marek.ebiznes@gmail.com

Rango Exchange – Christmas trading competition

Zarabianie w Internecie

Rango Exchange – Christmas trading competition

Zasady udziału w tej akcji:

Wygraj do 35 000 $, przyciągając użytkowników do Rango za pośrednictwem programu partnerskiego, a także używając i handlując na Rango.

Mój link: https://cutt.ly/poNrGEZawody potrwają od 10 grudnia do 10 stycznia.Użytkownicy i Towarzysze mają różne metody punktowania i nagrody, które opisano w poniższych sekcjach.
Zasady dla Użytkowników:

Śledź naszego Twittera i retweetuj nasz przypięty post konkursowy.

W tym konkursie punktacja opiera się na odznakach, które otrzymujesz na podstawie wykorzystania w Rango. Każda odznaka jest przyznawana za określone działania. I są ukryte odznaki. Na koniec konkursu rozdamy 1000 $ 10 najlepszym użytkownikom na podstawie ich wyników odznak.

Kolejna dobra wiadomość: te odznaki są dostępne do końca IDO (planowane Q1); Do końca IDO przekażemy dziesięć procent udziału w AirDrop firmy Rango 1000 najlepszych użytkowników na podstawie ich wyników odznak. (Przy wycenie ~20M, wartość tego zrzutu wynosi około 100k$)

Będzie dostępna tablica wyników, aby zobaczyć najlepszych użytkowników i wyniki, a także całkowitą liczbę dokonaną w Rango. Są też losowe prezenty. Aby kwalifikować się do tych losowych prezentów, minimalna wartość swapów powinna wynosić co najmniej 100 USD.

Z czasem możemy dodawać nowe odznaki. Należy również pamiętać, że nasz system może wykryć fałszywe użycie, a my usuniemy wyniki dla złych aktorów. Na przykład wielokrotne mycie stajni handlowych do stajni w celu zwiększenia wolumenu transakcji jest uważane za fałszywe użycie.

Zasady dla Afiliantów:


Śledź naszego Twittera i retweetuj nasz przypięty post konkursowy.

Twórz linki partnerskie i wprowadzaj użytkowników do Rango. Udostępnij swój własny link innym osobom, abyśmy mogli śledzić Twój wkład.

Im więcej transakcji z Twoim linkiem afiliacyjnym, tym wyższy wynik otrzymasz.
Dodamy tabelę wyników i analizy, aby zobaczyć najlepsze linki partnerskie i całkowity wolumen osiągnięty w programie partnerskim Rango.

Będzie czterech zwycięzców stowarzyszonych, a nagrody zostaną rozdzielone na te 4 najlepsze linki partnerskie, jak opisano poniżej.

Wszystkie nagrody zostaną przyznane w $USDT, $One i $Matic. Nagrody zostaną rozdane po zakończeniu konkursu.

Uwaga: planujemy również przydzielać zrzuty do szerszego grona afiliantów, poza czwórką najlepszych.

Jak przyciągnąć użytkowników do Rango:

Rango opracował przydatny produkt dla społeczności kryptograficznej. Oprócz opisu funkcji produktu Rango, możesz również użyć poniższych wiadomości, aby zachęcić użytkowników do korzystania z Rango, być może za pośrednictwem własnego linku partnerskiego:

10 najlepszych użytkowników w konkursie otrzyma nagrodę po 1000 USD

1000 najlepszych wyników będzie kwalifikować się do zrzutów (punktacja jest kontynuowana nawet po zawodach)

Będą prezenty, 50$ do 15 losowo wybranych użytkowników, więc każdy ma szansę coś wygrać.

Pełny artykuł w języku angielskim tutaj: https://medium.com/@rangoexchange/christmas-trading-competition-bb02d9c3f64a

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *