marek.ebiznes@gmail.com

Alternatywne sposoby zarabiania w internecie

Zarabianie w Internecie

Alternatywne sposoby zarabiania w internecie

Witajcje!

Ostatnio po moim wpisie o tym jak zarabiać na automacie i budować w oparciu o niego swój dochód pasywny pojawiło się wiele pytań.

Bardzo mnie to cieszy, że z roku na rok zainteresowanie alternatywnymi sposobami na zarobek z których korzystam Ja się powiększa!

Budując alternatywne źródła dochodu nigdy nie poprzestawaj na jednym! Najważniejsze jest to aby płynnie poruszać się na rynku i korzystać z tego co w danym momencie nam daje!

Pamiętaj też, że dużo zależy od trendu, czyli tego czym w danym momencie się interesują ludzie jak i w jakim kierunku zmierzają rynki.

Najważniejsze jest też to!

Aby osiągnąć jakieś sensowne, tak sensowne wyniki to nie masz innego wyjścia jak skupić się najpierw nad jednym tematem i postarać się go poznać i wycisnąć z niego jak najwięcej. Zachowując przy tym umiar i nie odpływając za bardzo w niego. Bo przyniesie to całkiem odwrotny wynik!

Na to wszystko składa się każda wykorzystana możliwość, która nam wpadła w ręce chociażby w 2019 roku:

🔹Współpraca marketingowa z firmami
🔹Afiliacja – w systemach afiliacyjnych różnych firm
🔹Rekomendacja produktow i uslug.
🔹Rekomendacja produktów bankowych i finansowych
🔹SM marketing

Dodatkiem do tego wszystkiego są:

🔹Airdrop- darmowe kryptowaluty
🔹GiveAway – rozdawanie kryptowalut jak i nagród pieniężnych
🔹Darmowa Kasa

Dlaczego dodatkiem? Dlateko iż to są szybkie okazje, które wykorzystujesz lub też nie w danym momencie. Nie da się z nich zbudować systematyczny dochodów, bo nigdy nie wiesz jak długo dana promocja będzie trwać.

Są to jedynie zastrzyki które można wykorzystać do tego, aby dać też możliwość „dorobienia” sobie naszemu otoczeniu. A my sami możemy nazbierać kapitał na dalsze budowanie dużego portfela pasywnego!

Napisz co myślisz o powyższym?

—-
Jeśli interesuje cię takie rozwiązanie i chciałbyś lub chciałabyś dowiedzieć się jeszcze więcej wiesz gdzie mnie szukać 🙂

Instagram – marekmp505

#ProptradingJestDlaKazdego #MarekMp505

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *