marek.ebiznes@gmail.com

Airdrop – PLENA

Zarabianie w Internecie

Airdrop – PLENA

Mamy aktywną kampanię na Galxe od aplikacji PLENA, kampania trwa do 29.04.2024 i podczas tej kampanii możemy zbierać punkty na galxe, ale też mamy do zdobycia tokeny PLENA za samo założenie aplikacji i wykonanie transakcji.

Co należy zrobić? 

Z tego co piszą w aplikacji to jedną transakcję SWAP, aby zakwalifikować się na 15 tokenów PLENA

Aplikacja PLENA + BONUS

Załóż aplikacje z i podaj kod zaproszeniowy, który zakwalifikuje cię do bonusu jesli wykonasz transakcję

https://app.plena.finance/app/hSLQ

Questy w aplikacji

Tutaj w zakładce QUEST znajdują się zadania do wykonania

Kampania Galxe

Plena Road to TGE

Czas operacyjny do 29.04.2024

Do tego jest aktywna kampania na Galxe „ROAD TO TGE”, w której można wziąć udział i zebrać punkty. Udział w kampanii pomoże nam wygenerować też ruch w aplikacji, co może być istotne jeśli chodzi o airdrop.

Plena degen OAT do zgarnięcia 

https://app.galxe.com/quest/PlenaFinance/GC96JUwG8z

Blog- https://www.plena.finance/blog


🌟 Sponsorowane Moim Czasem, Wysiłkiem i Pasją 🌟 To wideo lub artykuł jest efektem mojego osobistego zaangażowania – czasu, wysiłku i chęci dzielenia się informacjami z innymi. Wsparcie, które otrzymuję poprzez reflinki, pomaga mi tworzyć więcej treści dla Was. Dziękuję za każde kliknięcie i wsparcie! 👍💪

Pamiętaj, że niektóre linki dostępne na tym blogu lub kanale youtube mogą być linkami afiliacyjnymi, co oznacza, że w przypadku dokonania zakupu lub zapisu przez taki link, mogę otrzymać prowizję. Linki afiliacyjne nie wpływają na treść moich materiałówOstatnie wpisy

Masz pytania?
Zapraszamy


Znajdź nas w Social media


Subskrybuj kanał Youtube


Dołącz na nasz Telegram

Dołącz do naszego Discorda

kliknij baner


Nota Prawna

Treść materiałów na kanale YouTube:  Marek Porwoł oraz artykułów, wszelkich tekstówprezentacjinagrań audio i video w domenie i subdomenachmarekporwol.pl mają wyłącznie charakter informacyjnoedukacyjnyNie stanowią „rekomendacji” i treści NIE są poradą inwestycyjną w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19.10.2005 r. w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych lub ich emitentów (Dz. U. z 2005 r. Nr 206, poz. 1715).r

Treści te mają charakter informacyjno- edukacyjny i są wyrazem moich osobistych poglądów. Niemniej jednak prezentowane treści mogą być pomocne w zarabianiu oraz marketingu online. Nie stanowią one jednak porad inwestycyjnych.

Żadna z instrukcji i filmów przedstawionych NIE daje GWARANCJI zysku ani chociażby odzyskania wpłaconych pieniędzy. Pieniądze te NIE są gwarantowane ani przez Bankowy Fundusz Gwarancyjny, ani przez jakąkolwiek instytucję lub firmę. Także ja nie gwarantuje Ci ani zysku, ani odzyskania wkładu.

Pamiętaj też, że żaden sposób na zarabianie pieniędzy etat, biznes tradycyjny, inwestycja, czy biznes online lub kryptowaluty NIE dają nigdy 100% gwarancji zarobku. Dlatego ja też takiej gwarancji Ci NIE dam!

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *