marek.ebiznes@gmail.com

Osmosis Update tokenów

Zarabianie w Internecie

Osmosis Update tokenów

Najnowsze Tokeny:

SCRT — Secret Network to protokół typu open source, który wykonuje obliczenia na zaszyfrowanych danych, zapewniając prywatność inteligentnym kontraktom i publicznym łańcuchom bloków. SCRT był notowany na Osmozie 22 listopada 2021 r.

MED — MediBloc to skoncentrowana na pacjencie platforma danych zdrowotnych opracowana w oparciu o blockchain Panacea i zaprojektowana do łączenia fragmentarycznych danych zdrowotnych. Firma MED była notowana na Osmozie 22 listopada 2021 r.

LUM — Lum Network wprowadza pierwszy zdecentralizowany protokół aby firmy mogły budować autentyczne zaufanie swoich klientów. LUM notowany na osmosis za pośrednictwem Liquidity Bootstrapping Pool od 21 grudnia do 24 grudnia 2021 r.

STARS — Stargaze ma być zdecentralizowanym rynkiem NFT, całkowicie należącym do użytkowników i zarządzanym przez nich. STARS wystawione do publicznej sprzedaży na Osmosis za pośrednictwem Liquidity Bootstrapping Pool od 18 grudnia do 21 grudnia 2021 r.

HUAHUA — łańcuch Chihuahua to pierwsza interoperacyjna moneta z suwerennym memem. HUAHUA notowana na Osmozie 20 grudnia 2021 r.

Airdrop BTSG-BitSong został rozesłany do stawki OSMO. Niektóre BTSG pojawią się w twoim portfelu OSMO. Aby uzyskać więcej informacji i dowiedzieć się, jak odebrać zrzut w innych sieciach, zapoznaj się z ich artykułem na temat zrzutu.

CMDX — Comdex to zdecentralizowana giełda syntetyków. CDMX został wystawiony na sprzedaż publiczną na Osmosis za pośrednictwem Liquidity Bootstrapping Pool od 3 grudnia 2021 do 6 grudnia 2021. CDMX jest teraz dostępny w handlu na Osmozie.

CHEQ — Cheqd buduje bezpieczną sieć, która umożliwia osobom i organizacjom pełną kontrolę nad ich danymi osobowymi. CHEQ był notowany na Osmozie 10 grudnia 2021 r.

DSM — Desmos to blockchain, który służy jako szkielet umożliwiający rozwój sieci społecznościowych zorientowanych na użytkownika. DSM jest notowany na Osmosis od 13 stycznia 2022 r.

DIG — Dig Chain to hub blockchain, który koordynuje rozwój krypto-natywnych nieruchomości za pomocą łańcuchów geo-fenced chains, które mogą być zgodne z różnymi lokalnymi przepisami. DIG notowany jest na osmosis od 13 stycznia 2022 r.

SOMM — Sommelier to „koprocesor” dla Ethereum, który umożliwi użytkownikom wykonywanie złożonych i zautomatyzowanych transakcji finansowych, takich jak przywracanie równowagi portfela (rebalancing) czy zlecenia oczekujące.

CTK — CertiK to wiodąca platforma rankingowa zorientowana na bezpieczeństwo, służąca do analizowania i monitorowania protokołów blockchain i projektów DeFi.

GRAV — Gravity Bridge to most Ethereum do Cosmos, który umożliwia projektom Cosmos SDK dostęp do zasobów ERC-20 za pośrednictwem IBC i tworzenie reprezentacji ERC-20 zasobów Cosmos SDK.

INJ — Injective Protocol to zdecentralizowany międzyłańcuchowy protokół wymiany instrumentów pochodnych.

ROWAN — Sifchain to „omni-chain DEX”, który łączy płynność z Ethereum z mostami do innych sieci.

BAND — Band Protocol to wielołańcuchowa platforma danych, która agreguje i łączy dane ze świata rzeczywistego i interfejsy API z inteligentnymi kontraktami.

Możliwe Airdropy

CRAFT — Craft Economy, serwer Minecraft z obsługą blockchain, zbudowany przez Chandra Station, zostanie przesłany do graczy OSMO i dostawców płynności oraz posiadaczy ION.

Źródło: https://medium.com/osmosis-community-updates

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *