadszedł czas, aby sobie o tym przypomnieć i odebrać kolejną część tych tokenów.

Pamiętać należy, że jeśli nie odbierzemy ich w odpowiednich ramach czasowych to przepadną!

Najpierw sprawdzamy sobie Terra Station na sieci „mainnet” i nasz stary adres lub adresy a to dlatego, że tam otrzymaliśmy pierwszy Vesting tokenów Luna 2.0, które dodatkowo są zastakowane i wpadają nagrody ze stakingu, więc jeśli nie odbieraliście nagród, a otrzymaliście vesting możecie zrobić to teraz

Przechodzimy do Terra Station Tutaj: https://station.terra.money/stake i po prawej można odebrać nagrody.

Astroport

Otrzymałem także airdrop od AstroPort – sprawdź sobie, czy też masz coś do odebrania. Wystarczy wpisać adres Terra Station na tej stronie Tutaj

Dajcie znać w komentarzach jak u was to wygląda u mnie 618 tokenów

Nie zapomnijcie też o migracjach projektów z blockchain terra na inne sieci, które się ciągle odbywają i pisałem o tym Tutaj:

Lecimy z Airdropem Luna 2.0. W tym artykule skupimy się na najważniejszych aspektach oraz pokaże wam jak to zrobić.

Aby odebrać nasze luny będzie nam potrzebny całkowicie nowy adres terra station, czyli taki gdzie nie było żadnych transakcji, najlepiej taki adres będzie po prostu stworzyć.

Kwalifikujący się użytkownicy będą mieli miesiąc, od 4 września 2022 do 4 października 2022, na odebranie swojego zrzutu.

LUNA nieodebrana do 4 października 2022 r. zostanie zwrócona do puli społeczności.

Jak odebrać zrzut?

Krok 1: Odwiedź

Odwiedź interfejs gdzie można odebrać Luna pod adresem phoenix-airdrop.terra.money.
Po przejściu na stronę zobaczysz poniższy ekran.

WAŻNE: aby uniknąć ataków phishingowych, upewnij się, że odwiedzany adres URL to phoenix-airdrop.terra.money

Krok 2: Połącz swój portfel terra station itd. ten, na którym miałeś luna i wybierz odpowiedni łańcuch

Następnie kliknij menu rozwijane „Wybierz portfel” i wybierz portfel, z którym chcesz się połączyć. Kwalifikujący się portfele to Terra Station, Terra Station Mobile, Keplr i Metamask.

Jeśli łączysz się z Metamask lub Keplr, wybierz łańcuch, w którym trzymałeś USTC, LUNC lub aUST podczas migawek przed i po ataku. Aby uzyskać szczegółowe informacje na temat konkretnego harmonogramu migawek przed i po ataku dla każdego łańcucha, zobacz sekcję „Kwalifikowalność zrzutów” w propozycji Agory.

Po podłączeniu portfela pojawi się LUNA kwalifikująca się do odbioru, jak widać na poniższym przykładzie.

Krok 3: Podaj nowy adres portfela Terra i podpisz transakcję

Wprowadź nowy adres portfela Terra, pod którym chcesz otrzymać swój airdrop. Jeśli jeszcze go nie masz, możesz skonfigurować go na stacji Terra w dwie minuty, korzystając z tego prostego przewodnika konfiguracji.

Po wprowadzeniu nowego adresu portfela sprawdź, czy portfel nie ma żadnej historii transakcji i zaznacz pole „Weryfikuję, że to nowy adres portfela bez historii transakcji”.

Jeśli wprowadzony adres portfela jest nieprawidłowy, co oznacza, że ma historię poprzednich transakcji lub był już używany do odebrania airdropa, zobaczysz poniższy komunikat.

Po wprowadzeniu nowego adresu portfela Terra i upewnieniu się, że nie ma on historii transakcji, podpisz transakcję za pomocą portfela z kroku 2. Pamiętaj, że niewielka ilość LUNA zostanie odjęta od kwoty airdrop, aby rozliczyć opłaty gas fee.

WAŻNE: Treść transakcji, którą powinieneś zobaczyć podczas realizacji tej transakcji, znajduje się poniżej, w zależności od portfela, na którym podpisujesz transakcję. Zachęcamy użytkowników do porównania tej treści transakcji z tą w interfejsie roszczenia, aby uniknąć utraty środków w wyniku potencjalnych oszustw phishingowych

W przypadku sieci Ethereum (Metamask) i Cosmos (Keplr) wiadomość powinna brzmieć „nowy adres portfela Terra”:

Terra:

Krok 4: Powodzenie transakcji

Po podpisaniu transakcji przy użyciu portfela z kroku 2, Twoja LUNA dotrze na Twój nowy adres portfela Terra!

Dalsze instrukcje dotyczące błędów związanych z odbiorem dla użytkowników w obliczu „Coś poszło nie tak podczas podpisywania transakcji.

Spróbuj ponownie lub sprawdź błąd niezgody, wykonaj następujące kroki, aby rozwiązać:
Na stacji Terra upewnij się, że masz połączenie z portfelem, który kwalifikuje się do zrzutu.
Zmień sieć na „mainnet” na Terra Station.
Wyczyść pamięć podręczną
Postępuj zgodnie z powyższymi instrukcjami dotyczącymi Airdrop

Aktualna cena Luny 2.0

Handlować Lunę można między innymi na Bybit

Jak w pełni wykorzystać swoją LUNA Na Terra jest wiele rzeczy, które możesz zrobić po odebraniu zrzutu LUNA:

Stakuj Luna Terra Station, aby zdobyć nagrody za stakowanie (obecnie ~14% APR) i Airdrop, brać udział w decyzjach dotyczących zarządzania i wzmacniać bezpieczeństwo sieci Terra
Zapewnij płynność w Astroport, aby zarobić opłaty swap i emisje ASTRO


Kup kilka Terra NFT na Knowhere.art i zostań częścią społeczności NFT


Poznaj rozwijający się ekosystem Terra na TFM.com

Finalnie coś się tam dzieje, Ja sam z moimi tokenami, które mi zostały coś tam sobie kombinuję po trochu…

Przydatne linki

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o Terra, zapoznaj się z poniższymi linkami

Tutaj znajdziecie pełne info w języku angielskim: https://medium.com/terra-money/how-to-claim-your-luna-airdrop-b383d8e0900f

Jeśli potrzebujesz pomocy lub masz jakieś pytania zapraszam na Telegram

Ostatnie wpisy, które mogą cię zainteresować


Nota Prawna:

Treść materiałów na kanale YouTube:  Marek Porwoł oraz artykułów, wszelkich tekstówprezentacjinagrań audio i video w domenie i subdomenachmarekporwol.pl mają wyłącznie charakter informacyjnoedukacyjnyNie stanowią „rekomendacji” i treści NIE są poradą inwestycyjną w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19.10.2005 r. w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych lub ich emitentów (Dz. U. z 2005 r. Nr 206, poz. 1715).r

Treści te mają charakter informacyjno- edukacyjny i są wyrazem moich osobistych poglądów. Niemniej jednak prezentowane treści mogą być pomocne w zarabianiu oraz marketingu online. Nie stanowią one jednak porad inwestycyjnych.

Żadna z instrukcji i filmów przedstawionych NIE daje GWARANCJI zysku ani chociażby odzyskania wpłaconych pieniędzy. Pieniądze te NIE są gwarantowane ani przez Bankowy Fundusz Gwarancyjny, ani przez jakąkolwiek instytucję lub firmę. Także ja nie gwarantuje Ci ani zysku, ani odzyskania wkładu.

Pamiętaj też, że żaden sposób na zarabianie pieniędzy etat, biznes tradycyjny, inwestycja, czy biznes online lub kryptowaluty NIE dają nigdy 100% gwarancji zarobku. Dlatego ja też takiej gwarancji Ci NIE dam!

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *