marek.ebiznes@gmail.com

BNB – Binance spaliło BNB na kwotę 547 mln dolarów

Zarabianie w Internecie

BNB – Binance spaliło BNB na kwotę 547 mln dolarów

Giełda Binance zakończyła swoje 21. kwartalne spalanie BNB, tym samym pozbywając się z podaży 547 mln dolarów w tokenie BNB

W ogłoszeniu Binance powiedział, że zniszczył w sumie 2 065 152 tokenów BNB. Giełda wspomniała również, że dodano 4,833. 25 BNB został spalony przez jego Pioneer Burn Program, mechanizm, który pomaga użytkownikom, którzy stracili swoje zasoby cyfrowe przez „uczciwe błędy.”

Giełda pokrywa te straty i zwraca tokeny użytkownikom, w zależności od konkretnych warunków. Tokeny te są następnie odejmowane od całkowitego kwartalnego spalania przez Binance.

Wcześniej Binance zobowiązał się do spalania 20% swoich zysków za każdy kwartał. Przy ostatnim spaleniu Giełda mogła zyskać 2,7 miliarda dolarów w trzecim kwartale 2022 roku.

  1. kwartalny BNB burn jest jedną z największych kwot spalonych w historii BNB burn pod względem wartości fiat. W 2021 roku około 600 milionów dolarów w BNB zostało spalonych, co oznacza największe spalanie BNB w historii.

Pomimo ogromnej ilości spalonych tokenów, nie wydają się mieć to obecnie wpływu na rynki na cenę tokenu Binance, a ceny BNB powoli spadają wraz z resztą rynku kryptowalut.

Binance wprowadza BNB Auto-Burn, aby zastąpić quarterly burn protocol

Podczas gdy niektóre części społeczności palą tokeny, niektóre palą dzieła warte miliony dolarów. W Październiku Brytyjski artysta Damien Hirst podpalił niektóre ze swoich fizycznych dzieł sztuki podczas transmisji na żywo, aby ukończyć projekt nonfungible token (NFT) o nazwie „The Currency.”

3 października giełda wywiązała się również ze swojego zobowiązania do pomocy inwestorom tTerra Luna Classic (LUNC) — dawniej Terra (LUNA) — poprzez spalenie opłat transakcyjnych LUNC zebranych za pary LUNC/BUSD i LUNC/USDT. Giełda ogłosiła, że podczas początkowego spalania pozbyto się około 1,8 mln dolarów w tokenach LUNC.

źródło: cointelegraph.com

.

.

.

.

.

.

.
Nota Prawna:

Treść materiałów na kanale YouTube:  Marek Porwoł oraz artykułów, wszelkich tekstówprezentacjinagrań audio i video w domenie i subdomenachmarekporwol.pl mają wyłącznie charakter informacyjnoedukacyjnyNie stanowią „rekomendacji” i treści NIE są poradą inwestycyjną w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19.10.2005 r. w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych lub ich emitentów (Dz. U. z 2005 r. Nr 206, poz. 1715).r

Treści te mają charakter informacyjno- edukacyjny i są wyrazem moich osobistych poglądów. Niemniej jednak prezentowane treści mogą być pomocne w zarabianiu oraz marketingu online. Nie stanowią one jednak porad inwestycyjnych.

Żadna z instrukcji i filmów przedstawionych NIE daje GWARANCJI zysku ani chociażby odzyskania wpłaconych pieniędzy. Pieniądze te NIE są gwarantowane ani przez Bankowy Fundusz Gwarancyjny, ani przez jakąkolwiek instytucję lub firmę. Także ja nie gwarantuje Ci ani zysku, ani odzyskania wkładu.

Pamiętaj też, że żaden sposób na zarabianie pieniędzy etat, biznes tradycyjny, inwestycja, czy biznes online lub kryptowaluty NIE dają nigdy 100% gwarancji zarobku. Dlatego ja też takiej gwarancji Ci NIE dam!

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *