marek.ebiznes@gmail.com

Gelios – gOS token

Zarabianie w Internecie

Gelios – gOS token

Kupiłem tego “noda” klucz 🔑 który daje nam tokeny

Kosz to ~240$ w WBTC arbitrum lub BTC unisat

Link: https://dapp.gelios.io/entry/?refCode=V8L6JETZZE

Kod – V8L6JETZZE

Info – https://docs.gelios.io/gelios-economy/gos-allocation

Testnet – zadania za które otrzymamy Airdrop

https://docs.gelios.io/gelios-testnet/connect-to-gelios-network

Czym jest token gOS

Token gOS jest tokenem zarządzającym dla blockchainu Gelios. Działa w modelu DAO (Zdecentralizowana Organizacja Autonomiczna), co stanowi istotne odejście od konwencjonalnych struktur zarządzania. W tym innowacyjnym podejściu posiadacze tokenów $gOS mają władzę wspólnego decydowania o wszystkich zmianach i aktualizacjach blockchainu Gelios.

Gelios blockchain platformy działa w sieci Bitcoin. W przeciwieństwie do konwencjonalnych metod wydawania tokenów, które często padają ofiarą koncentracji tokenów w rękach kryptowalutowych gigantów, Gelios wyznacza nowy standard decentralizacji, radykalnie przywiązując się do uczciwości.

Żadnych wyjątków, żadnych zarezerwowanych części dla programistów – po prostu wspólna podróż w stronę zdecentralizowanej przyszłości. Gelios zapewnia dystrybucję każdego tokena gOS w ramach bezstronnych zrzutów, zapewniając równe szanse wszystkim uczestnikom.


W tym duchu 62,7% tokenów gOS jest przydzielanych posiadaczom kluczy, oferując wyłączne korzyści i obowiązki osobom aktywnie zaangażowanym w ekosystem Gelios.

Pozostałe 37,3% jest przeznaczone dla szerszej społeczności, zapewniając, że krajobraz zarządzania jest prawdziwym odzwierciedleniem zbiorowej woli entuzjastów Gelios.


Bez VC, bez przedsprzedaży, bez wstępnego wydobywania, bez rezerwacji dla deweloperów.
100% tokeny gOS są rozsyłane do społeczności po Mainnet.
62,7% tokenów gOS przydzielonych jest dla Key Holderów; 37,3% w przypadku zrzutu społecznościowego.

BTC jako token natywny

Gelios, jako warstwa aplikacyjna Bitcoin, wprowadza innowacyjne funkcjonalności i aplikacje, zachowując jednocześnie symbiotyczną relację z solidną siecią Bitcoin.
Blockchain Gelios strategicznie wykorzystuje Bitcoin, cyfrowe złoto, jako główny token natywny. Status Bitcoina jako magazynu wartości i uznanej na całym świecie kryptowaluty zapewnia Gelios warstwę niezawodności i stabilności. Użytkownicy mogą skorzystać z nieodłącznego zaufania związanego z Bitcoinem, tworząc bezpieczną podstawę dla transakcji i zarządzania aktywami:
ZWIĘKSZANIE PŁYNNOŚCI
BTC, będąc jedną z najbardziej płynnych i szeroko sprzedawanych kryptowalut, zapewnia użytkownikom płynne przeprowadzanie transakcji i interakcję z Gelios Blockchain. Ta płynność nie tylko ułatwia płynne działanie, ale także przyciąga szerszą bazę użytkowników, zwiększając ogólną żywotność ekosystemu Gelios.
INTEROPERACYJNOŚĆ
Wybór BTC dostosowuje Gelios do szerszego ekosystemu Bitcoin. Użytkownicy Gelios mogą bezproblemowo wchodzić w interakcję z szerszą siecią Bitcoin, promując interoperacyjność i tworząc jednolite doświadczenie dla entuzjastów kryptowalut.
DOSTĘPNOŚĆ
Wykorzystując BTC jako główny token natywny, Gelios znacznie zmniejsza trudności w adaptacji użytkowników. Użytkownicy, którzy już znają Bitcoin, uważają, że przejście do ekosystemu Gelios jest bardziej intuicyjne, eliminując potrzebę dostosowywania się do zupełnie nowego tokena.
STABILNOŚĆ
Bitcoin, choć podlega zmienności rynku, jest często uważany za stosunkowo stabilną kryptowalutę w porównaniu do innych. Ta cecha może być korzystna dla Gelios, łagodząc obawy związane z ekstremalnymi wahaniami cen, które mogą mieć wpływ na funkcjonalność i wygodę użytkownika blockchain.


Ostatnie wpisy

Masz pytania?
Zapraszamy


Znajdź nas w Social media


Subskrybuj kanał Youtube


Dołącz na nasz Telegram

Dołącz do naszego Discorda

kliknij baner


Nota Prawna

Treść materiałów na kanale YouTube:  Marek Porwoł oraz artykułów, wszelkich tekstówprezentacjinagrań audio i video w domenie i subdomenachmarekporwol.pl mają wyłącznie charakter informacyjnoedukacyjnyNie stanowią „rekomendacji” i treści NIE są poradą inwestycyjną w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19.10.2005 r. w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych lub ich emitentów (Dz. U. z 2005 r. Nr 206, poz. 1715).r

Treści te mają charakter informacyjno- edukacyjny i są wyrazem moich osobistych poglądów. Niemniej jednak prezentowane treści mogą być pomocne w zarabianiu oraz marketingu online. Nie stanowią one jednak porad inwestycyjnych.

Żadna z instrukcji i filmów przedstawionych NIE daje GWARANCJI zysku ani chociażby odzyskania wpłaconych pieniędzy. Pieniądze te NIE są gwarantowane ani przez Bankowy Fundusz Gwarancyjny, ani przez jakąkolwiek instytucję lub firmę. Także ja nie gwarantuje Ci ani zysku, ani odzyskania wkładu.

Pamiętaj też, że żaden sposób na zarabianie pieniędzy etat, biznes tradycyjny, inwestycja, czy biznes online lub kryptowaluty NIE dają nigdy 100% gwarancji zarobku. Dlatego ja też takiej gwarancji Ci NIE dam!

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *