marek.ebiznes@gmail.com

Luno – Zgarnij Bonus 50 Euro

Zarabianie w Internecie

Luno – Zgarnij Bonus 50 Euro

Luno – czym jest i co nam oferuje?

Luno, jest kantorem kryptowalutowym, którego można używać zarówno na PC, jak i jako aplikację mobilną. Oferuje nam szybki zakup kryptowalut takich jak Bitcoin, Ethereum, Litecoin czy USDC za pomocą karty debetowej. Mamy także możliwość bezpłatnie deponowania Euro przy użyciu przelewów SEPA, jak i SOFORT. Luno działa, sprawnie przelewy są realizowane na czas, a support jest bardzo pomocny.

Jak korzystać z luno?

Ja od dawna używam tego kantoru zarówno do wpłat, jak i wypłat, wszystko działa jak należy. Posiadali też opcję yield farmingu, ale została ona wyłączona z powodu niestabilności rynku.

Jako że jestem długoterminowym użytkownikiem platformy powyżej 12 miesięcy, a tak naprawdę korzystam z niej od 2019 roku, gdzie też skorzystałem z bonusu i zostałem na dłużej.

Teraz przyznano mi możliwość zapraszania znajomych i uwaga jednorazowy BONUS dla nowych osób w wysokości aż 50€. Bonus jest do zdobycia kupna pierwszych kryptowalut na równowartość 250€ Euro (255€ dla pewności)

Pamiętaj, że warunki promocji zmieniają się, dlatego, zanim zdecydujesz się skorzystać z promocji warto kliknąć link i sprawdzić jakie warunki trzeba spełnić i jaki bonus można dostać.

Pamiętaj, że niektóre linki dostępne na tym blogu lub kanale youtube mogą być linkami afiliacyjnymi, co oznacza, że w przypadku dokonania zakupu lub zapisu przez taki link, mogę otrzymać prowizję. Ze względu na linki affiliacyjne „reflinki” można materiał, który dla was stworzyłem potraktować, jako współpracę reklamową z tymi firmami.

Jak ty możesz otrzymać BONUS?

1. Pobierasz aplikacje luno wallet na smartfon lub odpalasz na PC przez przeglądarkę z linku poniżej

https://www.luno.com/invite/J7P3AH

2. Rejestrujemy się i potwierdzamy podany email

3. Weryfikujemy swoją tożsamość – standardowo Paszport lub ID oraz Selfie. ( Weryfikacja trwa kilka minut, chociaż może się wydłużyć)

Uwaga-dla pewności kwalifikacji na bonus, przed dokonaniem zakupu sprawdzamy, czy kod promocyjny został dodany w zakładce REWARDS!

Przed dokonaniem depozytu, kolejność jest ważna, jak i to aby podać poprawny kod.

4. Wchodzimy w zakładkę REWARDS i wpisujemy kod: J7P3AH powinna się pojawić informacja jak niżej.

5. Po udanej weryfikacji przechodzimy do zakładki „Wallet” klikamy w portfel Euro i dodajemy minimum 255 EUR na saldo – można to zrobić za pomocą przelewu SEPA np. z REVOLUT czasem jest też możliwość zdeponowania Euro kartą bez opłaty. Jednak najlepsza opcja to przelew SEPA.

Jeśli robisz przelew z Revolut, pamiętaj o tym, aby wpisać odpowiedni tytuł przelewu, można to zrobić w ostatnim kroku gdy przelewamy środki z revoluta

Po dokonanym depozycie od razu dokonujemy zakupu kryptowaluty. Powinno się to zrobić jednorazowo za całą kwotę może to być BTC za to 255€, jak i USDC, czyli stablecoin po tej transakcji powinna nam się pojawić informacja po przyznanym bonusie.

6. Jeśli zdeponowaliśmy środki kartą to należy później podpiąć konto do wypłat robimy to deponując np. 5€ za pomocą Revolut.

7. Gdy już wykonamy transakcje to po 30 dniach od niej otrzymasz na portfel Voucher na kwotę 50€ który będziesz mógł wymienić na dodatkowe BTC o wartości 50 EUR

Dodatkowe informacje:

Czy wymagane jest trzymanie u nich tego depozytu przez te 30 dni?

Nie trzeba trzymać środków na ich aplikacji, można śmiało kupić BTC i sobie wypłacić na portfel poza kantor, bonus będzie naliczony.

Jak mogę zlecić wypłatę fiat z luno?

Po dodaniu depozytu za pomocą przelewu FIAT (SEPA) – numer konta zostaje przypisany do twojego LUNO i będzie służyć do wypłat.

Jak wypłacić zakupione kryptowaluty?

Jeśli chodzi o wypłaty kryptowalut, należy aktywować funkcję ich wypłaty w opcjach – informacja taka powinna się pojawić podczas wypłaty np. BTC na adres zewnętrzny.

Informacje dla osób, które chcą używać aplikacji

Zbadałem trochę temat tych bonusów, co ciekawe naliczają je nawet niektórym, którzy już podobno mieli konto itd. Więc warto wpisać KOD i sprawdzić, czy jest taka opcja.

Nie dużo osób ma Luno jeszcze jest to mało popularny kantor w EU, aczkolwiek nie wiele osób zauważa w nim użyteczność, którą on faktycznie ma!

Przelewy na REVOLUT po podpięciu konta idą instant i kosztują 0.3€

Nie raz szukaliście miejsca do szybkich wypłat Luno się do tego nadaje

Fee za wymianę jest niskie, bo 1.5%, a to można zniżyć do 0.1%, jeśli korzysta się z ich giełdy, którą pokazywałem na YT

Bonus za pierwsze zakupy na kwotę 255€
EU 50€

Koszty wypłat

Na dzień 13.02.2023

BTC – 0.000037 BTC ~ 1$
USDC – to około 5$

Nie ma nic o konieczności trzymania depo przez 30 dni

Instrukcja z kodem (nie ma nic o trzymaniu depozytu)

 1. Sign up for a Luno account using the unique link sent to you
 2. Once you’ve signed in, visit the Rewards page and select ENTER CODE
 3. Enter the referral code and select APPLY CODE
 4. Deposit local currency, and then buy the specified amount of crypto
 5. On the Rewards screen, your pending reward will appear
 6. After 30 days, you’ll receive a notification that your Bitcoin reward is available
 7. Collect your reward and start investing in crypto

Your Bitcoin reward will be available 30 days after you’ve redeemed it. You’ll be able to track the progress of your reward and when it will be available in your Bitcoin wallet but we’ll still notify you when it has arrived.

Jakie warunki muszę spełnić ja, aby zacząć polecać?

Tutaj nie ma szczególnych warunków wystarczy posiadać aplikację i na start otrzymuje się możliwość polecania jej znajomym, lecz kwoty bonusu tutaj są inne.

Jako nowy użytkownik otrzymujesz możliwość polecania aplikacji za 25€, po aktywnym korzystaniu z aplikacji przez 6 miesięcy (wymiany, zakupy) ten bonus wzrośnie do 37.5€.

Bonus 50€ będzie dostępny po 12 miesiącach aktywnego korzystania z Luno. Jak widać w taki sposób firma wynagradza tych aktywnych użytkowników.

Niżej można zapoznać się tym jak to wygląda w aplikacji

Regulamin

https://www.luno.com/help/en-US/articles/11000029864

https://www.luno.com/help/en/articles/11000029864

Polecaj dalej dziel się bonusem i zdobywaj Euro za każdą zaproszoną osobę, która spełni ten warunek.

Powodzenia!

Zgarnij zniżkę na zakup biletu na NBX

Użyj kodu HajsoHolicy

Moje Social Media

Chcesz dołączyć do Discord i otrzymywać takie raporty?
Kliknij baner

Masz pytania? Zapraszam na TelegramNota Prawna:

Treść materiałów na kanale YouTube:  Marek Porwoł oraz artykułów, wszelkich tekstówprezentacjinagrań audio i video w domenie i subdomenachmarekporwol.pl mają wyłącznie charakter informacyjnoedukacyjnyNie stanowią „rekomendacji” i treści NIE są poradą inwestycyjną w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19.10.2005 r. w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych lub ich emitentów (Dz. U. z 2005 r. Nr 206, poz. 1715).r

Treści te mają charakter informacyjno- edukacyjny i są wyrazem moich osobistych poglądów. Niemniej jednak prezentowane treści mogą być pomocne w zarabianiu oraz marketingu online. Nie stanowią one jednak porad inwestycyjnych.

Żadna z instrukcji i filmów przedstawionych NIE daje GWARANCJI zysku ani chociażby odzyskania wpłaconych pieniędzy. Pieniądze te NIE są gwarantowane ani przez Bankowy Fundusz Gwarancyjny, ani przez jakąkolwiek instytucję lub firmę. Także ja nie gwarantuje Ci ani zysku, ani odzyskania wkładu.

Pamiętaj też, że żaden sposób na zarabianie pieniędzy etat, biznes tradycyjny, inwestycja, czy biznes online lub kryptowaluty NIE dają nigdy 100% gwarancji zarobku. Dlatego ja też takiej gwarancji Ci NIE dam!

 

6 komentarzy

 1. janek pisze:

  czyli jak dobrze rozumiem: wpłacam 250 euro +, kupuje krypto za tę kwotę, za chwilę sprzedaję całe krypto, wypłacam hajs i za 30 dni powienien wpaść bonus 50 euro?

  • Test pisze:

   Niestety nie.
   Luno to SCAM. Założyłem konto, użyłem kodu polecającego, wpłaciłem 260EUR (warunkiem wówczas była wpłata min. 250EUR i zakup dowolnej krypto), zrobiłem kilka transakcji. Pojawiła się plakietka, że za 30 dni Bitcoin wallet będzie zasilony kwotą z nagrody. 30 dnia rano pojawiła się nowa data wypłaty za kolejne 60dni. A na chacie bezczelnie powtarzają, że warunki się zmieniły na wyższy limit wpłaty (teraz 350) i dłuższy czas oczekiwania. Nie interesuje ich, że ja nagrodę już nabyłem i czekałem grzecznie 30 dni na wypłatę. W ten sposób można tylko dopłacać i czekać, a na koniec zwiną się całkowicie z wpłaconymi pieniędzmi.

   • Marek pisze:

    Rozumiem Twoje niezadowolenie, jednak tak to już jest jeśli warunki zostają zmienione i nie jest w porządku nadużywanie tutaj słowa SCAM. Co do wpłaconej kwoty, nie masz obowiązku jej tam trzymać. Wystarczy wykonać kwalifikacje na bonus i wypłacić środki poza Luno, bonus zostanie przyznany po czasie który tam podają.

 2. Marta pisze:

  A co jeśli wyskakuje „This code has alredy been used”?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *