marek.ebiznes@gmail.com

N26 – Bonus 50€

Zarabianie w Internecie

N26 – Bonus 50€

Jak zgarnąc Bonus w wysokości 50€ od banku N26?

Wystarczy założyć konto używając kodu promocyjnego i zrobić zakupy, darmową karta wirtualną która otrzymujemy w aplikacji.

Można też obciążyć tę kartę w inny sposób, warunek to wydanie nią minimum 50€

Nie trzeba posiadać fizycznej karty, wystarczy DARMOWA wirtualna karta :d

Można doładować Binance, czy Verse i później wypłacić sobie z powrotem na konto 😀

#N26 50€ BONUS 💸

kod: ZAPYTAJ O KOD

PROMOCJA MOŻE ULEC ZMIANIE W KAŻDEJ CHWILI, W NAJGORSZYM WYPADKU OTRZYMASZ 5€.

Czym jest N26?

Więcej info tutaj https://n26.com/en-eu/about-n26

Bank z globalną wizją
Nasi założyciele Max i Valentin założyli N26 w 2013 roku, aby ustanowić nowe standardy w branży, która dla wielu pozostała instytucjonalna i dysfunkcyjna. Ich wizją było przekształcenie sposobu, w jaki zarządzasz swoimi pieniędzmi za pomocą najnowszej technologii i najlepszych umysłów z całego świata, aby zmienić bankowość na lepsze.

Od tego czasu rozwinęliśmy się do zespołu ponad 1500 osób 80 narodowości, z zespołami w Berlinie, Barcelonie, Madrycie, Mediolanie, Paryżu, Wiedniu, Nowym Jorku i São Paulo.

Historia N26
2013
Założona przez Valentina Stalfa i Maximiliana Tayenthala, aby uczynić bankowość łatwiejszą i bardziej przejrzystą dla milionów na całym świecie.

2015
Po raz pierwszy wprowadziliśmy nasze pierwsze produkty, odsłaniając nasze bezpłatne konta bankowe N26 i karty N26 Mastercard w Niemczech i Austrii.

2016
Zabezpieczyliśmy naszą pełną europejską licencję bankową od Europejskiego Banku Centralnego.

2017
Przedstawiamy N26 Metal, nasze najwyższej klasy konto premium z ekskluzywnymi korzyściami, które pasują do każdego stylu życia.

2019
Zapowiedział finansowanie serii D o wartości 300 mln USD i dalsze rozszerzenie o 170 mln USD, co podniosło naszą wycenę do 3,5 mld USD.

2021
Przekroczyliśmy 7 milionów klientów na naszych 25 rynkach dzięki zespołowi ponad 80 narodowości w naszych biurach w Berlinie, Barcelonie, Madrycie, Mediolanie, Paryżu, Wiedniu, Nowym Jorku i São Paulo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *