marek.ebiznes@gmail.com

Waves Duck – Gra NFT

Zarabianie w Internecie

Waves Duck – Gra NFT

Hej dziś jak opisze wam grę oparta o NFT na platformie WAVES, która bije rekordy jeśli chodzi o wycenę

Ja sam otrzymałem 24 jajka, tak kacze jajka jako airdrop, czyli całkowicie za darmo! E dniu otrzymania jedno jajko kosztowało około 25$ a dziś 760$

Poniżej zobacz filmik aby zrozumieć o co chodzi

O co chodzi w tej grze w dalszej części artykułu

Po sprzedaży 4 jajek w cenie ~420$ za sztukę, dziś 25.072021 zdecydowałem się na sprzedaż kolejnych jajek oraz zakup kaczki dlatego że cena jajka przekroczyła 760$ za sztukę

Tak o to ! jajko zamieniłem na gniazdo

Kupiłem 1 kaczkę za 250 WAVES ~ 15.5

Wysłałem kaczkę do wysiadywania jaj czyli farming i w dniu 25.07.2021 powinna ona generować 1.45 jaja miesięcznie jak widać wyżej.

Haczyk jest taki, że kaczka generuje coraz mniej jajek, za to cena tych jajek wzrasta, co rekompensuje nam mniejszą produkcję bo można je sprzedawać coraz drożej. Jestem ciekawy jaką najwyższą cenę osiągniemy za jajko, a może to już max?

O co chodzi w tej grze?

Szczerze głównie o zarabianie pieniędzy, tak widzę to ja. Kaczki można sobie wykluć z jajek, które możemy kupić na platformie waves.

Gra znajduje się tutaj

Kaczki można upgradować jednak ja postanowiłem zakupić taką kaczkę na markecie z rarity 100

Waves integruje mechanikę handlu i zdecentralizowanego finansowania (DeFi) uprawy plonów w swojej grze NFT Duck Hunters.

Waves to ekosystem innowacyjnych rozwiązań blockchain, który niedawno uruchomił grę NFT Duck Hunters. Teraz planuje uczynić koncepcje DeFi bardziej zabawnymi i dostępnymi dzięki inicjatywie grywalizacji NFT.

Łączenie DeFi z NFT


Chociaż rynek NFT ochłodził się w ciągu ostatniego miesiąca, innowacje i eksperymenty łączące NFT z DeFi nabierają tempa. Projekty takie jak Aave i Teller Finance badają użyteczność pożyczek za pośrednictwem zabezpieczonych NFT. Tymczasem Uniswap wykorzystuje transakcje NFT do reprezentowania pozycji dostawców płynności.

Założyciel Waves, Sasha Ivanov, podkreślił, w jaki sposób krypto zgrywalizację aspektów innowacji, handlu i uczestnictwa w ekosystemie. Teraz NFT oferują sposób na lepsze zrozumienie DeFi poprzez grywalizację. „Dzięki NFT możemy zwiększyć zabawę w naszej społeczności, a nasze przyjazne postacie kaczek mogą pomóc początkującym użytkownikom wprowadzić pojęcia, takie jak uprawa plonów, tyczenie i ogólne inteligentne funkcje kontraktów, łącząc je z przyzwoitym poziomem rentowności” – powiedział Ivanov.

Kaczki


NFT Waves’ Ducks są dość wyjątkowe wśród NFT. Zapewniają one kolekcjonerom NFT dodatkowe korzyści finansowe, wykraczające poza czysto estetyczny wygląd. To odróżniało je od bardziej tradycyjnych, statycznych przedmiotów kolekcjonerskich, takich jak CryptoPunks i CryptoKitties.

Dodatkowo Waves ustanowił rekord najwyższej kwoty zapłaconej za NFT poza Ethereum. W kwietniu 2021 roku jego pierwsza kaczka Waves o nazwie „Perfection” została sprzedana za milion dolarów. Doprowadziło to do wydania pierwszej iteracji gry NFT Duck Hunters. W ciągu kilku tygodni od pierwszego uruchomienia platforma miała 5000 kaczek i kapitalizację rynkową ponad 10 milionów dolarów za tokeny EGG.

Cechy gry


Obecna gra zawiera następujące mechaniki, które będą regularnie ulepszane. Pierwsi użytkownicy mogą zbierać i wykluwać tokeny EGG. Można je początkowo kupić na giełdzie Waves lub wygrać, wykonując regularne zadania w mediach społecznościowych lub w produktach DeFi opartych na Waves. Tokeny można wykluć, aby stworzyć NFT z kaczki genesis.

Gracze mogą następnie hodować te kaczki ze sobą, aby wygenerować nowe kaczki. Każdy z nich będzie miał różne poziomy wyjątkowości lub rzadkości. Niektóre oferują nawet plony od 300% do 5000% RRSO. Gracze mogą również sprzedawać bezpośrednio na nowo opracowanym rynku wtórnym, opartym na inteligentnych kontraktach Waves. Wreszcie, gracze mogą dalej zarabiać na swoich kolekcjach, obstawiając swoje kaczki NFT. Gracze, którzy umieszczą swoje kaczki na grzędach, mogą generować pasywny zwrot wypłacany w tokenach EGG $.

Łowcy kaczek to mechanika gry łącząca przedmioty kolekcjonerskie NFT i uprawę plonów, opracowana dla aktywnych uczestników ekosystemu Waves.

Kilka razy w tygodniu w grupie będą publikowane zadania, za wykonanie których użytkownicy otrzymają tokeny EGG. Użytkownik, który zebrał wystarczającą ilość tokenów EGG, będzie mógł wymienić je na kaczkę w postaci NFT. Zbierając i hodując kaczki, użytkownicy będą mogli stworzyć rzadką kaczkę, która z większym prawdopodobieństwem zostanie kupiona przez sponsora (Fale) w ramach cotygodniowego wykupu.

ROADMAP:

kwiecień

 • Zrzut EGGa do aktywnych członków ekosystemu
 • Bonusy EGG za wsparcie w mediach społecznościowych
 • pierwsze kaczki NFT dostępne dla EGGów

Maj

 • regularne wykupy kaczek NFT za USDN
 • wprowadzenie hodowli zwierząt domowych do tworzenia kaczek nowej generacji

Czerwiec

 • rynek wtórny NFT
 • kaczki jackpot — zdobądź całkowicie unikalne przedmioty!

Lipiec

 • wprowadzenie hodowli kaczek poprzez tyczenie jajek
 • zarządzanie wykupem dla rolników
 • większe wsparcie dla społeczności Waves

Mechanika gry została zorganizowana z myślą o zachęcaniu entuzjastów ekosystemu poprzez nagradzanie ich NFT oraz wzbudzaniu spekulacyjnego zainteresowania kolekcjonerów, wspieranego przez program wykupu.

Nagrody w postaci tokenów EGG zostaną rozdane użytkownikom za wykonanie zadań, ogłoszonych w kilku rundach. Zadania mogą obejmować działania w mediach społecznościowych (takie jak, udostępnianie, komentowanie, tweetowanie) oraz korzystanie z produktów opartych na Waves, takich jak zapewnianie płynności Swop.fi i Waves.Exchange, głosowanie w Waves Association DAO lub sprzedaż dzieł sztuki na Sign Art .

Duck Hunters to wyjątkowa gra, która łączy przedmioty kolekcjonerskie NFT i typową mechanikę uprawy plonów w przestrzeni DeFi. Powinien odgrywać ważną rolę w promocji ekosystemu Waves w 2021 roku, zachęcając również społeczność, która aktywnie wspierała protokół od momentu jego uruchomienia.

Bądź na bieżąco, aby nie przegapić pierwszego zrzutu EGGa, który nie jest tak daleko, jak się wydaje. #WavesDucks nadchodzą!

Szukasz więcej informacji?

Zapraszam na grupę HajsoHolicy oraz nasz Telegram

 

2 komentarze

 1. Ola pisze:

  O choroba, drogie te kaczki , ale cena jajek też robi wrażenie.
  Na Waves jeszcze nie sprawdzałam żadnych gier, ale nawet mnie zaciekawiłeś, gdzies ostatnio muskam temat gier NFT, ale jeszcze nie trafiłam na taki cud airdrop jak jajka za taką kwotę 🙂 Gratulacje łowów:)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *