marek.ebiznes@gmail.com

Cashify – Kantor kryptowalut

Zarabianie w Internecie

Cashify – Kantor kryptowalut

Kantor kryptowalut to platforma lub firma umożliwiająca wymianę tradycyjnych walut czyli walut fiducjarnych, takich jak PLN, USD czy EURO, na kryptowaluty (na przykład Bitcoin, Ethereum) lub innych kryptowalut na inne kryptowaluty. Można też wymieniać kryptowaluty spowrotem na waluty fiducjarne. Jest to miejsce, gdzie można kupować, sprzedawać i wymieniać kryptowaluty.

Cashify o firmie

Cashify to partner, który w 2023 roku zasilił szeregi HajsoHolików. To dynamicznie rozwijająca się sieć kantorów kryptowalutowych (stacjonarnych oraz mobilnych) i Kryptomatów na terenie całej Polski. Działając zgodnie z prawem, na przejrzystych zasadach, zapewnia bezproblemową obsługę, zarówno dla doświadczonych inwestorów, jak i osób rozpoczynających swoją przygodę z kryptowalutami. Oprócz standardowej wymiany krypto na fiat i fiat na krypto, w Cashify można także przekonwertować kryptowaluty na metale szlachetne, takie jak złoto i srebro inwestycyjne lub kupić kruszce za gotówkę.

Jakub Bartoszek
j.bartoszek@cashify.eu
+ 48 888 764 888

INTERIOR CAPITAL sp. z o.o., REGON: 382390433, NIP: 8971863222, KRS: 0000767986, Sokolnicza 7/17, 53-676 Wrocław, kapitał zakładowy 50 000 zł. 

Co oferuje Cashify?

  1. Kantor kryptowalut – Stacjonarna wymiana gotówka – krypto – metale szlachetne.
  2. Mobilny kantor kryptowalut – Wymiana krypto – gotówka w mobilnych punktach działających w wybranych regionach Polski.
  3. Kryptomat – Zakup, sprzedaż i wymiana krypto w automacie 24/7, na wybranych stacjach CirkleK.
  4. Wymiana BLIK – Zakup i sprzedaż kryptowalut przy dowolnym bankomacie w Polsce. Błyskawiczne transakcje z limitem do 4000 PLN.
  5. Cashify Gold – Wymiana walut fiducjarnych oraz cyfrowych na sztabki oraz monety inwestycyjne.
  6. Concierge – Najwygodniejsza forma transakcji z dojazdem pod wskazany adres dla stałych klientów.
  7. Nieruchomości za kryptowaluty – Wsparcie przy zakupie wybranych nieruchomości w takich regionach jak Dominikana, Dubaj, Oman, Hiszpania (Marbella), Cypr i Malta z wykorzystaniem krypto.

Oferta specjalna dla społeczności HajsoHolicy

Nie jednokrotnie korzystaliśmy już z ich usług i jesteśmy zadowoleni dlatego zadbalismy o to aby i wam ułatwić zakup jak i sprzedaż kryptowalut po preferencyjnych warunkach.

Na hasło “HAJSOHOLICY” prowizja za transakcje kryptowalutowe w kantorach Cashify wynosi 2.5 %

Czym są kantory od Cashify?

Stacjonarne i mobilne kantory kryptowalut Cashify to rozwiązanie, dzięki któremu ekspresowo, bezpiecznie i łatwo kupisz lub sprzedasz kryptowaluty. Jeśli potrzebujesz spieniężyć swoje zyski z inwestycji w kryptowaluty lub chcesz w prosty sposób kupić kryptowaluty za gotówkę bądź przelew, kantor będzie dla Ciebie idealnym miejscem. Stacjonarne kantory działają w kilkunastu miastach Polski, a mobilne kantory – w ich najbliższej okolicy. Transakcje do 1000 EUR przeprowadzane są bez procedury KYC.

Jak dokonać wymiany w kantorze?

By dokonać transakcji w kantorze wystarczy odwiedzić go w godzinach jego działania (warto wcześniej zadzwonić i umówić dogodny termin) oraz przygotować dostęp do portfela (cyfrowego, sprzętowego lub na giełdzie). Przedstawiciel kantoru obliczy należną sumę oraz prowizję za transakcję na podstawie odniesienia do kursu USDT. Przetransferuj krypto i odbierz gotówkę do ręki, jeśli chcesz je sprzedać lub przekaż gotówkę, a w kilka chwil otrzymasz swoje krypto, jeśli je kupujesz.

Czym są Kryptomaty?

Kryptomaty Cashify (bitomaty, Bitcoin ATM) to automaty przypominające tradycyjne bankomaty, ale obsługują transakcje kryptowalutowe i do ich używania nie jest potrzebne posiadanie konta bankowego. Są bardzo proste w obsłudze, dlatego idealnie nadają się do zakupu pierwszych kryptowalut. Transakcje do 1000 EUR przeprowadzane są bez procedury KYC.

Jak dokonać wymiany w Kryptomacie?

Wybierz język na ekranie automatu, a następnie kryptowalutę, którą chcesz kupić lub sprzedać, by rozpocząć transakcję. Wybierz kwotę. Następnie włóż gotówkę, za którą chcesz kupić krypto i wprowadź swój adres portfela lub zeskanuj adres portfela i prześlij kryptowaluty, które chcesz sprzedać. Poczekaj krótką chwilę i odbierz gotówkę lub sprawdź saldo swojego portfela.

Swoboda wyboru i brak ukrytych opłat

Dzięki Cashify masz pełną swobodę w zarządzaniu swoimi aktywami. Możesz decydować, gdzie i kiedy dokonasz wymiany – w stacjonarnym kantorze, mobilnym kantorze, Kryptomacie dostępnym 24/7 lub przy dowolnym bankomacie na terenie całej Polski, z wykorzystaniem systemu płatności BLIK. Cashify obsługuje zarówno waluty fiat (PLN, EUR, USD i inne), jak i ponad 460 kryptowalut, w tym popularne BTC, BCH, ETH, LTC, DOGE, DASH, ZEC, XMR, LBTC, XRP, USDT.

Cashify kładzie ogromny nacisk na transparentność transakcji i bezpieczeństwo klientów. Wszystkie transakcje do 1000 EUR są przeprowadzane bez procedury KYC, ale z zachowaniem najwyższych standardów bezpieczeństwa, eliminując ryzyko utraty środków czy blokady konta bankowego. Przed przystąpieniem do transakcji, masz pełną świadomość warunków wymiany, kosztów prowizji oraz kursu.

Pracownicy Cashify służą profesjonalnym wsparciem na każdym etapie transakcji, tworząc przyjazną atmosferę podczas obsługi. Cashify to miejsce, gdzie wymiana kryptowalut przypomina spotkanie przyjaciół, których łączy wspólna pasja do cyfrowych innowacji. Dlatego Cashify jest idealnym wyborem dla każdego, kto chce bezpiecznie i wygodnie zarządzać swoimi kryptowalutami.

Lokalizacje

Sprawdź czy Cashify działa już w Twoim mieście! Jeśli nie, to pamiętaj, że zawsze możesz dokonać wymiany spod dowolnego bankomatu w Polsce, wykorzystując technologię BLIK!


Ostatnie wpisy


Masz pytania?
Zapraszamy


Znajdź nas w Social media


Subskrybuj kanał Youtube


Dołącz na nasz Telegram

Dołącz do naszego Discorda

kliknij baner


Nota Prawna

Treść materiałów na kanale YouTube:  Marek Porwoł oraz artykułów, wszelkich tekstówprezentacjinagrań audio i video w domenie i subdomenachmarekporwol.pl mają wyłącznie charakter informacyjnoedukacyjnyNie stanowią „rekomendacji” i treści NIE są poradą inwestycyjną w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19.10.2005 r. w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych lub ich emitentów (Dz. U. z 2005 r. Nr 206, poz. 1715).r

Treści te mają charakter informacyjno- edukacyjny i są wyrazem moich osobistych poglądów. Niemniej jednak prezentowane treści mogą być pomocne w zarabianiu oraz marketingu online. Nie stanowią one jednak porad inwestycyjnych.

Żadna z instrukcji i filmów przedstawionych NIE daje GWARANCJI zysku ani chociażby odzyskania wpłaconych pieniędzy. Pieniądze te NIE są gwarantowane ani przez Bankowy Fundusz Gwarancyjny, ani przez jakąkolwiek instytucję lub firmę. Także ja nie gwarantuje Ci ani zysku, ani odzyskania wkładu.

Pamiętaj też, że żaden sposób na zarabianie pieniędzy etat, biznes tradycyjny, inwestycja, czy biznes online lub kryptowaluty NIE dają nigdy 100% gwarancji zarobku. Dlatego ja też takiej gwarancji Ci NIE dam!

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *