marek.ebiznes@gmail.com

Verse – Bonus 20 zł za pobranie aplikacji i użycie aplikacji

Zarabianie w Internecie

Verse – Bonus 20 zł za pobranie aplikacji i użycie aplikacji

Czym jest verse? 

Verse to aplikacja mobilna, która pozwala płacić i otrzymywać płatności natychmiast, bezpiecznie i bezpłatnie.  

Aplikacja Jest bardzo łatwa w użyciu i działa jak cyfrowy portfel.  

Wszystkie otrzymane pieniądze są przechowywane na Twoim koncie Verse.  

Stamtąd możesz wysłać go do cyfrowych portfeli znajomych. Jeśli jednak chcesz, aby pieniądze znajdujące się w portfelu były na twoim rachunku bankowym, wystarczy przelać je na konto bankowe (zajmuje to tylko kilka sekund). Przelewy z aplikacji trwają od 3-10 dni roboczych. 

Do czego można używać Verse? 

Możesz użyć Verse do opłacenia części rachunku, kiedy idziesz na kolację lub drinka ze znajomymi, lub aby podzielić się wydatkami domowymi ze współlokatorami, lub dać wspólne prezenty urodzinowe. Jest wiele możliwości, które może dać ci to rozwiązanie. 

Czy przelewy są natychmiastowe? 

Absolutnie tak!

Jeśli wyślesz pieniądze do innego użytkownika Verse, otrzymasz płatność w ciągu kilku sekund.  Jeśli osoba, do której wysyłasz płatność, nie ma Verse, dostanie ją natychmiast po pobraniu aplikacji i rejestracji (prześlemy jej link, aby to ułatwić).

Jak zyskać bonus z aplikacją Verse? 

Promocja wznowiona na nocych warunkach, obecnie depozyt to 25 zł aby się zakwalifikować

Jeśli wyślesz jej zaproszenie, a ona spełni warunki to dodatkowo obaj zyskacie na tym. Otrzymacie bonus od firmy prosto na wasz rachunek verse! 

Instrukcja, jak ja mogę tobie w tym pomóc. 

UWAGA: Ilość miejsc w aplikacji jest ograniczona, więc jeśli chcesz to postaram się Tobie znaleźć aktywne zaproszenie do aplikacji 😀

Zanim zainstalujesz aplikacje Verse
Skontaktuj się ze mną, aby otrzymać zaproszenie do aplikacji
Możesz przez e-mail lub na social media:
KONTAKT

Użyj kodu promocyjnego, który ode mnie otrzymasz, by zakwalifikować się do bonusu

W opcjach aplikacji, gdzie widzisz kółeczko z pierwszą literą twojego imienia, po prawej stronie u góry odnajdź opcje wprowadź kod promocyjny. 
Następnie wprowadź kod

Pamiętaj, aby sprawdzić, czy poprawnie wpisałeś kod promocyjny, najlepiej jest wyłączyć i włączyć aplikacje ponownie.

Jeśli widzisz taką wiadomość jak poniżej, możesz przejść do dalszych kroków.

Wpłać na swoje konto Verse minimum 25 zł dodając swoją kartę bankową. Możesz też więcej, ale tak by minimum było to 25 zł, aby się zakwalifikować do Bonusu

Prześlij to 25 zł swojemu znajomemu w aplikacji Verse (transakcja musi być pomiędzy kontami Verse) i poproś, aby odesłał pieniądze do Ciebie (możesz zostać poproszony o zrobienie zdjęcia paszportu/dowodu w celu weryfikacji).

Nie masz z kim zrobić transakcji?
Możesz przesłać je do mnie bez żadnych prowizji, a ja odeślę całość z powrotem.
Wystarczy, że do mnie napiszesz

Napisz do mnie na maila zrobimy transakcję między sobą 🙂 marek.ebiznes@gmail.com

Zyskaj bonus 5€ ~ 22 zł i wypłać całą kwotę na swoje konto bankowe wchodząc na swój profil, a następnie „Transfer to your bank”.

1. Napisz do mnie i zapytaj o zaproszenie. Podaj mi swój numer telefonu. Zrobimy transakcję między sobą.

Możesz zrobić to poprzez kontakt na Social mediach oczywiście zapraszam do śledzenia mnie na tych kanałach. Z góry dziękuje za Follow oraz obserwacje na FB:

FB: Marek Porwol

Instagram: Marekmp505

Kontakt na stronie: KONTAKT

Ps. Czasami pojawia się błąd w przewalutowaniu, zwłaszcza wtedy gdy np. Z mojego zaproszenia zapisuje się ktoś z Polski, wtedy po wpłacie 107 zł otrzymujesz 4-5 zł. Wystarczy napisać do supportu po wyrównanie.

Jak widać wszystko działa:

Czy aplikacja Verse jest darmowa? 

Tak, używanie aplikacji, jak i wysyłanie pieniędzy między jej użytkownikami jest za darmo. 

Gdzie jest dostępna aplikacja Verse? 

Na razie aplikacja Verse jest dostępna  w następujących krajach: Austria, Belgia, Dania, Finlandia, Francja, Niemcy, Grecja, Irlandia, Włochy, Polska, Portugalia, Słowacja, Hiszpania, Szwecja, Holandia i Wielka Brytania.

Oznacza to, że możesz dokonywać i otrzymywać płatności w legalnej walucie każdego z tych krajów: euro, funty, korona duńska, korona szwedzka i polska złotówka.

Co wpływa na walutę, którą posiadamy w aplikacji Verse? 

O  domyślnej walucie decyduje kod kraju twojego numeru telefonu.  Możesz zmieniać waluty za każdym razem, gdy dokonujesz płatności (menu walut znajduje się tuż nad kwotą, którą płacisz), a zmiana zostanie wprowadzona natychmiast.

Czy są jakiekolwiek opłaty za zmianę waluty? 

Nie, nie są pobierane żadne prowizje.  Zawsze. Kiedy dokonasz płatności, która pociąga za sobą zmianę waluty, zastosowany zostanie aktualny kurs wymiany.

Jak Verse dba o nasze pieniądze? 

Twoje pieniądze w Verse są przechowywane na koncie chronionym przez jeden z najważniejszych hiszpańskich banków.  

Verse zapewnia tę usługę, a ich partnerem jest – Easy Payments and Finance, który jest autoryzowany jako bank przez Bank Hiszpanii, wykonuje on opłaty i płatności.  

Bank Hiszpanii chroni twoje pieniądze na koncie przeznaczonym wyłącznie na fundusze klientów Verse.  W ten sposób Twoje pieniądze są zabezpieczone przed wszystkim, co mogłoby się przydarzyć Verse lub Easy Payments and Finance.

Skąd mam pewność, że Verse jest bezpieczne? 

Na początek Verse musi mieć taki sam certyfikat bezpieczeństwa, jak wszystkie firmy wydające karty kredytowe.

Verse podejmuje również inne środki ostrożności, aby Twoje pieniądze były bezpieczniejsze niż jest to wymagane przez prawo.

Nie pokazujemy twojego numeru telefonu nikomu, kto nie znajduje się na twojej liście kontaktów.

Ponadto, aby dodać poziom bezpieczeństwa, zalecamy dodanie kodu PIN lub zarejestrowania odcisku palca, jeśli pozwala na to urządzenie. Aplikacja Verse będzie Cię pytać za każdym razem, gdy wykonasz przelew pieniędzy z twojego konta i upewni się, że to Ty autoryzujesz płatność.

Jak można podwyższyć limity na koncie Verse?

Najpierw prześlij zdjęcie swojego dokumentu tożsamości lub paszportu.

 Aby to zrobić, wystarczy wykonać następujące kroki:

 – Przejdź do ustawień

 – Wybierz „Limity”, stąd możesz przesłać zdjęcie swojego dokumentu tożsamości lub paszportu (pamiętaj, aby wybrać z menu rodzaj dokumentu, którego będziesz używać)

 – Dotknij „Limit aktualizacji”.

 Jeśli później chcesz ponownie zmienić limit, skontaktuj się z naszym działem obsługi klienta, a konsultant Verse Ci pomoże.

Jak obliczane są limity transferu?

Oblicza się go poprzez dodanie depozytów, które dokonujesz na swoje konto i środki, które otrzymujesz od innych użytkowników, w zasadzie wszystkie pieniądze trafiają na twoje konto. 

Czy mogę wybrać prywatność moich transakcji?

Oczywiście! Na ostatnim ekranie przed potwierdzeniem płatności zobaczysz listę rozwijaną w prawym górnym rogu, która pozwala wybrać, czy chcesz, aby Twoja płatność była publiczna czy prywatna.  

Po prostu otwórz i wybierz preferowaną opcję.

A przede wszystkim: Verse nigdy nie pokazuje kwoty transakcji.

Właściciel aplikacji

DECENTRALIZED GLOBAL PAYMENTS, S.L. (hereinafter, DGP), with NIF B-66570490, and registered offices at Plaza Cataluña 21, Planta 3, 08002 Barcelona and entered in the Barcelona Business Registry under Volume 44953, folio 128, sheet B-472347, 1st entry.

W przypadku jakichkolwiek zapytań lub incydentów związanych z Aplikacją i jej użyciem, Użytkownik może skontaktować się z hello@verse.me.

Dostawca usług płatniczych

EASY PAYMENT AND FINANCE, EP, S.A.U., (hereinafter, the Payment Institution) with registered offices at Alonso Heredia 2, 28028, Madrid, with N.I.F. A-85785905, and entered in the Madrid Business Registry under Volume 27.111, Folio 157, Section 8, Sheet M- 488476, 1st Entry.

Instytucja płatnicza podlega nadzorowi Banku Hiszpanii i jest wpisana do oficjalnego rejestru instytucji płatniczych Banku Hiszpanii pod numerem 6849.

Jeśli chcesz sprawdzić wspomniany wpis, odwiedź stronę internetową Banku Hiszpanii.

Instytucja płatnicza zabezpiecza środki otrzymane na wykonanie operacji płatniczych, przechowując je na osobnym rachunku bankowym ze środków własnych.

Źródło: https://verse.me/en/terms

Od 2020 roku:

Dostawca usług płatniczych

 The company that provides the payment serves governed by Conditions is Verse (Verse Payments Lithuania UAB), a company incorporated in the Republic of Lithuania with company number 304932396 and whose registered office is Lvovo 105A, 08104 Vilnius, the Republic of Lithuania.

Verse jest instytucją pieniądza elektronicznego autoryzowaną i nadzorowaną przez Bank Litwy na podstawie ustawy o pieniądzach elektronicznych i instytucjach pieniądza elektronicznego Republiki Litewskiej (kod autoryzacji: LB001874).

 Szczegółowe informacje na temat Verse i jej usług można znaleźć na publicznej liście dostawców usług płatniczych zarządzanych przez Bank Litwy https://www.lb.lt/en/sfi-financial-market-participants/verse-payments-lithuania-uab

 Bank Litwy jest organem nadzoru finansowego Republiki Litewskiej, adres Gedimino pr.  6, Wilno, Litwa, link do strony internetowej: https://www.lb.lt/lt.

Verse zabezpiecza środki otrzymane na wykonanie operacji płatniczych, przechowując je na osobnym rachunku bankowym w instytucji kredytowej przed środkami własnymi.

Źródło: https://verse.me/en/terms/vpl

FAQ- Verse: https://verse.me/en/faq

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *