marek.ebiznes@gmail.com

Shimmer – Odbierz tokeny z stakingu iOTA

Zarabianie w Internecie

Shimmer – Odbierz tokeny z stakingu iOTA

Portfel Firefly Shimmer został opublikowany co umożliwia nam odebranie wystakowanych tokenów

Zainstaluj Firefly Shimmer i odbierz swoje tokeny $SMR ze stakingu!

Jak odebrać?

Będzie potrzebna kopia zapasowa portfela firefly iota lub jego seed

Kolejny krok to pobranie nowego portfela firefly, który został stworzony dla Shimmer

Realne tokeny $SMR będziesz miał dopiero kiedy claimujesz/odbierzesz je w poniższej aplikacji Firefly Shimmer: https://github.com/iotaledger/firefly/releases/tag/desktop-2.0.0

Firefly iOTA: https://firefly.iota.org/

Niedługo Premiera DISCORDA

Tłumaczenie artykułu niżej

Dzisiaj jest ten dzień. Wraz z premierą Shimmer i wydaniem nowej aplikacji Firefly Shimmer wkraczamy teraz w nową erę użyteczności w ekosystemie IOTA. Czas pobrać Firefly Shimmer, odebrać tokeny SMR i wypróbować wiele nowych funkcji. Firefly Shimmer jest dostępny na Mac, Windows i Linux i instaluje się oddzielnie od głównej wersji Firefly IOTA. Pobierz tutaj Firefly Shimmer i rozpocznij swoją podróż do uniwersum Shimmer.

Shimmer: https://shimmer.network/

Sieć Shimmer:
https://explorer.shimmer.network/shimmer/visualizer/

Wiele nowych funkcji

Shimmer wprowadza wiele nowych ekscytujących funkcji, z których wiele jest obsługiwanych przez Firefly Shimmer w momencie premiery. Po pierwsze, mamy nowy token: Shimmer. Na początku 2022 r. posiadacze IOTA mieli możliwość postawienia swojej IOTA na okres 90 dni i zdobycia nagród za obstawianie Shimmer. Wraz z uruchomieniem sieci Shimmer można teraz odebrać tokeny SMR w Firefly Shimmer. Proces jest prosty i powinien zająć tylko kilka minut. Postępuj zgodnie z tym przewodnikiem i odbierz swoje nagrody Shimmer już teraz. Firefly Shimmer obsługuje zarówno oprogramowanie (Stronghold lub 24-Word Recovery Phrase), jak i profile Ledger Nano.

Tokeny natywne

Tokeny natywne zajmują centralne miejsce w nowej aplikacji. W Firefly Shimmer możesz wybić te nowe niestandardowe tokeny w kilka sekund, bez opłat. W przeciwieństwie do tokenów ERC20, natywne tokeny są obywatelami pierwszej klasy z Shimmer, utworzonymi na warstwie 1 bez potrzeby posiadania inteligentnej umowy. Ta zaawansowana funkcja umożliwia zespołom projektowym w ramach ekosystemu uruchamianie tokenów dla różnego rodzaju różnych przypadków użycia, od zarządzania, przez płatności, po tokenizację zasobów w świecie rzeczywistym. Wysłanie natywnego tokena również nie wiąże się z żadnymi opłatami, a Firefly Shimmer zapewnia wygodny interfejs do zarządzania wszystkimi natywnymi zasobami.

Terminy wygaśnięcia transakcji

Czasy wygaśnięcia transakcji zwiększają elastyczność transakcji z Shimmer. Wysyłając tokeny Shimmer lub tokeny natywne, możesz ustawić czas wygaśnięcia transferu. Odbiorca musi odebrać tokeny w określonym czasie, w przeciwnym razie własność tokenów zostanie zwrócona Tobie, nadawcy. Obawy przed wysłaniem dużych tokenów pod niewłaściwy adres należą już do przeszłości. Firefly Shimmer automatycznie dołącza do Twojej transakcji niewielki depozyt za przechowywanie tokenów, gdy ustawisz wygaśnięcie transakcji, a gdy odbiorca odbierze swoje tokeny (lub upłynie czas wygaśnięcia), depozyt zostanie Ci zwrócony.
Mikrotransakcje

Depozyty magazynowe pozwalają na wprowadzenie mikropłatności w Firefly Shimmer. W przestrzeni kryptowalut niewielkie ilości tokenów (np. <1 SMR) określane są jako „kurz”. Kurz jest problemem w technologii Distributed Ledger Technology (DLT), ponieważ bez ograniczeń w wysyłaniu pyłu możliwe byłoby rozdęcie księgi, a tym samym bazy danych węzłów (serwerów) tworzących sieć DLT. Korzystając z kombinacji czasów wygaśnięcia transakcji i depozytów magazynowych, można wysyłać bardzo małe ilości tokenów (tak małe jak 1 poświata, tj. 1/1.000.000 Shimmer) w Firefly Shimmer. Takie mikrotransakcje są podstawową częścią współczesnego handlu, od zakupu pojedynczej śruby zastępczej po artykuły kosmetyczne w grach wideo, i będą nabierać coraz większego znaczenia w przyszłych gospodarkach, takich jak kupowanie i sprzedawanie danych między maszynami. W przypadku większości kryptowalut zbyt wysokie opłaty wykluczają mikrotransakcje — dlaczego miałbyś płacić opłatę wyższą niż cena tego, co kupujesz? Shimmer nie ma żadnych opłat, a teraz mamy wygodny sposób na wykonywanie mikrotransakcji w Firefly Shimmer.

Inne nowe funkcje

Firefly Shimmer reprezentuje kompletną przebudowę Firefly. Aplikacja została przeprojektowana w sposób bardziej modułowy, z poprawioną niezawodnością i łatwiejszą rozbudową w przyszłości. Poprawiono również niektóre z drobniejszych szczegółów w aplikacji. Przeprojektowaliśmy pulpit nawigacyjny, aby uprościć zarządzanie zasobami. Rozszerzyliśmy system wyszukiwania i filtrowania, aby uwzględnić wszystkie nowe typy transakcji i tokenów. Dodaliśmy obsługę metadanych i tagów transakcji, umożliwiając użytkownikom dołączanie danych do ich transakcji, które są publicznie widoczne w eksploratorach. Dla programistów ulepszyliśmy profile programistów, umożliwiając bardziej płynne połączenie z sieciami testowymi, sieciami prywatnymi i węzłami hostowanymi lokalnie. Zmieniliśmy również system głębokich linków i rozszerzyliśmy jego obsługę na tokeny natywne, umożliwiając projektom społecznościowym, takim jak Soonaverse, bezproblemowe łączenie transakcji z Firefly.

Co dalej z Firefly Shimmer?

Wraz z wydaniem Firefly Shimmer i udostępnieniem pierwszej fali funkcji, patrzymy teraz w przyszłość. Natychmiast skupiamy się na dwóch nowych podstawowych funkcjach: obsłudze NFT i zdecentralizowanym głosowaniu.

Pierwsza wersja obsługi NFT obejmie najważniejsze obecne przypadki użycia NFT: grafikę i własność. Do Firefly Shimmer zostanie dodana zakładka „Kolekcja”, zawierająca wszystko, co jest potrzebne do przeglądania, wysyłania, zarządzania i nagrywania NFT w Twoim portfolio. Będziemy stopniowo rozszerzać funkcjonalność NFT w miarę rozwoju przestrzeni NFT i rozwoju ekosystemu Shimmer, aby dostosować się do potrzeb projektów i użytkowników. Niektóre potencjalne obszary ekspansji obejmują NFT przechowujące inne NFT i tokeny lub udzielanie dostępu do wydarzeń poprzez przedstawienie lub wypalenie biletu NFT.

Zdecentralizowane głosowanie jest już funkcją w głównej aplikacji Firefly IOTA, a teraz będziemy pracować nad bardziej kompleksową funkcją głosowania dla Firefly Shimmer. Nowa karta głosowania pozwoli członkom społeczności i zespołom organizować głosy dotyczące zarządzania z poziomu Firefly Shimmer, a użytkownicy Firefly Shimmer będą mogli przeglądać i uczestniczyć w tych głosowaniach dotyczących zarządzania.

Firefly ma pełną roadmap na nadchodzące miesiące, a my już ujawniliśmy niektóre z tych planów, w tym możliwość zakupu tokenów za pomocą karty kredytowej/debetowej i obsługę aktywów warstwy 2. Jak zawsze pracy jest dużo. Ale na dzień dzisiejszy świętujemy premierę Shimmer i pochwalamy ogromną ilość pracy, która została włożona w to przez Fundację IOTA, zespoły ekosystemów, testerów alfa i beta oraz tłumaczy. Bądź na bieżąco.

Artykuł:
https://medium.com/@fireflywallet/firefly-shimmer-released-on-mac-windows-and-linux-b90db4f58d30

Ostatnie artykuły


Nota Prawna:

Treść materiałów na kanale YouTube:  Marek Porwoł oraz artykułów, wszelkich tekstówprezentacjinagrań audio i video w domenie i subdomenachmarekporwol.pl mają wyłącznie charakter informacyjnoedukacyjnyNie stanowią „rekomendacji” i treści NIE są poradą inwestycyjną w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19.10.2005 r. w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych lub ich emitentów (Dz. U. z 2005 r. Nr 206, poz. 1715).r

Treści te mają charakter informacyjno- edukacyjny i są wyrazem moich osobistych poglądów. Niemniej jednak prezentowane treści mogą być pomocne w zarabianiu oraz marketingu online. Nie stanowią one jednak porad inwestycyjnych.

Żadna z instrukcji i filmów przedstawionych NIE daje GWARANCJI zysku ani chociażby odzyskania wpłaconych pieniędzy. Pieniądze te NIE są gwarantowane ani przez Bankowy Fundusz Gwarancyjny, ani przez jakąkolwiek instytucję lub firmę. Także ja nie gwarantuje Ci ani zysku, ani odzyskania wkładu.

Pamiętaj też, że żaden sposób na zarabianie pieniędzy etat, biznes tradycyjny, inwestycja, czy biznes online lub kryptowaluty NIE dają nigdy 100% gwarancji zarobku. Dlatego ja też takiej gwarancji Ci NIE dam!

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *