marek.ebiznes@gmail.com

Gbox – Airdrop

Zarabianie w Internecie

Gbox – Airdrop

Zgarnij Airdrop: https://gbox.space/r?c=IUSDwT9M

Czym jest Gbox?

Kryptowaluta: GBox

Data airdropu: na ten moment nie ma żadnej informacji, warto śledzić na bieżąco temat.

Ilość kryptowaluty i przewidywana wartość: 1200 tokenów za zarejestrowanie się z linku polecającego.

Co trzeba zrobić: rejestracja na stronie GBox z linku polecającego, dołączenie do grupy telegramowej (https://t.me/gboxspace), edytowanie profilu w celu uzupełnienia następujących danych: adres BSC oraz ID użytkownika z Telegram.

Pierwsza kompleksowa platforma handlowa dla zasobów NFT do gier Gbox to pierwsza platforma emisyjna, handlowa i aukcyjna NFT.

Gbox jest pierwszą platformą emisyjną, handlową i aukcyjną NFT opartą na BSC, skupiającą się na zasobach gier, która jest nie tylko ważnym miejscem obiegu zasobów gier NFT, ale także najlepszym kanałem zewnętrznej promocji gier NFT oraz portalem informacyjnym wertykalnym do Gry NFT.

Możesz uzyskać informacje o NFT, zdobyć rekwizyty do gry NFT i dołączyć do wybranej gry szybko i bez progu. Gbox pomoże również w tworzeniu nowych komercyjnych powiązań między różnymi grami NFT, tworząc sojusze w zakresie tworzenia gier, aby osiągnąć integrację między różnymi grami.

Wstępna emisja tokenów GBOX zostanie zwrócona użytkownikom wczesnego seed w formie airdropu. Wszyscy zarejestrowani użytkownicy zostaną nagrodzeni odpowiednim zrzutem na podstawie wartość ich wkładu przed oficjalnym uruchomieniem platformy.

Medium: https://gbox-space.medium.com/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *