marek.ebiznes@gmail.com

Celsius – Sprawa upadłościowa update

Zarabianie w Internecie

Celsius – Sprawa upadłościowa update

Już od jakiegoś czasu toczy się sprawa upadłościowa Celsius, jeżeli korzystaliście z jego usług to pewnie otrzymaliście już nie jednego maila w tej sprawie.

W ostatnim mailu otrzymaliśmy informacje, na razie nic nie trzeba robić, jeśli będzie trzeba wypełnić jakieś dokumenty dam wam znać.

Informacje na temat zrobienia Screenshota swoich sald dawałem też na telegramie.

Warto jedynie by sprawdzić wypisane w dokumencie saldo swoich kryptowalut, które macie w Celsius.

Aby to zrobić należy przejść na stronę 92 tego dokumentu kliknąć literkę swojego imienia i odnaleźć rubrykę z saldami, które zostały na twoim koncie. Można do tego użyć skrótów klawiszowych i szukania w dokumencie PDF.

Mac – Command + F

Windows – CTRL + F

https://cases.stretto.com/public/x191/11749/PLEADINGS/1174910062280000000017.pdf

Moje Social Media

Masz pytania? Zapraszam na TelegramNota Prawna:

Treść materiałów na kanale YouTube:  Marek Porwoł oraz artykułów, wszelkich tekstówprezentacjinagrań audio i video w domenie i subdomenachmarekporwol.pl mają wyłącznie charakter informacyjnoedukacyjnyNie stanowią „rekomendacji” i treści NIE są poradą inwestycyjną w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19.10.2005 r. w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych lub ich emitentów (Dz. U. z 2005 r. Nr 206, poz. 1715).r

Treści te mają charakter informacyjno- edukacyjny i są wyrazem moich osobistych poglądów. Niemniej jednak prezentowane treści mogą być pomocne w zarabianiu oraz marketingu online. Nie stanowią one jednak porad inwestycyjnych.

Żadna z instrukcji i filmów przedstawionych NIE daje GWARANCJI zysku ani chociażby odzyskania wpłaconych pieniędzy. Pieniądze te NIE są gwarantowane ani przez Bankowy Fundusz Gwarancyjny, ani przez jakąkolwiek instytucję lub firmę. Także ja nie gwarantuje Ci ani zysku, ani odzyskania wkładu.

Pamiętaj też, że żaden sposób na zarabianie pieniędzy etat, biznes tradycyjny, inwestycja, czy biznes online lub kryptowaluty NIE dają nigdy 100% gwarancji zarobku. Dlatego ja też takiej gwarancji Ci NIE dam!


 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *