marek.ebiznes@gmail.com

Mars Protocol – Airdrop dla terra station

Zarabianie w Internecie

Mars Protocol – Airdrop dla terra station

Sprawdźcie sobie czy macie do odebrania tokeny mars od mars protocol

https://marsprotocol.io/

Airdrop MARS otrzymają następujące grupy otrzymają:


Stakery LUNA (w tym staking w Stader Labs)
Posiadacze bLUNA (w tym deponenci zabezpieczeń bLuna na protokole Anchor Protocol)
Posiadacze LUNAX (płynny token do stakowania firmy Stader Labs).

Zwróć uwagę na następujące kwestie:


Wszystkie dane dla Stader LUNA i posiadaczy LUNAX zostaną dostarczone przez Stader Labs.

LP dla LUNA, bLUNA i LUNAX nie będą kwalifikować się do zrzutu na MARS.


Parametry zrzutu:

Suma postawionych sald LUNA, bLUNA i sald LUNAX w jednym adresie musi być większa lub równa 10 LUNA, aby kwalifikować się do zrzutu

Portfele z całkowitym saldem LUNA mniejszym lub równym 100 LUNA będą kwalifikować się do minimalnego zrzutu 18,47 MARS

Portfele z całkowitym saldem LUNA większym lub równym 20 000 LUNA będą kwalifikować się do maksymalnego zrzutu 3694,64 MARS

Migawka określająca grupę użytkowników, którzy otrzymają zrzut, została wykonana 1 stycznia 2022 r. (Blok Terra nr 5 895 050), co oznacza, że ​​użytkownicy, którzy byli stawkami (zgodnie z definicją powyżej) w tym czasie są uprawnieni do otrzymania zrzutu.

Ta migawka ma pomóc zapewnić szerszą dystrybucję MARS poprzez uniemożliwienie użytkownikom grania w airdrop za pomocą tożsamości Sybil.

Przed przewidywanym 7 marca 2022 r. uruchomieniem pełnego protokołu, odbiorcy airdrop będą mieli możliwość zablokowania swoich tokenów MARS w aukcji ładowania płynności MARS/UST, aby otrzymać dodatkowe tokeny MARS (więcej szczegółów w sekcji „Faza 2” poniżej).

Użytkownicy, którzy nie dodadzą swojego zrzutu MARS do aukcji z ładowaniem początkowym, będą mogli odebrać i przenieść swoje tokeny MARS po zakończeniu fazy 1 i fazy 2, a protokół zostanie w pełni uruchomiony w dniu 7 marca 2022 r. lub w okolicy.

Odbiorcy zrzutu będą mogli odbierz swoje tokeny przez okres do trzech miesięcy po uruchomieniu Marsa. Wszelkie nieodebrane tokeny zostaną zwrócone do Rady Marsa — DAO posiadaczy tokenów xMARS.

https://marsprotocol.io/

Ja odebrałem airdrop, 102 tokeny wrzuciłem sobie na staking

Więcej info na medium: https://mars-protocol.medium.com/mars-distribution-plan-the-mars-token-launch-lockdrop-and-more-9f6d2dc0995c

Mars jest protokołem kredytowym przyszłości: nieizolacyjnym, open-source, przejrzystym, algorytmicznym i zarządzanym przez społeczność.

Aby poprawnie funkcjonować, musimy przekazać tokeny MARS w ręce doświadczonych i aktywnych uczestników w całym ekosystemie Terra. Oto jak to zrobimy.


W momencie startu w obiegu będzie 70 milionów MARS (z łącznej liczby 1 miliarda). Zostaną one rozprowadzone w sposób pokazany poniżej.

Wsparcie mojej pracy

Wesprzeć mnie możesz tutaj

DobraKawa

Dziś wpadł mi pomysł, wiele osób pyta się mnie jak mogą się mi odwdzięczyć za moją pracę, niektóre w ramach wdzięczności wrzucają mi czasem 10% od zysku i to szanuję 🙂

Dziękuję też każdemu z osobna jak i wam wszystkim za to że czytacie mojego bloga oraz oglądacie filmy które dodaje na YT 😊 jest to dla mnie mega motywujące.

Dziękuje też, że korzystacie z moich linków referencyjnych i promocji które udostępniam.

Zależy mi aby ruszyć markę kawy „Dobra Kawa” więc wpadłem na pomysł 😃

Jeśli zarobiłeś dzięki moim wskazówką i chciałbyś podziękować za moją pracę, zamów po prostu sobie, albo komuś w prezencie kawę i podziel się opinią 🙂

Możesz to zrobić na stronie https://poprostudobrakawa.pl/

🧩 Pamiętaj! Tam jest pole na kod rabatowy.

Otrzymasz 10% zniżki z kodem: HAJSOHOLICY – https://youtu.be/-iBwFm2xKKo

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *