marek.ebiznes@gmail.com

Abra – Aplikacja CeFi Bonus 25$

Zarabianie w Internecie

Abra – Aplikacja CeFi Bonus 25$

Promocja już raczej nie aktualna, wpis został podglądowa. Aby się upewnić warto przeczytać informacje na oficjalnej stronie ABRA

Jak zdobyć bonus?
Instrukcja ⬇️

Weryfikację KYC plus selfie

Za depozyt minimum 18-20$ i hold na portfelu przez 30 dni otrzymamy 25$ w CPRX

Może być w Fiat, bądź krypto, polecam zrobić depo w XLM, niskie opłaty i zamienić np na TUSD

Rejestracja pod linkiem lub kodem, jesli ta promocja jest aktualna a chciałbyś skorzystać zapraszam do kontaktu

Opis na blogu: https://marekporwol.pl/2021/11/05/abra-bonus-25-do-zgarniecia/

Dodatkowo w zakładce Refer a friend dołącz do programu CPRX i zrób jakiś Trade, ja zamieniłem XLM na TUSD

Znasz CELSIUS? Zobacz, podobne mozliwości i bonusy.

Czym jest Abra?

Abra została założona w 2014 roku przez Billa Barhydta i Pete’a Kelly’ego i udało jej się przyciągnąć znaczące inwestycje z wielu funduszy venture capital. Abra pozyskała około 35,5 mln USD finansowania i jest wspierana przez Jungle Ventures, Arbor Ventures i American Express.

Zespół ma siedzibę w Dolinie Krzemowej w USA, a także biuro w Manili na Filipinach.

Firma Abra pierwotnie włączyła sieć Tellerów w różnych lokalizacjach, w tym w Stanach Zjednoczonych i na Filipinach, a system Teller umożliwiał użytkownikom Abra dokonywanie przelewów gotówkowych i przelewów za pośrednictwem spotkań twarzą w twarz.

Jednak od 2017 r. przeniósł się na umożliwienie użytkownikom kupowania i sprzedawania bitcoinów, a także zezwalał na przelewy bankowe w dolarach amerykańskich i depozyty za pomocą karty American Express. Zespół ograniczył również system płatności Teller do Filipin w tym samym czasie.

Abra zapewnia teraz dostęp do inwestowania w kryptowaluty i akcje/ETF oraz obsługuje około 30 kryptowalut i ponad 50 walut fiducjarnych, jednocześnie umożliwiając płatności kartą kredytową.
Jakie usługi świadczy firma Abra?

Abra jest dostępna w ponad 150 i pozwala użytkownikom kupować popularne kryptowaluty.

Może być również używany do wysyłania pieniędzy do innych użytkowników portfela Abra i obsługuje waluty fiducjarne USD, EUR, GBP, CAD, CNY i JPY. A

Każdy, kto mieszka poza Stanami Zjednoczonymi, może inwestować w akcje takie jak Apple, Amazon, Alibaba, Facebook, Netflix i Tesla oraz w fundusze ETF, w tym SPDR Gold Trust, SPDR S&P 500, United States Oil Fund i Vanguard FTSE Europe.

Każdy, kto ma siedzibę na Filipinach, może nadal korzystać z sieci Abra Teller do wykonywania przelewów gotówkowych.

Linki do social media ABRA:

Twitter

Youtube

Linkedin

Abra daje Ci swobodę inwestowania w wiele kryptowalut i walut fiducjarnych (w zależności od Twojej lokalizacji).

Użytkownicy posiadają klucze do swoich funduszy i mają pełną kontrolę nad swoimi pieniędzmi.

Abra jest z natury bezpieczniejsza niż większość giełd kryptowalut, ponieważ tylko użytkownicy mogą uzyskać dostęp do swojej frazy odzyskiwania. Abra nigdy nie ma dostępu do frazy odzyskiwania użytkownika.

Aplikacja Abra jest dostępna na smartfony z systemem Android i iOS.

Uwaga: ten wprowadzający wpis na blogu przedstawia propozycję i wizję tego, czym może być projekt opisywany niżej, to wszystko może ewoluować. Nie powinno być to postrzegane jako obietnica ani gwarancja funkcji czy zysku.

Zachęcam do śledzenia informacji postępów w rozwoju projektu tutaj oraz na oficjalnych kanałach.

Do czego można używać ABRA?

Abra daje Ci swobodę inwestowania w wiele kryptowalut i walut fiducjarnych.

Możesz także wysyłać i odbierać środki na całym świecie. Abra jest z natury bezpieczniejsza niż większość giełd kryptowalut, ponieważ tylko użytkownicy mogą uzyskać dostęp do swojej frazy odzyskiwania. Abra nigdy nie ma dostępu do frazy odzyskiwania użytkownika. Zawsze zalecamy użytkownikom zapisanie swoich fraz odzyskiwania i przechowywanie ich w bezpiecznym miejscu. Wszystkie Twoje salda kryptowalut są przechowywane za pomocą jednej frazy odzyskiwania. Aby uzyskać dodatkowe informacje dotyczące zwrotu odzyskiwania, kliknij tutaj.

Jaka jest technologia firmy Abra?

Abra wykorzystuje nowoczesną technologię blockchain, która pozwala użytkownikom inwestować, przechowywać, wpłacać i wypłacać kryptowaluty i waluty fiducjarne bez technicznych komplikacji.

Używamy inteligentnych kontraktów Bitcoin/Litecoin, aby dać użytkownikom dostęp do ponad 50 walut fiducjarnych i 30 kryptowalut.

Czy możesz podzielić się więcej na temat inteligentnych kontraktów i hedgingu firmy Abra?

Jak dziś działa system hedgingowy firmy Abra?

Dzisiejszy sposób działania systemu jest bardzo prosty. W pierwszej iteracji aplikacji użytkownicy, którzy chcą denominować swój portfel w walucie fiducjarnej, są automatycznie zabezpieczani przez Abrę. To zabezpieczenie jest zaprogramowane w portfelu Abra, dzięki czemu fundusze mogą być kierowane tam, gdzie muszą trafić, gdy cena bitcoinów się zmienia.

Na przykład:
Alicja ustawia walutę swojego portfela na USD i wpłaca 100 USD do swojego portfela Abra. Cena bitcoina w momencie transakcji wynosi 1000 USD. Otrzyma do swojego portfela depozyt w wysokości 0,1 Ƀ, który pojawi się jako 100 USD w jej portfelu Abra.

Alice wysyła swojej przyjaciółce Carol 10 dolarów, aby spłaciła jej obiad. Cena bitcoina w momencie transakcji spadła do 900 dolarów. Po pierwsze, Abra wysyła Alice 0,01111111 jenów, aby upewnić się, że ma w portfelu dokładnie 100 dolarów bitcoinów, zanim wyśle ​​pieniądze do Carol. Następnie portfel Alicji wyśle ​​do Carol 0,011111111, czyli 10 dolarów w bitcoinach po aktualnych cenach.

Czy to nie oznacza, że ​​Abra podejmuje całe ryzyko, jeśli cena Bitcoina spadnie?

Nie, podczas gdy Abra jest zobowiązana do pełnego zabezpieczenia każdego użytkownika, który zdecyduje się zachować równowagę przed wahaniami ceny bitcoinów, Abra również zabezpiecza się, aby usunąć to ryzyko ze swojego modelu biznesowego.

Dlaczego brzmi to inaczej niż wyjaśniono to wcześniej?

Jak wszystkie produkty, Abra ewoluuje w czasie. Chociaż zawsze byliśmy podekscytowani, mogąc podzielić się naszymi planami wdrożenia zaawansowanych inteligentnych kontraktów – i teraz nad tym pracujemy – sposób, w jaki Abra działa, jak wyjaśniono tutaj, jest taki sam, jak zawsze działał w produkcji. W przeszłości niektóre serwisy informacyjne mogły publikować niedokładne lub niepełne opisy sposobu działania Abra i chociaż robimy, co w naszej mocy, aby poprawić nieścisłości w prasie, nie jesteśmy w stanie wyłapać i naprawić każdego błędu. Aby uzyskać najbardziej aktualne wyjaśnienia dotyczące działania Abra, odwiedź naszą witrynę internetową, blog i często zadawane pytania.

Kiedy zostaną wdrożone zaawansowane inteligentne kontrakty?

Nadal pracujemy nad naszym zaawansowanym systemem inteligentnych kontraktów i opublikujemy białą księgę i podsumowujący wpis na blogu, gdy będzie gotowy.

————————————————————————–

Pamiętaj! : Blog, Fanpage, Video oraz materiały, które znajdujesz, jak i treść nie są poradą inwestycyjną w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19.10.2005 r. w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych lub ich emitentów (Dz. U. z 2005 r. Nr 206, poz. 1715).

Ta treść ma charakter informacyjno- edukacyjny i jest wyrazem moich osobistych poglądów. Nie mniej jednak prezentowane treści mogą być pomocne w zarabianiu oraz marketingu online. Nie stanowią one jednak porad inwestycyjnych. Żadna z instrukcji i filmów przedstawionych nie daje gwarancji zysku ani chociażby odzyskania wpłaconych pieniędzy. Pieniądze te nie są gwarantowane ani przez Bankowy Fundusz Gwarancyjny, ani przez jakąkolwiek instytucję lub firmę. Także ja nie gwarantuje Tobie ani zysku, ani odzyskania wkładu.

Pamiętaj też, że żaden sposób na zarabianie pieniędzy etat, biznes tradycyjny, inwestycja, czy biznes online lub kryptowaluty nie dają nigdy 100% gwarancji zarobku. Dlatego ja też takiej gwarancji Ci nie dam!

Prezentowane biznesy to biznesy, które osobiście sprawdziłem i z których usług korzystam z większym lub mniejszym sukcesem finansowym.

Dlatego wpłacając pieniądze do któregokolwiek programu/firmy/kupując kryptowaluty, bądź świadomy/a istniejącego 100% ryzyka.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *