marek.ebiznes@gmail.com

Luno – Zgarnij Bonus 50 Euro

Zarabianie w Internecie

Luno – Zgarnij Bonus 50 Euro

Luno – czym jest i co nam oferuje?

Luno, jest kantorem kryptowalutowym, którego można używać zarówno na PC, jak i jako aplikację mobilną. Oferuje nam szybki zakup kryptowalut takich jak Bitcoin, Ethereum, Litecoin czy USDC za pomocą karty debetowej. Mamy także możliwość bezpłatnie deponowania Euro przy użyciu przelewów SEPA, jak i SOFORT. Luno działa, sprawnie przelewy są realizowane na czas, a support jest bardzo pomocny.

Jak korzystać z luno?

Ja od dawna używam tego kantoru zarówno do wpłat, jak i wypłat, wszystko działa jak należy. Posiadali też opcję yield farmingu, ale została ona wyłączona z powodu niestabilności rynku.

Jako że jestem długoterminowym użytkownikiem platformy powyżej 12 miesięcy, a tak naprawdę korzystam z niej od 2019 roku, gdzie też skorzystałem z bonusu i zostałem na dłużej.

Teraz przyznano mi możliwość zapraszania znajomych i uwaga jednorazowy BONUS dla nowych osób w wysokości aż 50€. Bonus jest do zdobycia kupna pierwszych kryptowalut na równowartość 250€ Euro (255€ dla pewności)

Jak ty możesz otrzymać BONUS?

1. Pobierasz aplikacje luno wallet na smartfon lub odpalasz na PC przez przeglądarkę z linku poniżej

https://www.luno.com/invite/J7P3AH

2. Rejestrujemy się i potwierdzamy podany email

3. Weryfikujemy swoją tożsamość – standardowo Paszport lub ID oraz Selfie. ( Weryfikacja trwa kilka minut, chociaż może się wydłużyć)

Uwaga-dla pewności kwalifikacji na bonus, przed dokonaniem zakupu sprawdzamy, czy kod promocyjny został dodany w zakładce REWARDS! Przed dokonaniem depozytu, kolejność jest ważna, jak i to aby podać poprawny kod.

4. Wchodzimy w zakładkę rewards i wpisujemy kod: J7P3AH

5. Po udanej weryfikacji przechodzimy do zakładki „Wallet” klikamy w portfel Euro i dodajemy minimum 255 EUR na saldo – można to zrobić za pomocą przelewu SEPA np. z REVOLUT czasem jest też możliwość zdeponowania Euro kartą bez opłaty.

Po dokonanym depozycie od razu dokonujemy zakupu kryptowaluty. Powinno się to zrobić jednorazowo za całą kwotę może to być BTC za to 255€, jak i USDC, czyli stablecoin po tej transakcji powinna nam się pojawić informacja po przyznanym bonusie.

6. Jeśli zdeponowaliśmy środki kartą to należy później podpiąć konto do wypłat robimy to deponując np. 5€ za pomocą Revolut.

7. Gdy już wykonamy transakcje to po 30 dniach od niej otrzymasz na portfel dodatkowe BTC o wartości 50 EUR

Dodatkowe informacje:

Czy wymagane jest trzymanie u nich tego depozytu przez te 30 dni, nie znalazłem jednoznacznej informacji na ten temat, musimy to jeszcze sprawdzić.

Po dodaniu depozytu za pomocą FIAT – numer konta zostaje przypisany do twojego LUNO i będzie służyć do wypłat.

Jeśli chodzi o wypłaty kryptowalut, należy aktywować tam taką funkcję w opcjach informacja taka powinna się pojawić podczas wypłaty np. BTC na adres zewnętrzny

Wiemy trochę więcej o #Luno

Informacje dla osób, które chcą używać aplikacji

Zbadałem trochę temat tych bonusów, co ciekawe naliczają je nawet niektórym którzy już podobno mieli konto itd. Więc warto wpisać KOD i sprawdzić czy jest taka opcja.

Nie trzeba trzymać środków na ich aplikacji, można śmiało kupić BTC i sobie wypłacić na portfel poza kantor, bonus będzie naliczony.

Nie dużo osób ma Luno jeszcze jest to mało popularny kantor w EU, aczkolwiek nie wiele osób zauważa w nim użyteczność, którą on faktycznie ma!

Przelewy na REVOLUT po podpięciu konta idą instant i kosztują 0.3€

Nie raz szukaliście miejsca do szybkich wypłat.

Fee za wymianę jest niskie, bo 1.5%, a to można zniżyć do 0.1%, jeśli korzysta się z ich giełdy, którą pokazywałem na YT

Bonus za pierwsze zakupy na kwotę 255€/£
EU 50€
UK 50£

Koszty wypłat

Na dzień 13.02.2023

BTC – 0.000037 BTC ~ 1$
USDC – to około 5$

Na stronie nie ma nic o konieczności trzymania depo przez 30 dni u nich, chyba że to się pojawia jak już pojawi się informacja o przyznanym bonusie. Dajcie znać

Instrukcja z kodem (nie ma nic o trzymaniu depozytu)

  1. Sign up for a Luno account using the unique link sent to you
  2. Once you’ve signed in, visit the Rewards page and select ENTER CODE
  3. Enter the referral code and select APPLY CODE
  4. Deposit local currency, and then buy the specified amount of crypto
  5. On the Rewards screen, your pending reward will appear
  6. After 30 days, you’ll receive a notification that your Bitcoin reward is available
  7. Collect your reward and start investing in crypto

Your Bitcoin reward will be available 30 days after you’ve redeemed it. You’ll be able to track the progress of your reward and when it will be available in your Bitcoin wallet but we’ll still notify you when it has arrived.

Regulamin

https://www.luno.com/help/en-US/articles/11000029864

https://www.luno.com/help/en/articles/11000029864

Polecaj dalej dziel się bonusem i zdobywaj Euro za każdą zaproszoną osobę, która spełni ten warunek.

Powodzenia!

Zgarnij zniżkę 10% na zakup biletu na NBX w Warszawie!

Użyj kodu HajsoHolicy

Moje Social Media

Chcesz dołączyć do Discord i otrzymywać takie raporty?
Kliknij baner

Masz pytania? Zapraszam na TelegramNota Prawna:

Treść materiałów na kanale YouTube:  Marek Porwoł oraz artykułów, wszelkich tekstówprezentacjinagrań audio i video w domenie i subdomenachmarekporwol.pl mają wyłącznie charakter informacyjnoedukacyjnyNie stanowią „rekomendacji” i treści NIE są poradą inwestycyjną w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19.10.2005 r. w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych lub ich emitentów (Dz. U. z 2005 r. Nr 206, poz. 1715).r

Treści te mają charakter informacyjno- edukacyjny i są wyrazem moich osobistych poglądów. Niemniej jednak prezentowane treści mogą być pomocne w zarabianiu oraz marketingu online. Nie stanowią one jednak porad inwestycyjnych.

Żadna z instrukcji i filmów przedstawionych NIE daje GWARANCJI zysku ani chociażby odzyskania wpłaconych pieniędzy. Pieniądze te NIE są gwarantowane ani przez Bankowy Fundusz Gwarancyjny, ani przez jakąkolwiek instytucję lub firmę. Także ja nie gwarantuje Ci ani zysku, ani odzyskania wkładu.

Pamiętaj też, że żaden sposób na zarabianie pieniędzy etat, biznes tradycyjny, inwestycja, czy biznes online lub kryptowaluty NIE dają nigdy 100% gwarancji zarobku. Dlatego ja też takiej gwarancji Ci NIE dam!

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.