marek.ebiznes@gmail.com

Agentlayer – Czym jest? Jak tutaj zarabiać?

Zarabianie w Internecie

Agentlayer – Czym jest? Jak tutaj zarabiać?

Postanowiłem sobie zakupić takiego noda, coś podobnego na zasadzie Delysium, który po prostu po czasie pokazał, że opłaciło się wydać trochę $$ na tego Noda, który wydobywał nam tokeny przed listingiem. Działa to podobnie jak IDO, jest to inna forma dystrybucji tokenów i mam nadzieję, że na listingu po sprzedaży tokenów, zapłacą za całego noda i zostanie pasywna maszynka generująca tokeny.

Jak będzie tutaj oczywiście zobaczymy, dlatego nie traktuj tego jako poradę , bo to tylko i wyłącznie moja prywatna opinia i decyzja związana z zakupem.

Pamiętaj zrobić swój indywidualny research, materiały, które tutaj udostępniłem powinny pomóc.

AgentLayer to innowacyjna zdecentralizowana sieć blockchain sztucznej inteligencji Layer 2, zaprojektowana specjalnie do współpracy i koordynacji autonomicznych agentów AI. Platforma wykorzystuje technologię generatywnej AI napędzanej modelami językowymi (LLM), umożliwiając agentom AI podejmowanie autonomicznych decyzji i realizację zadań z minimalnym udziałem człowieka.

Zaawansowany Ekosystem Technologiczny

AgentLayer zbudował kompletny zdecentralizowany ekosystem AI dzięki zaawansowanemu stosowi technologicznemu, w skład którego wchodzą:

  • AgentChain: Zdecentralizowana, bezpieczna i wydajna sieć blockchain.
  • AgentOS: System operacyjny zaprojektowany do rozwoju aplikacji AI.
  • AgentLink: Podstawowy protokół komunikacyjny dla Multi-Agent.
  • AgentFi: Zdecentralizowane usługi finansowe.

Ten ekosystem zapewnia deweloperom AI potężne wsparcie techniczne i środowisko rozwojowe, oferując użytkownikom bogaty wachlarz produktów i usług.

Wprowadzenie Węzłów APGN

AgentLayer ogłosił oficjalne rozpoczęcie sprzedaży swojego węzła AgentLayer Premium Governance Node (APGN). Wydarzenie to rozpoczęło się 3 czerwca 2024 roku i umożliwia zakup węzła za pomocą USDT w sieciach Arbitrum, Optimism oraz BSC.

Link referencyjny do zakupu węzłów:  https://apgn.agentlayer.xyz/home?referralCode=W0H3TA3SW3 

Kod referencyjny: W0H3TA3SW3

Korzyści z Posiadania Węzłów APGN

Węzły APGN odgrywają kluczową rolę w utrzymaniu bezpieczeństwa i zarządzania siecią AgentLayer. Posiadacze węzłów APGN mogą liczyć na szereg ekskluzywnych korzyści, takich jak:

  • Nagrody za wydobycie tokenów $AGENT
  • Zaawansowane prawa do zarządzania
  • Udział w dochodach
  • Wczesny i ekskluzywny dostęp do nowych protokołów i funkcji platformy
  • Przywileje uczestnictwa w przedsprzedażach i Initial Asset Offerings (IAOs)

Strategia Wydawania Tokenów

Cena początkowa za węzły APGN to 800 USD. W okresie sprzedaży, pierwsze 3,000 węzłów utrzyma tę cenę; następnie cena wzrośnie o 5 USD za każde sprzedane 100 węzłów. Codziennie będzie wydawane 200,000 tokenów $AGENT uczestniczącym węzłom przez pierwszy rok, a ilość ta będzie stopniowo maleć z czasem.

eć koordynacji Multi-Agent, która umożliwia autonomicznym agentom AI efektywną współpracę. Wprowadzenie węzłów APGN wzmacnia bezpieczeństwo i stabilność sieci, oferując deweloperom AI kompleksową i potężną platformę technologiczną.

Pamiętaj, że niektóre linki dostępne na tym blogu lub kanale youtube mogą być linkami afiliacyjnymi, co oznacza, że w przypadku dokonania zakupu lub zapisu przez taki link, mogę otrzymać prowizję. Ze względu na linki affiliacyjne można materiał który dla was stworzyłem potraktować, jako współpracę reklamową. Co ważne, linki afiliacyjne nie wpływają na treść moich materiałów

Produkty AgentLayer

Więcej Informacji

Wsparcie Inwestorów

AgentLayer cieszy się silnym wsparciem inwestorów kapitałowych, takich jak Redpoint Ventures, Granite Asia, NGC Ventures, ByteTrade Lab, Hash Global Venture Capital, LongHash Ventures, Fellows Fund, SNZ Holding, Bing Ventures, ABCDE Capital, M23, UVM Signum Blockchain Fund, MEXC, Summer Ventures i Woori Ventures.

AgentLayer stawia na integrację zdecentralizowanej sztucznej inteligencji z siecią blockchain Layer 2, tworząc unikalną si

Więcej informacji o AgentLayer lub uczestnictwie w sprzedaży węzłów APGN można znaleźć na oficjalnej stronie AgentLayer lub śledzić kanały społecznościowe AgentLayer. Dołącz do AgentLayer i rozpocznij nowy rozdział w zdecentralizowanym ekosystemie AI!

#wspolpracareklamowa #Reflink #AgentLayer #Node

Kampania Airdrop

Tutaj mamy kampanie #Airdrop od AgentLayer można wykonać zadania, może coś wpadnie, Runda pierwsza zakończona, ale mamy Runde drugą ! 

https://agentlayer.xyz/join/O7VFHYW53F

Kranik – https://agentlayer.xyz/faucet 

Zadania Galxe połączone z kampania od agentlayer na ich stronie 

Twitter – https://app.galxe.com/quest/AgentLayer/GCQq8tzViW 

Discord – https://app.galxe.com/quest/AgentLayer/GCjFqthpdj

Telegram- https://app.galxe.com/quest/AgentLayer/GC1kqthLni

#wspolpraca #reflink #kampania #Airdrop

Wideo Michała


Ostatnie wpisy


Masz pytania?
Zapraszamy


Znajdź nas w Social media


Dołącz na nasz Telegram

Dołącz do naszego Discorda

kliknij baner


Nota Prawna

Treść materiałów na kanale YouTube:  Marek Porwoł oraz artykułów, wszelkich tekstówprezentacjinagrań audio i video w domenie i subdomenachmarekporwol.pl mają wyłącznie charakter informacyjnoedukacyjnyNie stanowią „rekomendacji” i treści NIE są poradą inwestycyjną w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19.10.2005 r. w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych lub ich emitentów (Dz. U. z 2005 r. Nr 206, poz. 1715).r

Treści te mają charakter informacyjno- edukacyjny i są wyrazem moich osobistych poglądów. Niemniej jednak prezentowane treści mogą być pomocne w zarabianiu oraz marketingu online. Nie stanowią one jednak porad inwestycyjnych.

Żadna z instrukcji i filmów przedstawionych NIE daje GWARANCJI zysku ani chociażby odzyskania wpłaconych pieniędzy. Pieniądze te NIE są gwarantowane ani przez Bankowy Fundusz Gwarancyjny, ani przez jakąkolwiek instytucję lub firmę. Także ja nie gwarantuje Ci ani zysku, ani odzyskania wkładu.

Pamiętaj też, że żaden sposób na zarabianie pieniędzy etat, biznes tradycyjny, inwestycja, czy biznes online lub kryptowaluty NIE dają nigdy 100% gwarancji zarobku. Dlatego ja też takiej gwarancji Ci NIE dam!

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *