marek.ebiznes@gmail.com

LUNO BONUS

Zarabianie w Internecie

Luno ma promocję i wynagradza swoich nowych użytkowników bonusem za to że zakupią u nich swoje pierwsze kryptowaluty, samo korzystanie z Luno jest bardzo proste, przyjemne a co najważniejsze funkcjonalne. Przelewy na Luno jak i z niego przechodzą płynnie za pomoca Revoluta.

Aby zakwalifikować się na BONUS w wysokości 50€ należy poprawnie skorzystać z linka promocyjnego oraz ewentualnie wpisać kod promocyjny manualnie w odpowiednim okienku w aplikacji

Promocja ograniczona czasowo jak i ilościowo, więc trzeba na bieżąco śledzić, czy oferta Luno jest aktualna

Jak ty możesz otrzymać BONUS?

1. Pobierasz aplikacje luno wallet na smartfon lub odpalasz na PC przez przeglądarkę z linku poniżej

Reflink https://www.luno.com/invite/J7P3AH

2. Rejestrujemy się i potwierdzamy podany email

3. Weryfikujemy swoją tożsamość – standardowo Paszport lub ID oraz Selfie. ( Weryfikacja trwa kilka minut, chociaż może się wydłużyć)

Uwaga-dla pewności kwalifikacji na bonus, przed dokonaniem zakupu sprawdzamy, czy kod promocyjny został dodany w zakładce REWARDS!

Przed dokonaniem depozytu, kolejność jest ważna, jak i to aby podać poprawny kod.

4. Wchodzimy w zakładkę REWARDS i wpisujemy kod: J7P3AH powinna się pojawić informacja jak niżej.

Nie trzeba kupować BTC, można zakupić stablecoin
Nie ma tez potrzeby trzymania środków na Luno, można sobie zakupione waluty wypłacić (po okresie ochrony)

Luno – czym jest i co nam oferuje?

Luno, jest kantorem kryptowalutowym, którego można używać zarówno na PC, jak i jako aplikację mobilną. Oferuje nam szybki zakup kryptowalut takich jak Bitcoin, Ethereum, Litecoin czy USDC za pomocą karty debetowej. Mamy także możliwość bezpłatnie deponowania Euro przy użyciu przelewów SEPA, jak i SOFORT. Luno działa, sprawnie przelewy są realizowane na czas, a support jest bardzo pomocny.

Jak korzystać z luno?

Ja od dawna używam tego kantoru zarówno do wpłat, jak i wypłat, wszystko działa jak należy. Posiadali też opcję yield farmingu, ale została ona wyłączona z powodu niestabilności rynku.

Jako że jestem długoterminowym użytkownikiem platformy powyżej 12 miesięcy, a tak naprawdę korzystam z niej od 2019 roku, gdzie też skorzystałem z bonusu i zostałem na dłużej.

Teraz przyznano mi możliwość zapraszania znajomych i uwaga jednorazowy BONUS dla nowych osób w wysokości aż 50€. Bonus jest do zdobycia kupna pierwszych kryptowalut na równowartość 250€ Euro (255€ dla pewności)

Wiecej o Luno przeczytasz w tym artykule

🌟 Sponsorowane Moim Czasem, Wysiłkiem i Pasją 🌟
Wpis, wideo, post jest efektem mojego osobistego zaangażowania – czasu, wysiłku i chęci dzielenia się informacjami z innymi.

Wsparcie, które otrzymuję poprzez reflinki jak i wasze komentarze i zaangażowanie pod moimi treściami pomaga mi tworzyć więcej treści dla Was.

Dziękuję za każde kliknięcie i wsparcie!

Moje Social Media

Chcesz dołączyć do Discord i otrzymywać takie raporty?
Kliknij baner

Masz pytania? Zapraszam na TelegramNota Prawna:

Treść materiałów na kanale YouTube:  Marek Porwoł oraz artykułów, wszelkich tekstówprezentacjinagrań audio i video w domenie i subdomenachmarekporwol.pl mają wyłącznie charakter informacyjnoedukacyjnyNie stanowią „rekomendacji” i treści NIE są poradą inwestycyjną w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19.10.2005 r. w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych lub ich emitentów (Dz. U. z 2005 r. Nr 206, poz. 1715).r

Treści te mają charakter informacyjno- edukacyjny i są wyrazem moich osobistych poglądów. Niemniej jednak prezentowane treści mogą być pomocne w zarabianiu oraz marketingu online. Nie stanowią one jednak porad inwestycyjnych.

Żadna z instrukcji i filmów przedstawionych NIE daje GWARANCJI zysku ani chociażby odzyskania wpłaconych pieniędzy. Pieniądze te NIE są gwarantowane ani przez Bankowy Fundusz Gwarancyjny, ani przez jakąkolwiek instytucję lub firmę. Także ja nie gwarantuje Ci ani zysku, ani odzyskania wkładu.

Pamiętaj też, że żaden sposób na zarabianie pieniędzy etat, biznes tradycyjny, inwestycja, czy biznes online lub kryptowaluty NIE dają nigdy 100% gwarancji zarobku. Dlatego ja też takiej gwarancji Ci NIE dam!