marek.ebiznes@gmail.com

Bit2Me – Aplikacja z kartą do płatności w kryptowautach

Zarabianie w Internecie

Bit2Me – Aplikacja z kartą do płatności w kryptowautach

Testuje właśnie nową aplikację z krypto kartą prepaid która daje Cashback i bonus na start za pierwsze zakupy w aplikacji

Może być potrzebne wpisanie kodu

Aplikacje pobierz tutaj https://bit2me.com/suite/app

Ważne informacje o Bit2Me

 1. Promocja Czasowa: Bit2Me oferuje nowym klientom bonus w wysokości 20 EUR (około 90 zł zależy też od fee) za założenie i weryfikację konta oraz spełnienie określonych warunków promocji. Promocja trwa do 28 lutego 2024 roku.
 2. Warunki Promocji: Aby otrzymać bonus, nowi użytkownicy muszą założyć i zweryfikować konto, wpłacić minimum 100 EUR i dokonać zakupu kryptowaluty za co najmniej 100 EUR (optymalnie 105€).
 3. Karta Płatnicza Bit2Me: Platforma oferuje bezpłatną kartę płatniczą, która umożliwia płatności w punktach stacjonarnych i online, zarówno gotówką, jak i środkami z portfela kryptowalut. Karta oferuje również cashback za zakupy u partnerów programu.
 4. Bezpieczeństwo: Bit2Me podkreśla swoje zaangażowanie w legalne działanie i przejrzystość oferty, będąc zarejestrowaną w hiszpańskim banku. Środki użytkowników są przechowywane na terenie Unii Europejskiej.
 5. Wsparcie w Języku Polskim: Platforma zapewnia wsparcie dla polskojęzycznych użytkowników, co jest istotne dla osób preferujących komunikację w ojczystym języku.
 6. Program Poleceń: Użytkownicy mogą polecać platformę innym, otrzymując 20 EUR premii za każdą pomyślnie zweryfikowaną osobę, która spełni warunki promocji.

1.Zarejestruj się koniecznie i ukończ KYC – Rejestracja upewnij się, że kod został przypisany w profilu link NSM-9GR-VVI
2. Dokonaj zakupu krypto za min. 105€ wplac przelewem albo karta (Przelew bez prowizji)
3. Odbierz ~20€ (instant)i ~20€ za osobę poleconą(do paru dni)
4. Wyplata w krypto /przelewem albo karta

Bonus wpada instant na naszą aplikację – czasem jednak może się coś wydłużyć
KYC trwa do 48 h
Depozyt z Revolut do 1 h
Tanie wypłaty XRP ze względu na szybkość i małe fee u nich

Opcjonalnie dla kogoś bez 105€ na depozyt, można spróbować zrobić mniejszą kwotą – można wykonać obrót na 1000$ np. depozytem 50$ i zrobić 20 razy trade Jednak tej opcji nie testowałem!

Coś więcej niż BONUS

Ta aplikacja ma w sobie wszystko co potrzebuje osoba początkująca by zacząć przygodę z kryptowalutami

Karta Wirtualna i fizyczna

Ja narazie aktywowałem tą wirtualną

Cashback

Bedę chciał przetestowac cashback na tej karcie za płacenie nia jako PREPAID

Bit2Me PRO

Platforma tradingowa CEX

Earn

Pasywne dochody ze stakowania kryptowalut oraz inne opcje

Systematyczne zakupy

Systematyczne zakupy za saldo euro w aplikacji – dziennie, tygodniowo i miesięcznie

Launchpad

Fajne rozwiązanie, że dla użytkowników jest w aplikacji Launchpad, kilka projektów już tam wylistowali

Cashback i space center

Token Bit2Me

Użyteczność na platformach bit2me

Więcej o Bit2Me

Bit2Me to  hiszpański broker kryptowalutowy, założony w 2014 roku. Z ponad 230 dostępnymi kryptowalutami, zapewnia bezpieczne, przyjazne dla użytkownika i kompleksowe doświadczenie handlowe, wspierane przez wiodącą w branży obsługę klienta.

Dodatkowo jest karta z Cashback i wiele innych opcji które zamierzam przetestować 😊 

Bit2Me jest uznawaną platformą wymiany kryptowalut z siedzibą w Hiszpanii, która zyskała uznanie za swoje usługi umożliwiające kupno, sprzedaż i zarządzanie kryptowalutami. Od momentu założenia w 2014 roku, Bit2Me skupiło się na dostarczaniu bezpiecznych i łatwych w użyciu narzędzi dla swoich użytkowników, co czyni je atrakcyjnym wyborem zarówno dla początkujących, jak i doświadczonych inwestorów w kryptowaluty.

Bit2Me w kilku słowach

 • Duża liczba kryptowalut: Platforma oferuje szeroki wybór kryptowalut, co pozwala użytkownikom na dywersyfikację ich inwestycji.
 • Bezpieczeństwo: Bit2Me kładzie duży nacisk na bezpieczeństwo środków i danych użytkowników, stosując zaawansowane technologie zabezpieczające.
 • Obsługa klienta: Firma jest znana z wysokiej jakości obsługi klienta, oferując szybką i profesjonalną pomoc.
 • Przyjazny interfejs: Platforma jest zaprojektowana z myślą o łatwości użytkowania, co sprawia, że jest dostępna dla osób bez doświadczenia w handlu kryptowalutami.
 • Edukacja: Bit2Me oferuje również zasoby edukacyjne, takie jak artykuły, tutoriale i webinary, wspierając rozwój wiedzy swoich użytkowników o kryptowalutach.
 • Regulacje: Jako firma działająca w Europie, Bit2Me musi przestrzegać przepisów regulacyjnych, co może być postrzegane jako dodatkowy poziom bezpieczeństwa przez inwestorów.
 • Opłaty i prowizje: Zawsze warto dokładnie zapoznać się z opłatami transakcyjnymi i prowizjami, aby zrozumieć koszty związane z korzystaniem z platformy.

Przed podjęciem decyzji o inwestycji lub korzystaniu z usług Bit2Me, zaleca się dokładne zapoznanie się z najnowszymi informacjami na temat firmy, jej usług oraz opiniami użytkowników, aby mieć pełny obraz oferty. Ponadto, zawsze warto być na bieżąco z przepisami dotyczącymi kryptowalut w swoim kraju.

Karta Bit2Me

Do kwietnia 2023 roku, Bit2Me oferowała nie tylko usługi brokerskie w zakresie kryptowalut, ale również rozwijała szereg innych produktów i usług mających na celu ułatwienie dostępu do ekosystemu kryptowalut. Jednym z takich produktów jest karta Bit2Me, która jest integralną częścią ich oferty, umożliwiając użytkownikom łatwe wydawanie środków z ich portfeli kryptowalutowych w życiu codziennym. Oto kilka kluczowych informacji o karcie Bit2Me:

 • Wygoda: Karta Bit2Me umożliwia użytkownikom wydawanie kryptowalut tak samo jak tradycyjnych pieniędzy za pomocą karty debetowej. Jest to wygodne rozwiązanie dla tych, którzy chcą korzystać ze swoich aktywów cyfrowych bez potrzeby przeprowadzania dodatkowych transakcji wymiany na waluty fiat.
 • Szeroka Akceptacja: Karta jest zazwyczaj akceptowana wszędzie tam, gdzie akceptowane są standardowe karty debetowe lub kredytowe, co oznacza, że można jej używać w sklepach, restauracjach i przy wypłatach z bankomatów na całym świecie.
 • Bezpieczeństwo: Tak jak w przypadku innych produktów Bit2Me, bezpieczeństwo użytkowników i ich środków jest priorytetem. Karty często są wyposażone w funkcje zabezpieczające, takie jak PIN, kontrola transakcji przez aplikację i możliwość szybkiego zablokowania karty w przypadku zgubienia lub kradzieży.
 • Aplikacja Mobilna: Karta Bit2Me jest zintegrowana z aplikacją mobilną, co umożliwia łatwe zarządzanie środkami, sprawdzanie salda i historii transakcji, a także dostosowywanie ustawień bezpieczeństwa.
 • Program Lojalnościowy: Niektóre karty kryptowalutowe, w tym potencjalnie karta Bit2Me, oferują programy lojalnościowe lub cashback w kryptowalutach za dokonywanie zakupów, co może być dodatkowym bonusem dla użytkowników.

REGULAMIN

🌟 Sponsorowane Moim Czasem, Wysiłkiem i Pasją 🌟 To wideo lub artykuł jest efektem mojego osobistego zaangażowania – czasu, wysiłku i chęci dzielenia się informacjami z innymi. Wsparcie, które otrzymuję poprzez reflinki, pomaga mi tworzyć więcej treści dla Was. Dziękuję za każde kliknięcie i wsparcie! 👍💪


Ostatnie wpisy

Masz pytania?
Zapraszamy


Znajdź nas w Social media


Subskrybuj kanał Youtube


Dołącz na nasz Telegram

Dołącz do naszego Discorda

kliknij baner


Nota Prawna

Treść materiałów na kanale YouTube:  Marek Porwoł oraz artykułów, wszelkich tekstówprezentacjinagrań audio i video w domenie i subdomenachmarekporwol.pl mają wyłącznie charakter informacyjnoedukacyjnyNie stanowią „rekomendacji” i treści NIE są poradą inwestycyjną w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19.10.2005 r. w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych lub ich emitentów (Dz. U. z 2005 r. Nr 206, poz. 1715).r

Treści te mają charakter informacyjno- edukacyjny i są wyrazem moich osobistych poglądów. Niemniej jednak prezentowane treści mogą być pomocne w zarabianiu oraz marketingu online. Nie stanowią one jednak porad inwestycyjnych.

Żadna z instrukcji i filmów przedstawionych NIE daje GWARANCJI zysku ani chociażby odzyskania wpłaconych pieniędzy. Pieniądze te NIE są gwarantowane ani przez Bankowy Fundusz Gwarancyjny, ani przez jakąkolwiek instytucję lub firmę. Także ja nie gwarantuje Ci ani zysku, ani odzyskania wkładu.

Pamiętaj też, że żaden sposób na zarabianie pieniędzy etat, biznes tradycyjny, inwestycja, czy biznes online lub kryptowaluty NIE dają nigdy 100% gwarancji zarobku. Dlatego ja też takiej gwarancji Ci NIE dam!

2 komentarze

 1. aian pisze:

  Można to zrobić tak jak w luno czyli kupić, sprzedać i od razu wypłacić?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *