marek.ebiznes@gmail.com

Brave – przeglądarka z którą zarabiasz tokeny BAT

Zarabianie w Internecie

Brave – przeglądarka z którą zarabiasz tokeny BAT

#CryptoNews #Brave – chcesz zarabiać i zdobywać kryptowaluty za samo uzywanie swojej przeglądarki? Brzmi świetnie ?

Jakich przeglądarek używacie na codzień?

Wiedzieliście, że jest taka możliwość, wystarczy że zamiast starej przeglądarki będziesz używać BRAVE pobierz ją tutaj z linku

https://brave.com/ghs180

Dokładnie za tą czynność samą czynność jak przeglądanie stron internetowych można otrzymywać kryptowalutę BAT.

Dział ona na PC jak i na smartfonach.

Wystarczy pobrać przeglądarkę BRAVE – która śmiga szybko i jest bardzo podobna do popularnych przeglądarek które znacie czyli Chrome czy Firefox.

Jak zarabiać na Brave Browser Rewards?


Przeglądarka Brave pozwala na zarabianie pieniędzy na reklamach, przy czym wystarczy tylko jej używać każdego dnia tak jak poprzedniej, którą mieliśmy wcześniej, aby otrzymywać pieniądze za obejrzane reklamy.

Zarabianie pieniędzy dzięki przeglądarce Brave jest proste i pozwala otrzymywać Coiny za codzienne korzystanie z sieci. Co miesiąc otrzymujemy saldo na napiwki, pozwala to wysyłać napiwki dla swoich ulubionych wydawców, nas samych to nie kosztuje nic, a wspomaga i wynagradza osoby które dzielą się treściami w internecie. Gdy używasz przeglądarki Brave to u gory po prawej stronie widać czy ktoś jest wydawcą i twórcą w programie wynagrodzeń.

Jak można zauważyć mój blog jest w tym gronie i za każde napiwki dziękuję 😚

Wystaczy przeglądać strony internetowe z wyłączonym AdBlocker’em Brave, aby otrzymywać nagrody w postaci tokenów BAT – waluty Brave.

Aby jednak zarabiać na reklamach w przeglądarce Brave, należy zalogować się do programu Brave Rewards w panelu przeglądarki, dodać tam np swój kanał Youtube – nic trudnego 😃

Nie wymaga to od nas dużo czasu. Aby nasz panel był aktywny i mogliśmy otrzymywać swoje tokeny.

Potrzebujemy połączyć go z wirtualnym portfelem Uphold, który należ zweryfikować procedurą KYC.

Portfel ten jest już dostępny w panelu Brave Rewards i jest rekomendowany w celu zakończenia procesu weryfikacji.

Po założeniu konta na Uphold najlepiej użyć dwustopniowej weryfikacji za pomocą aplikacji Authy, czy Google Authenticator aby się zabezpieczyć.

Poza zarabianiem na codziennym korzystaniu z przeglądarki, reklamach które tak czy inaczej zawsze się nam pojawiają, Brave ma wiele innych możliwości otrzymywania nagród.

Są one wciąż rozwijane i adresowane są zarówno do deweloperów i webmasterów, jak do zwykłych użytkowników oraz twórców.

Jeśli posiadasz własną stronę internetową warto dodać ją do panelu, aby w ten sposób poszerzyć możliwości zarabiania za pomocą “programu napiwków” – użytkownicy odwiedzający

Twoją stronę będą mogli nagrodzić Cię dodatkowo za treść, przekazując określoną przez siebie ilość pieniędzy na Twoje konto.

———

Kto z was już używa i zarabia bat przy użyciu tej przeglądarki?

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *