marek.ebiznes@gmail.com

Bitwala – Nuri zostaje zamknięte z powodu niewypłacalności

Zarabianie w Internecie

Bitwala – Nuri zostaje zamknięte z powodu niewypłacalności

Dostawaliśmy bonusy od Bitwala, a później Nuri firma jednak zostaje zamknięte z powodu niewypłacalności

Najważniejsze, aby wypłacić lub przenieść swoje środki z konta na Nuri

Wypłać środki do 1.12.2022. Po powyższej Dacie Zamknięcia nie będziesz już mieć dostępu do aplikacji Nuri. Dlatego zalecamy wycofanie wszystkich dostępnych środków przechowywanych na koncie Nuri do daty zamknięcia.

Informcja z email

Z przykrością informujemy, że Nuri jest zamykane z powodu niewypłacalności. Niniejszym kończymy naszą relację biznesową z Tobą zgodnie z sekcją 15 (1) Ogólnych Warunków Nuri ze skutkiem do końca 18.12.2022 („Data zamknięcia”). Oznacza to, że Twoje konto Nuri i konto bankowe zostaną zamknięte przed Datą Zamknięcia i nie będą już mogły być przez Ciebie używane.

Będziesz mieć dostęp i będziesz mógł wypłacić wszystkie środki do wyżej wymienionego terminu. Wszystkie aktywa na Twoim koncie Nuri są bezpieczne i nie ma na nie wpływu niewypłacalność Nuri.

W ramach procesu wypowiedzenia, nasz Partner Solarisbank AG („Solarisbank”) rozwiązuje z Państwem relację biznesową na podstawie Sekcji 19 ust. 1 Ogólnych Warunków i Warunków naszego Solarisbanku (OWU). Wszystkie inne umowy bankowe zostaną anulowane i zamknięte przed Datą Zamknięcia.

Jeśli otworzyłeś portfel Bitcoin lub portfel Ethereum za pośrednictwem Nuri i w ten sposób nawiązałeś relację biznesową z naszym partnerem Solaris Digital Assets GmbH („SDA”), SDA również zakończy całą relację biznesową z Tobą w odpowiednim czasie zgodnie z sekcją 22.2 SDA Warunki usług powierniczych kryptowalut ze skutkiem do Daty Zamknięcia.

Jeśli zarejestrowałeś się w Nuri Pots za pośrednictwem Nuri i tym samym nawiązałeś relacje biznesowe z naszym partnerem Bankhaus von der Heydt („BvdH”), Twoja relacja biznesowa z BvdH zakończy się automatycznie wraz z rozwiązaniem Twojej umowy z Nuri, jak określono w sekcja 14.2 warunków BvdH dotyczących przechowywania kryptowalut. Poinformujemy BvdH o rozwiązaniu umowy.

Aktywa przechowywane na Rachunku Odsetkowym Bitcoin nie mają wpływu na zamknięcie Nuri, ponieważ podlegają one oddzielnej relacji biznesowej z Celsius Network LLC („Celsius”) i stanowią bezpośrednie roszczenia wobec Celsius. Wszelkie roszczenia, które możesz złożyć przeciwko Celsiusowi, są niezależne od Twojego konta Nuri i jego zamknięcia.

Proszę zwrócić uwagę na następujące informacje:

Po powyższej Dacie Zamknięcia nie będziesz już mieć dostępu do aplikacji Nuri. Dlatego zalecamy wycofanie wszystkich dostępnych środków przechowywanych na koncie Nuri do daty zamknięcia.


Jeśli Twój Portfel Bitcoin Nuri lub Portfel Ethereum ma saldo aktywów cyfrowych, zdecydowanie zalecamy przeniesienie salda na inne konto lub wypłatę go przed Datą Zamknięcia, ponieważ Twój Portfel zostanie zamknięty i nie będzie już mógł być przez Ciebie używany.


Nawiązaliśmy współpracę z Vivid Money GmbH („Vivid”), długoletnim dostawcą mobilnej aplikacji kryptograficznej i bankowej z siedzibą w Berlinie, aby wspierać Cię w kontynuacji codziennego zarządzania finansami.

Vivid wita użytkowników Nuri ekskluzywną ofertą, łatwymi transferami środków i aktywów. Więcej informacji o tym, jak przenieść się do Vivid, znajdziesz tutaj oraz w swojej aplikacji Nuri.

Solarisbank zastrzega sobie prawo do ograniczenia handlu kryptowalutami za pośrednictwem aplikacji Nuri nawet przed datą zamknięcia, dlatego zalecamy przeniesienie bitcoina i/lub eteru z portfela Nuri do zewnętrznego dostawcy portfela lub wymianę bitcoina i/lub eteru na euro tak wcześnie jak to możliwe.


Niewypłacalność Nuri nie wpływa na własność monet przechowywanych w Skarbcach Nuri. Radzimy jednak wypłacić wszystkie środki do zewnętrznego portfela lub dostawcy kryptowalut, ponieważ dostęp do Skarbców za pośrednictwem aplikacji Nuri będzie możliwy tylko do Daty zamknięcia.


Upewnij się, że przelewasz saldo konta na inne konto przed datą zamknięcia lub wypłacasz je w bankomacie za pomocą karty debetowej Nuri Visa.

Będziesz mógł tworzyć przelewy SEPA za pośrednictwem aplikacji Nuri i korzystać z karty debetowej do dnia zamknięcia.


Upewnij się, że wycofałeś wszystkie swoje inwestycje w Nuri Pot, sprzedając aktywa za pośrednictwem aplikacji Nuri do 01.12.2022.

Jeśli inwestycje nie zostaną usunięte, zostaną one automatycznie sprzedane i przelane na Twoje konto bankowe Nuri w Euro w dniu 02.12.2022.

Będziesz wtedy mógł uzyskać dostęp do tych środków i wypłacić je ze swojego konta bankowego Nuri, ale tylko do Daty Zamknięcia.


Zalecamy również, abyś poinformował strony, od których spodziewasz się otrzymywać przychodzące przelewy SEPA lub transakcje kryptograficzne, o zamknięciu Twojego konta i portfeli oraz o nowych danych bankowych.


Od Daty Zamknięcia polecenia zapłaty nie będą już rozliczane przez Solarisbank, ale zostaną zwrócone zleceniodawcy. Istniejące zlecenia stałe również zostaną usunięte.


Jeśli z jakiegokolwiek powodu saldo na Twoim koncie jest ujemne, zachęcamy do natychmiastowego uzupełnienia salda. Jeśli nie otrzymamy pełnej płatności do Daty Zamknięcia, Twoje roszczenie może zostać przekazane zewnętrznej agencji windykacyjnej do dalszego rozpatrzenia.


Zachęcamy do pobrania wszystkich wyciągów z konta przed datą zamknięcia. Po tym terminie wyciągi nie będą mogły być pobierane za pośrednictwem aplikacji ani dostarczane przez Nuri.


My i nasi partnerzy dziękujemy za wybranie Nuri i przykro nam, że musimy zakończyć z Tobą relacje biznesowe i zamknąć Twoje konta.


 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *