marek.ebiznes@gmail.com

Karta prepaid zasilana poprzez krypto – bez kyc

Zarabianie w Internecie

Karta prepaid zasilana poprzez krypto – bez kyc

Postanowiłem przetestować kartę krypto która jest kartą prepaid i oferuje pewne możliwości, w tym materiale pokaże wam jak jak taką karte stworzyć dla siebie oraz w jaki sposób ją doładować i z niej korzystać.

Karty płatnicze powiązane z kryptowalutami zdobywają na popularności wśród ich użytkowników. Wiele giełd kryptowalutowych wprowadza do swojej oferty własne karty debetowe, choć często związane jest to z koniecznością spełnienia szeregu wymagań, aby móc z nich skorzystać. Ja sam ostatnio szukam jak i sprawdzam pewne rozwiząnia zarówno te z KYC jak i bez KYC. Obie opcje są dobre, jednak zawsze trzeba zwrócić uwagę na plusy i minusy używania takich rozwiązań.

Dzisiaj przyjrzymy się bliżej jednemu z nich, który wyróżnia się na tle innych brakiem wymogu przeprowadzenia procedury KYC (Know Your Customer – Poznaj Swojego Klienta) i promuje to jako jedną ze swoich głównych zalet. Mowa tutaj o karcie przedpłaconej od Flyback.

Czym jest karta od Flyback

Omówię co ją wyróżnia na rynku oraz jakie ma wady i zalety

Karta przedpłacona Flyback oferuje użytkownikom możliwość konwersji kryptowalut na waluty fiducjarne takie jak USD i EUR, a następnie wykorzystanie tych środków do płatności w sklepach czy w internecie. Jest to wygodne rozwiązanie dla osób, które chcą wykorzystać swoje kryptowaluty w codziennym życiu.

Proces zakupu i aktywacji karty jest stosunkowo prosty. Po dołączeniu do panelu Flyback i zakupie tokenów FLYS, które mogą w przyszłości wzrosnąć na cenie, jednak cały ten minimalny zakup można potraktować jako koszt wydania karty którą będziemy używać, użytkownicy mogą wygenerować swoją kartę wirtualną lub złożyć wniosek o kartę fizyczną. Warto zauważyć, że karta wirtualna nie wymaga przeprowadzenia procedury KYC, co jest dużym ułatwieniem.

Doładowanie karty jest możliwe za pomocą wybranych kryptowalut. Użytkownicy otrzymują adres portfela, na który należy przesłać środki. Po zaksięgowaniu wpłaty, środki są dostępne na karcie i mogą być wykorzystane do płatności. Otrzymacie wszystkie informacje na email który podaliście przy doładowaniu (Ważne aby nigdy nie utracić dostępu do tego maila ponieważ na niego przychodzą informacje logowania)

Koszty i prowizje związane z korzystaniem z karty są konkurencyjne. Flyback pobiera prowizję za zasilenie karty, która zależy od kwoty doładowania. Jest to standardowa praktyka wśród dostawców kart kryptowalutowych. Prowizje te wahają się i czym wyższa kwota są niższe przy kwocie 1000$ wynoszą 2.7%, a przy kwocie 100$ to 4.5% – mimo wszystko dla niektórych powinno to być dość atrakcyjnym rozwiązaniem

Kontrolowanie salda karty

Po zalogowaniu się do panelu mamy podgląd salda naszej karty oraz możliwość użycia jej danych jak numer, data ważności czy CVC.

Jak używać karty mobilnie?

Kartę możemy dodać wpisując jej dane do google pay oraz apple pay

Płacenie kartą

Płacić kartą można z wykorzystaniem właśnie wspominanego przeze mnie rozwiązania płatności telefonem za zakupy, można też płacić nią za zakupy w sklepach internetowych.

Wypłacanie gotówki z bankomatu

Kartą wirtualną można też wypłacać gotówkę z bankomatu za pomocą technologi NFC coraz więcej bankomatów obsługuję to rozwiązanie

Bezpieczeństwo

Jak w każdym technologicznym rozwiązaniu pamiętajcie o tym, żeby jednak nie trzymać dużych środków na giełdach czy tego typu kartach, a bardziej stosować to w momencie kiedy właśnie potrzebujemy użyć tego rozwiązania. Pamiętajcie „not your keys, not your crypto”

Pisze o tym, ponieważ taką karę można sobie doładować tuż przed planowanym użyciem, nie trzeba na niej trzymać środków. Rynek dynamicznie się zmienia, więc mimo, że dziś karta działa bez żadnego problemu to różnie może być

Wnioski: Karta przedpłacona od Flyback stanowi interesującą opcję dla osób poszukujących elastycznego i wygodnego sposobu na wykorzystanie swoich kryptowalut w codziennych transakcjach. Brak wymogu KYC dla karty wirtualnej jest dużym ułatwieniem, choć użytkownicy zainteresowani kartą fizyczną muszą być przygotowani na przeprowadzenie tej procedury. Pomimo pewnych opłat i prowizji, projekt Flyback oferuje atrakcyjne warunki i może być ciekawą alternatywą dla tradycyjnych kart debetowych i kredytowych.

🌟 Sponsorowane Moim Czasem, Wysiłkiem i Pasją 🌟 To wideo lub artykuł jest efektem mojego osobistego zaangażowania – czasu, wysiłku i chęci dzielenia się informacjami z innymi. Wsparcie, które otrzymuję poprzez reflinki, pomaga mi tworzyć więcej treści dla Was. Dziękuję za każde kliknięcie i wsparcie! 👍💪


Ostatnie wpisy

Masz pytania?
Zapraszamy


Znajdź nas w Social media


Subskrybuj kanał YoutubeNota Prawna

Treść materiałów na kanale YouTube:  Marek Porwoł oraz artykułów, wszelkich tekstówprezentacjinagrań audio i video w domenie i subdomenachmarekporwol.pl mają wyłącznie charakter informacyjnoedukacyjnyNie stanowią „rekomendacji” i treści NIE są poradą inwestycyjną w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19.10.2005 r. w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych lub ich emitentów (Dz. U. z 2005 r. Nr 206, poz. 1715).r

Treści te mają charakter informacyjno- edukacyjny i są wyrazem moich osobistych poglądów. Niemniej jednak prezentowane treści mogą być pomocne w zarabianiu oraz marketingu online. Nie stanowią one jednak porad inwestycyjnych.

Żadna z instrukcji i filmów przedstawionych NIE daje GWARANCJI zysku ani chociażby odzyskania wpłaconych pieniędzy. Pieniądze te NIE są gwarantowane ani przez Bankowy Fundusz Gwarancyjny, ani przez jakąkolwiek instytucję lub firmę. Także ja nie gwarantuje Ci ani zysku, ani odzyskania wkładu.

Pamiętaj też, że żaden sposób na zarabianie pieniędzy etat, biznes tradycyjny, inwestycja, czy biznes online lub kryptowaluty NIE dają nigdy 100% gwarancji zarobku. Dlatego ja też takiej gwarancji Ci NIE dam!

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *