marek.ebiznes@gmail.com

Keystone – integracja z okx wallet

Zarabianie w Internecie

Keystone – integracja z okx wallet

Dziś będziemy się zajować integracją portfela Keystone z OKX wallet, przejdziemy przez proces instalacji portfela, oraz integracji go z portfelem multiwalutowym od okx w przeglądarce oraz na smartfonie.

Portfel OKX jest wszechstronnym portfelem przeznaczonym dla wielu platform. Zapewnia użytkownikom łatwy dostęp do rozległego ekosystemu Web3, który obejmuje mnóstwo tokenów i dApps na ponad 60 łańcuchach i roll-upach. Jako samodzielne i zdecentralizowane rozwiązanie, użytkownicy otrzymują pełną kontrolę nad swoimi kluczami prywatnymi i aktywami.

Portfel OKX obsługuje zarówno łańcuchy EVM, jak i nie-EVM. Z ciągłym wsparciem dla wschodzących łańcuchów, użytkownicy mogą bezproblemowo współdziałać z dApps na różnych łańcuchach bez konieczności ręcznego wprowadzania RPC lub zmiany portfeli.

Pamiętaj, że niektóre linki dostępne na tym blogu lub kanale youtube mogą być linkami afiliacyjnymi, co oznacza, że w przypadku dokonania zakupu lub zapisu przez taki link dzięki mojej współpracy reklamowej z tymi firmami, mogę otrzymać prowizję. Linki afiliacyjne nie wpływają na treść moich materiałów.

Główne cechy portfela OKX

 • Pełna kontrola i własność środków
 • Portfel wielołańcuchowy kompatybilny z ponad 40 łańcuchami, w tym Ethereum, OKC i BSC
 • Wspiera importowanie wielu fraz zarodkowych i wyprowadzanie adresów w jednym portfelu

Portfel OKX działa jako most do OKX DEX, wbudowanego agregatora DEX ułatwiającego transakcje wielołańcuchowe i międzyłańcuchowe. Zapewnia łatwy dostęp do rynku NFT OKX, wszechstronnej wielołańcuchowej platformy handlu i tworzenia NFT, oraz służy jako portal Web3, otwierając dostęp do ponad 2000+ DApps na różnych łańcuchach.

Technologia X Routing w portfelu OKX rewolucjonizuje wymianę międzyłańcuchową, szukając najlepszych kursów wymiany. Skanuje ona wiele łańcuchów bloków i zdecentralizowanych giełd (DEXs), aby uzyskać najbardziej konkurencyjną cenę we wszystkich obsługiwanych DEXs. Technologia X Routing bierze pod uwagę opłaty za gaz i poślizg, oferując różne wyceny wraz z najlepszymi cenami dla wszystkich swapów.

NFT z portfelem OKX

Portfel OKX posiada pełną integrację NFT, umożliwiając użytkownikom kupowanie, sprzedaż, handel, a nawet tworzenie własnych NFT bezpośrednio w portfelu za pośrednictwem rynku NFT OKX. Użytkownicy mogą również łatwo uzyskać dostęp do zamówień NFT z wiodących rynków NFT, takich jak OpenSea, LooksRare, Magic Eden i IMX Official. Portfel wspiera również tworzenie nowych NFT, gdzie użytkownicy mogą tworzyć i sprzedawać lub handlować własnymi NFT.

DApp z portfelem OKX

Portfel OKX służy jako uniwersalna brama do różnorodnej gamy DApps, eliminując trudności związane z łączeniem się z różnymi platformami i blockchainami. Dzięki prostemu połączeniu użytkownicy mogą eksplorować wiodące platformy DeFi, takie jak Lido, Aave i Curve, a także nowe aplikacje GameFi.

Portfel OKX stanowi rozwiązanie typu „wszystko w jednym” dla osób szukających portfela, który może łączyć się z wieloma DApps i wspierać dowolne NFT.

Z integracją portfela OKX oraz Keystone idzie nam użyteczność i wszechstronność portfela, czyniąc go kluczowym narzędziem dla każdego zaangażowanego w DeFi, GameFi, wymianę tokenów lub handel NFT.

Obecni właściciele Keystone najlepiej, aby zaktualizowali swoje oprogramowanie do najnowszej wersji, aby móc sprawnie połączyć swoje urządzenia Keystone z aplikacją OKX Wallet.

Keystone w skrócie

Keystone to w 100% powietrznie odizolowany portfel sprzętowy z kodem QR. Portfel został zaprojektowany, aby maksymalizować bezpieczeństwo, minimalizować zaufanie do stron, zapobiegać potencjalnym błędom ludzkim, unikać pojedynczych punktów awarii i zwiększać interoperacyjność. Keystone można integrować z różnymi portfelami jak i rozszerzeniami w przeglądarce tak jak opisywana przeze mnie OKX wallet


Połączenie portfela Keystone z rozszerzeniem OKX Wallet

Wsparcie dla sieci: BTC i EVM Chains oraz więcej sieci (kompatybilne z Keystone)

Funkcje: Wysyłanie, odbieranie, wymiana, itp.

Krok 1: Przygotowanie do połączenia

 • Upewnij się, że na twoim urządzeniu Keystone 3 Pro zainstalowana jest najnowsza wersja firmware
 • Pobierz najnowszą wersję rozszerzenia OKX Wallet z oficjalnej strony
  https://www.okx.com/pl/web3

Krok 2: Połączenie Keystone z OKX Wallet

 • Na twoim urządzeniu hardware’owym Keystone:
  • Dotknij ikony „…” i wybierz [OKX Wallet].
  • Pojawi się kod QR, gotowy do zeskanowania za pomocą OKX Wallet.
 • W OKX Wallet:
  • Otwórz rozszerzenie OKX i wybierz „Importuj portfel”.
  • Wybierz „Portfel sprzętowy”, a następnie „Keystone”.
  • Zezwól OKX Wallet na dostęp do kamery urządzenia. Zeskanuj kod QR wyświetlony na twoim portfelu sprzętowym Keystone.
  • Wybierz żądane konto i ustaw domyślny portfel. Utwórz silne hasło, aby odblokować portfel.
  • Jeśli wolisz, możesz pominąć ten krok, wybierając „Może później”. Po zakończeniu, zostaniesz pomyślnie zalogowany do OKX Wallet.

Instrukcja WIDEO


Połączenie portfela Keystone z aplikacją mobilną OKX Wallet

Wsparcie dla sieci: BTC, EVM Chains oraz więcej sieci

Funkcje: Wysyłanie, odbieranie, wymiana, itp.

Przygotowanie

 • Przed rozpoczęciem upewnij się, że na twoim Keystone jest zainstalowana najnowsza wersja firmware
 • Zainstaluj aplikację OKX Wallet na telefonie komórkowym. Możesz ją pobrać z Google Play Store lub App Store.

Połącz Keystone z OKX Wallet

 • Na twoim hardware’owym portfelu Keystone:
  • Dotknij ikony „…” i wybierz [OKX Wallet].
  • Pojawi się kod QR, gotowy do zeskanowania za pomocą OKX Wallet.
 • W aplikacji OKX Wallet:
  • Uruchom OKX Wallet i dotknij [Portfel] na górze.
  • Wybierz [Już jeden mam], następnie [Portfel sprzętowy] i opcję [Keystone].
  • Dotknij [Skanuj, aby połączyć] i dokładnie wykonaj podane instrukcje. Naciśnij [Połącz teraz].
  • Udziel aplikacji „OKX” zgody na dostęp do kamery i użyj jej do zeskanowania kodu QR wyświetlanego na twoim sprzętowym portfelu Keystone. Wybierz konto do odblokowania.

Po pomyślnym powiązaniu twojego portfela Keystone z OKX Wallet, możesz bezpiecznie eksplorować różne funkcje, które oferuje.

Tutaj mamy to co wyświetli nam się na ekranie naszego smartfona podczas próby zintegrowania Keystone z aplikacją OKX Wallet.

Po wybraniu opcji Keystone, będziemy mieli możliwość zeskanowania kodu QR jak i integracji naszego Keystone z OKX wallet na urządzeniu mobilnym


Czym jest portfel keystone?

Portfel Keystone to sprzętowy portfel kryptowalutowy, zaprojektowany z myślą o zapewnieniu wysokiego poziomu bezpieczeństwa dla przechowywania kluczy prywatnych i zarządzania kryptowalutami. Jak większość portfeli sprzętowych, jego głównym celem jest ochrona przed różnego rodzaju cyberatakami, phishingiem, a także przed fizyczną kradzieżą środków, dzięki przechowywaniu kluczy prywatnych w sposób izolowany od podłączonych do internetu urządzeń.

Portfel Keystone to sprzętowy portfel kryptowalutowy, który zapewnia wysoki poziom bezpieczeństwa dla przechowywania kryptowalut, takich jak Bitcoin i Ethereum. Jego głównym celem jest ochrona kluczy prywatnych użytkownika, co jest krytyczne dla bezpieczeństwa aktywów cyfrowych. Z uwagi na to, że klucze prywatne są przechowywane na urządzeniu sprzętowym, co sprawia, że są odporne na ataki hakerskie i malware, które mogą zagrażać urządzeniom połączonym z internetem.

Kompatybilność Keystone z popularnymi portfelami, takimi jak MetaMask, OKX Web3 Wallet, Blue Wallet, Keplr, imToken, Eternl i innymi, umożliwia użytkownikom łatwe zarządzanie swoimi aktywami w różnych blockchainach. Ta wszechstronność sprawia, że Keystone jest atrakcyjnym wyborem dla użytkowników poszukujących uniwersalnego rozwiązania do bezpiecznego przechowywania i zarządzania kryptowalutami.

Zalety portfela Keystone obejmują nie tylko bezpieczeństwo sprzętowe, ale także wygodę w użytkowaniu. Urządzenie często oferuje funkcje takie jak duży ekran dla lepszej widoczności i interfejsu użytkownika, wsparcie dla wielu kryptowalut i tokenów, a także opcje takie jak podpis elektroniczny transakcji bez konieczności bezpośredniego połączenia z internetem.

Pamietaj, że dzieki mojej kolaboracji z kodem HAJSOHOLICY otrzymujesz zniżkę na zakup portfela keystone. Dziękuję, za każde zamówienie to wspiera rozwój mojego bloga.


Jak aktualizować potrfel?

Materiał ten ma na celu pomóc zaktualizować portfel sprzętowy którym jest Keystone w razie problemów podczas standardowej aktualizacji systemu.

Ja na swojej drodze napotkałem wyzwanie którym okazało się aktualizowanie mojego portfela, ze względu na starszy software nie mogłem naładować mojego urządzenia ani korzystać z niego na bateri.

Problem rozwiązałem aktualizując oprogramowanie do najnowszego za pomocą kabla

Krok 1: Połączenie z Komputerem

 • Podłącz Keystone 3 Pro do komputera za pomocą dostarczonego kabla USB.

Krok 2: Wejście w Tryb Odzyskiwania

 • Przytrzymaj przycisk zasilania przez 20 sekund, aby uruchomić urządzenie w trybie odzyskiwania (Recovery Mode).

Dla Użytkowników Systemu Windows:

 • Keystone 3 Pro zostanie rozpoznany jako dysk USB w Eksploratorze Plików.

Dla Użytkowników macOS:

 • Szukaj ikony dysku USB o nazwie „No Name” na pulpicie lub znajdź go w Finderze w sekcji „Lokalizacje”.

Krok 3: Pobieranie Pakietu Oprogramowania

Krok 4: Transfer Oprogramowania

 • Przeciągnij pobrany plik firmware’u 'keystone3.bin’ na dysk USB, „No Name”, powiązany z Keystone 3 Pro. (Uwaga: Upewnij się, że nazwa pliku to 'keystone3.bin’)
 • Poczekaj, aż transfer zostanie zakończony.

Krok 5: Rozpoczęcie Instalacji Oprogramowania

 • Gdy transfer się zakończy, naciśnij przycisk „Reboot” (Uruchom ponownie) na urządzeniu.
 • Nowe oprogramowanie zostanie automatycznie zainstalowane. Proszę o cierpliwość podczas tego procesu.
 • Po zakończeniu procesu aktualizacji urządzenie wróci do normalnego stanu i zostanie zaktualizowane do nowej wersji.

Postępuj zgodnie z tymi krokami, aby upewnić się, że proces aktualizacji przebiegnie gładko i bezproblemowo.


🌟 Sponsorowane Moim Czasem, Wysiłkiem i Pasją 🌟 To wideo lub artykuł jest efektem mojego osobistego zaangażowania – czasu, wysiłku i chęci dzielenia się informacjami z innymi. Wsparcie, które otrzymuję poprzez reflinki, pomaga mi tworzyć więcej treści dla Was. Dziękuję za każde kliknięcie i wsparcie! 👍💪

Pamiętaj, że niektóre linki dostępne na tym blogu lub kanale youtube mogą być linkami afiliacyjnymi, co oznacza, że w przypadku dokonania zakupu lub zapisu przez taki link, mogę otrzymać prowizję. Ze względu na linki affiliacyjne można materiał który dla was stworzyłem potraktować, jako współpracę reklamową. Co ważne, linki afiliacyjne traktuję jako dodatek i możliwość wspierania mojego działania. Linki afiliacyjne nie wpływają na treść moich materiałów. To co robię traktuję jak pasję i pracę. Przedstawiam materiały rzetelnie bazując głównie na moich prywatnych doświadczeniach.


Ostatnie wpisy

Masz pytania?
Zapraszamy


Znajdź nas w Social media


Subskrybuj kanał Youtube


Dołącz na nasz Telegram

Dołącz do naszego Discorda

kliknij baner


Nota Prawna

Treść materiałów na kanale YouTube:  Marek Porwoł oraz artykułów, wszelkich tekstówprezentacjinagrań audio i video w domenie i subdomenachmarekporwol.pl mają wyłącznie charakter informacyjnoedukacyjnyNie stanowią „rekomendacji” i treści NIE są poradą inwestycyjną w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19.10.2005 r. w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych lub ich emitentów (Dz. U. z 2005 r. Nr 206, poz. 1715).r

Treści te mają charakter informacyjno- edukacyjny i są wyrazem moich osobistych poglądów. Niemniej jednak prezentowane treści mogą być pomocne w zarabianiu oraz marketingu online. Nie stanowią one jednak porad inwestycyjnych.

Żadna z instrukcji i filmów przedstawionych NIE daje GWARANCJI zysku ani chociażby odzyskania wpłaconych pieniędzy. Pieniądze te NIE są gwarantowane ani przez Bankowy Fundusz Gwarancyjny, ani przez jakąkolwiek instytucję lub firmę. Także ja nie gwarantuje Ci ani zysku, ani odzyskania wkładu.

Pamiętaj też, że żaden sposób na zarabianie pieniędzy etat, biznes tradycyjny, inwestycja, czy biznes online lub kryptowaluty NIE dają nigdy 100% gwarancji zarobku. Dlatego ja też takiej gwarancji Ci NIE dam!

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *