marek.ebiznes@gmail.com

OLX – akcja pomocy psom w schroniskach

Zarabianie w Internecie

OLX – akcja pomocy psom w schroniskach

Hej wszystkim odwiedzającym mój blog! Wpis ten dotyczy akcji, którą organizuje OLX i którą dodatkowo wspiera Radio RMF MAXXX oraz Radio Poznań. Jak i ja sam! Mam nadzieję, że dołączycie i wspomożecie.

Jak dokładnie działa ta akcja, o co w niej chodzi i do kiedy można pomagać psiakom w 2019 roku?

Nakarm psa z OLX” w 2019 roku to już dwunasta edycja tej akcji. Zasady tej akcji są bardzo klarowne i proste, a udział w niej może wziąć każdy z was, kto tylko chce pomóc psiakom, razem z wszystkimi co z akcji korzystają i ją wspomagają.

Świetną informacją jest to, że w poprzednich edycjach wspólnie udało się nam już nakarmić 900 psów i 70 kotów z 24 schronisk, przekazując im w sumie 26 ton karmy! – tak informują organizatorzy tego wydarzenia.

Co należy zrobić, aby dołączyć się do akcji i wspomagać schroniska?

Wystarczy pobrać aplikację OLX na swój smartfon, pewnie ją kojarzycie, znacie, a nawet z niej korzystacie, więc teraz możecie dzięki niej dołożyć cegiełkę do akcji i wspomóc psiaki w schroniskach.

Wystarczy zalogować się do niej i nacisnąć baner akcji „Nakarm psa OLX”.

  • Wejdź na OLX z telefonu
  • kliknij baner akcji
  • wybierz psa, którego chcesz karmić
  • Nakarm przez kliknięcie przycisku kości.

Do kiedy trwa cała akcja?

Akcja w 2019 roku będzie trwać do 18 grudnia.

Wszystko, co warto wiedzieć na temat akcji.

Pomóc tutaj może każdy. Tak jak opisałem już wyżej, na samym początku należy pobrać aplikację mobilną OLX na swojego smartfona ( Android, jak i iOS). Następnie otwieramy aplikację i w lewym górnym rogu ukaże nam się baner akcji, wybieramy opcję „NAKARM”. Później wybieramy psiaka, którego chcemy nakarmić.

Poprzez kliknięcie jego zdjęcia otworzy nam się jego „profil”, gdzie znajdziemy krótki opis z adresem schroniska, w którym się obecnie znajduje. Jak już mamy wybranego psiaka klikamy przycisk kość, jeśli ta kość zostanie napełniona do 100%, pisak otrzyma 20 kg karmy.

W sprawie adopcji czy też jakiejkolwiek innej formy dodatkowego wsparcia dla zwierząt należy się kontaktować bezpośrednio ze schroniskami.

Jak działa klikanie w kość?

Klikanie w kość „nakarm psa” powoduje jej stopniowe wypełnienie kolorem. Całkowite wypełnienie kości wymaga 5 tysięcy kliknięć użytkowników aplikacji. W ciągu doby można tylko raz dziennie nakarmić wybranego przez nas psa. Po zakończeniu całej akcji 18 grudnia. Organizator akcji „Nakarm psa z OLX” sfinansuje zakup pożywienia dla tych zwierząt, przy których cała kość zapełni się kolorem.

Moim zdaniem warto poświęcić dziennie te 3 minuty, aby kliknąć i wspomóc, nas samych nic to nie kosztuje, a zrobi wiele dobrego!

Dzielcie się tą informacją z innymi, im więcej klikania, tym więcej pełnych brzuszków, jak i radosnego szczekania psiaków.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *