marek.ebiznes@gmail.com

Launchpool Binance – Notcoin(NOT)

Zarabianie w Internecie

Launchpool Binance – Notcoin(NOT)

Kolejna możliwość, aby zapędzić swoje krypto do pracy, czyli launchpool organizowany na giełdzie BINANCE

Cały proces brania udziału jest prosty i nie kosztuje nas kompletnie nic, prócz chwili czasu, aby zastakować to co już mamy po to, aby dostać tokeny, które są w launchpool token możesz „farmić” posiadanym BNB oraz FDUSD (stablecoin)

Co to jest Launchpool?

Launchpool to platforma oferowana przez giełdę Binance, która umożliwia użytkownikom „farmienie” nowych tokenów poprzez (staking) istniejących kryptowalut, takich jak Binance Coin (BNB) oraz inne akceptowane aktywa. Jest to forma zarabiania nagród w nowych tokenach przed ich oficjalnym wprowadzeniem na rynek lub listingiem na giełdzie.

Kryptowaluta: Notcoin(NOT)

Data airdropu: w dniu listingu zależy od giełdy

Ilość kryptowaluty i przewidywana wartość: zależy od ilości twojego udziału swoimi BNB lub stable coin w launchpool

Co trzeba zrobić:

Wziąć udział posiadanymy BNB lub Stablecoinami w darmowej akcji Launchpool 

Reflink: https://www.binance.com/pl?ref=11937990

Co musisz wiedzieć:

54. projekt na Binance Launchpool – Notcoin (NOT), token społecznościowy wprowadzający użytkowników w świat web3 za pomocą mechaniki „tap-to-earn”

Notcoin (NOT) zdobył popularność jako wirusowa gra na Telegramie. NOT umożliwia użytkownikom zarabianie, odkrywając produkty web3, uczestnicząc w nowych grach, a także przyczyniając się do rozwoju ekosystemu. Projektanci web3 mogą również oferować swoje produkty społeczności za pomocą kampanii Notcoin.

Szczegóły Launchpool NOT:

 • Nazwa tokena: Notcoin (NOT)
 • Maksymalna ilość tokenów: 102,719,221,714 NOT
 • Nagrody z Launchpool: 3,081,576,651 NOT (3% maksymalnej ilości tokenów)
 • Początkowy dostępny nakład: 102,719,221,714 NOT (100% maksymalnej ilości tokenów)
 • Szczegóły smart kontraktu: Notcoin
 • Warunki stakingu: Wymagane KYC
 • Maksymalna ilość tokenów na godzinę na użytkownika:
  • W puli BNB: 3,637,972 NOT
  • W puli FDUSD: 641,995 NOT

Obsługiwane puli:

 • Pula BNB: 2,619,340,153 NOT w nagrodach (85%)
 • Pula FDUSD: 462,236,497 NOT w nagrodach (15%)

Okres zbierania nagród: od 13 maja 2024, 00:00 UTC do 15 maja 2024, 23:59 UTC.

Dystrybucja tokenów:

 • Górnicy: 78% całkowitej ilości tokenów
 • Fundusz ekosystemu: 9% całkowitej ilości tokenów
 • Incentywy społecznościowe: 5% całkowitej ilości tokenów
 • Rozwój: 5% całkowitej ilości tokenów

Notowanie na Binance:

 • Data notowania: 16 maja 2024, 12:00 UTC
 • Pary handlowe: NOT/BTC, NOT/USDT, NOT/BNB, NOT/FDUSD, NOT/TRY
 • Etykieta Seed Tag: będzie stosowana do NOT.

Ważne informacje:

 • Po początkowym airdropie, więcej tokenów będzie sukcesywnie dodawanych do rynku, co może wpłynąć na obniżenie ceny tokena.
 • Użytkownicy uczestniczący w airdropie mogą doświadczyć opóźnień w odbiorze tokenów, co może prowadzić do dalszych fluktuacji cen.

Rejestracja: Strona stakingu będzie dostępna w ciągu 24 godzin przed rozpoczęciem zbierania nagród.


Pamiętaj też, że zakładając ZEN po wpisaniu kodu KBZEN otrzymujesz 60 dni Platinium i możesz się cieszyć pełną funkcjonalnością aplikacji do płatności która jest kryptofriendly 


Jak zacząć z launchpool?

 1. Upewnij się, że Twoje konto na Binance jest zweryfikowane przez KYC.
 2. Znajdziesz tę opcję na stronie Launchpool lub w aplikacji tam, gdzie Launchpad tam możesz stakować swoje BNB lub FDUSD
 3. Możesz śledzić swoje nagrody w czasie rzeczywistym
 4. Informacje z oficjalnej strony Binance

źródło:

https://www.binance.com/en/research/projects/notcoin

https://www.binance.com/en/support/announcement/introducing-notcoin-not-on-binance-launchpool-farm-not-by-staking-bnb-and-fdusd-b78921ecf7c94e50973850fc47f497b9


🌟 Sponsorowane Moim Czasem, Wysiłkiem i Pasją 🌟 To wideo lub artykuł jest efektem mojego osobistego zaangażowania – czasu, wysiłku i chęci dzielenia się informacjami z innymi. Wsparcie, które otrzymuję poprzez reflinki, pomaga mi tworzyć więcej treści dla Was. Dziękuję za każde kliknięcie i wsparcie! 👍💪

Pamiętaj, że niektóre linki dostępne na tym blogu lub kanale youtube mogą być linkami afiliacyjnymi, co oznacza, że w przypadku dokonania zakupu lub zapisu przez taki link, mogę otrzymać prowizję. Ze względu na linki affiliacyjne można materiał który dla was stworzyłem potraktować, jako współpracę reklamową. Co ważne, linki afiliacyjne traktuję jako dodatek i możliwość wspierania mojego działania. Linki afiliacyjne nie wpływają na treść moich materiałów. To co robię traktuję jak pasję i pracę. Przedstawiam materiały rzetelnie bazując głównie na moich prywatnych doświadczeniach.

Wszystkie informacje zawarte na mojej stronie internetowej są publikowane w dobrej wierze i wyłącznie w ogólnych celach informacyjnych. Wszelkie działania podejmowane przez czytelnika w związku z informacjami znajdującymi się na stronie internetowej odbywają się wyłącznie na jego własne ryzyko.Nota Prawna:

Treść materiałów na kanale YouTube:  Marek Porwoł oraz artykułów, wszelkich tekstówprezentacjinagrań audio i video w domenie i subdomenachmarekporwol.pl mają wyłącznie charakter informacyjnoedukacyjnyNie stanowią „rekomendacji” i treści NIE są poradą inwestycyjną w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19.10.2005 r. w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych lub ich emitentów (Dz. U. z 2005 r. Nr 206, poz. 1715).r

Treści te mają charakter informacyjno- edukacyjny i są wyrazem moich osobistych poglądów. Niemniej jednak prezentowane treści mogą być pomocne w zarabianiu oraz marketingu online. Nie stanowią one jednak porad inwestycyjnych.

Żadna z instrukcji i filmów przedstawionych NIE daje GWARANCJI zysku ani chociażby odzyskania wpłaconych pieniędzy. Pieniądze te NIE są gwarantowane ani przez Bankowy Fundusz Gwarancyjny, ani przez jakąkolwiek instytucję lub firmę. Także ja nie gwarantuje Ci ani zysku, ani odzyskania wkładu.

Pamiętaj też, że żaden sposób na zarabianie pieniędzy etat, biznes tradycyjny, inwestycja, czy biznes online lub kryptowaluty NIE dają nigdy 100% gwarancji zarobku. Dlatego ja też takiej gwarancji Ci NIE dam!

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *