marek.ebiznes@gmail.com

Diffusion Tokenomics – Airdrop dla stakujacych OSMO

Zarabianie w Internecie

Diffusion Tokenomics – Airdrop dla stakujacych OSMO

25 milionów tokenów zostanie podzielonych na 4 różne grupy:

Diffusion to fork Uniswap v2. Będzie to jeden z pierwszych AMM dla Evmos, EVM w Cosmos, który wykorzystuje Cosmos SDK, aby umożliwić przypadki użycia związane z komposowalnością, interoperacyjnością i szybką finalnością. Ma na celu uwolnienie potencjału łączenia aplikacji opartych na inteligentnych umowach z konkretnymi możliwościami innych łańcuchów Cosmos w celu napędzania nowego zestawu przypadków użycia w DeFi i nie tylko.

Diffusion Finance przekaże łącznie 25 000 000 DIFF do hodlerów UNI, stakerów OSMOS, stakerów Evmos i Early Adopters Diffusion. Użytkownicy Uniswap, którzy posiadali UNI i adresy, które zostały zrektowane przez opłaty za gaz do 31 grudnia 2021 r., osoby obstawiające OSMO, które delegują OSMO do @binaryholdings i @frensvalidator, osoby zainteresowane na LP Evmos i Evmos na Osmosis, wcześni użytkownicy i LP będą kwalifikować się do zrzut. Migawki stawki OSMO będą wykonywane nieprzerwanie od 17 lutego do 28 lutego i potencjalnie później.

 1. Społeczność Uniswap 🦄
  Będąc Uniswap v2 i chcąc sprowadzić społeczność Uniswap do Evmos, przeniesiemy się do 1) posiadaczy tokenów UNI i 2) adresów, które zostały odrzucone przez opłaty za paliwo wchodzące w interakcję z Uniswap. Migawka została wykonana na dzień 31 grudnia 2021 r.
 2. Stakery Osmo 🧪
  Będziemy zrzucać na adresy, które delegują (udział) OSMO do @binaryholdings i @frensvalidator. Te dwa zespoły bardzo nam pomogły i będą partnerami w zakresie infrastruktury. Migawki będą wykonywane nieprzerwanie od 17 lutego do 28 lutego i potencjalnie później.
 3. Użytkownicy Evmos 🌋
  Społeczność Evmos jest ostatecznie społecznością diff, a powodzenie całego ekosystemu będzie kluczowe dla powodzenia diff. Prześlemy airdrop do wszystkich delegujących (Stakerów) na Evmos i Evmos na Osmozie. Szczegóły dotyczące zrzutu zostaną również ujawnione w naszym oficjalnym ogłoszeniu zrzutu.
 4. Wczesni adoptorzy 🌀
  Nagrodzimy członków społeczności, którzy od początku wspierają projekt. LP i użytkownicy zostaną nagrodzeni. Szczegóły dotyczące migawki i procesu zgłaszania roszczeń zostaną wkrótce ogłoszone.
  Tokeny zrzucone drogą powietrzną będą miały liniową legitymację z terminem odbioru. Jeśli nie zostaną odebrane do tego czasu, zostaną przeniesione do puli społeczności. Bardziej szczegółowe wyjaśnienie zrzutu, konkretne kwoty dla każdej grupy i proces składania wniosków zostaną opublikowane w ciągu najbliższych kilku tygodni.

Więcej info tutaj: https://medium.com/@diffusion_fi/diffusion-tokenomics-ae7ee46e36c7

Ja obecnie delegujes swoje osmo tutaj:

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *