marek.ebiznes@gmail.com

SocialGood – Aktualizacja 01.06.2022

Zarabianie w Internecie

SocialGood – Aktualizacja 01.06.2022

Pojawiła się nowa aktualizacja dotycząca korzystania z aplikacji Social Good, jak i tokenów SG.

Aktualizację znajdziecie w aplikacji w zakładce Shopping, znajdziecie też informacje o bonusie, który został dodany na wasze salda, ale więcej o tym dowiecie się niżej:

Kilka ważnych kwestii dotyczących używania aplikacji Social Good

  1. System aktywacji członkostwa w aplikacji SG
  2. Opłata rejestracyjna dla nowych członków- jeśli zarejestrujesz się przed końcem sierpnia 2022 opłaty nie ma
  3. Opłata przy wypłacie tokenów SG
  4. Maksymalny miesięczny limit wypłat
  5. Aktywne saldo na min 200 tokenów SG w naszym portfelu Metamask lub TrustWallet podłączonym do aplikacji
  6. Weryfikacja KYC

Z tego artykułu możemy się dowiedzieć poszczególnych informacji:

Informacje pochodzą z aplikacji SG

Shop-to-Earn: świat, w którym możesz zarabiać kryptowaluty tylko podczas codziennych zakupów.
Jes to SocialGood Ecosystem™. Do tego ekosystemu dołączyli już klienci z ponad 200 krajów i regionów na całym świecie oraz ponad 1800 firm, w tym eBay, Booking.com, AliExpress, Lazada, Shopee, Sorare, Macy’s, Marks and Spencer, The Home Depot, Currys, Microsoft i nie tylko.

Użytkownicy mogą automatycznie zdobywać kryptowaluty i poprawiać swoje życie, po prostu robiąc zakupy w tych sklepach. Na przykład, jeśli robisz zakupy za 100 USD, możesz otrzymać w nagrodę krypto o wartości do 100 USD.

Ten ekosystem tokenów jest wspierany przez zdrowy i zrównoważony wzrost wartości tokena SG. Otrzymano wiele próśb od użytkowników SocialGood o zwiększenie wartości SG jako zasobu.
Aby sprostać temu zapotrzebowaniu, ogłoszono następującą dużą aktualizację, aby zwiększyć popyt i wartość tokena SG.

Zarys głównej aktualizacji:

  1. System aktywacji członkostwa

Aby móc dalej korzystać z aplikacji SocialGood, użytkownicy muszą posiadać co najmniej 200 SG w swoim zewnętrznym portfelu połączonym z aplikacją SocialGood. Działa to jako ich przepustka dostępu do członkostwa i umożliwia aktywację członkostwa.

Po wdrożeniu tego systemu funkcje aplikacji SocialGood zostaną ograniczone dla użytkowników, którzy nie aktywowali członkostwa. Więcej szczegółów zostanie podanepóźniej.

Oczekuje się, że po wprowadzeniu tego systemu aktywacji członkostwa gwałtownie wzrośnie popyt na SG, ponieważ ponad 2 miliony użytkowników aplikacji kupi SG na rynku wtórnym, aby dalej korzystać z aplikacji.

  1. Opłata rejestracyjna dla przyszłych użytkowników

Do tej pory użytkownicy mogli zarejestrować się w aplikacji do zarabiania kryptowalut za darmo. Celem jest zwiększenie liczby użytkowników aplikacji SocialGood poprzez wprowadzenie w przyszłości opłaty rejestracyjnej w wysokości 100 USD.

Twórcy planują uruchomić nowy system aktywacji członkostwa w czerwcu 2022 r., w tym okresie przejściowym opłata rejestracyjna będzie bezpłatna dla wszystkich użytkowników, którzy zarejestrują konto przed końcem sierpnia 2022 r. w ramach tej ograniczonej czasowo kampanii.

  1. Wprowadzenie opłaty za wypłatę

Od dzisiaj 30% opłata za wypłatę będzie pobierana jako płatność w aplikacji, gdy użytkownicy przeniosą tokeny SG z wnętrza aplikacji do swoich zewnętrznych portfeli.
Aby nie poszkodować obecnych użytkowników, twórcy przekażą procent ich bieżącej kwoty SG w toku i zatwierdzonych SG jako specjalny bonus za pokrycie opłaty za wypłatę. Kwota tej premii zostanie obliczona w następujący sposób: X/0,7 – X (X = kwota Zatwierdzonych SG i Oczekujących SG)
Na przykład, jeśli masz 100 SG w aplikacji, otrzymasz (100/0,7) – 100 = 42,857 SG.
Twórcy proszą jednak o zrozumienie, że wszyscy użytkownicy będą odpowiedzialni za uiszczenie opłat za transakcję. Planują wkrótce zintegrować SG z blockchainem Polygon, co znacznie obniżyłoby koszty gazu dla użytkowników.

Aby uzyskać więcej informacji, odwiedź następującą stronę:
O opłacie za wypłatę

  1. Ustawianie maksymalnego miesięcznego limitu wypłat

Będzie ustalony limit maksymalnej kwoty wypłaty na użytkownika. Limit ten zmieni się w razie potrzeby, aby odzwierciedlić sytuację podaży i popytu tokena SG.

Aby wypłacić więcej niż miesięczny limit, użytkownicy mogą kupić „Zezwolenie na wczesną wypłatę (szybka przepustka)”, które można kupić tylko w aplikacji za SG.

Szczegóły Fast Pass i możliwość zakupu zostaną ogłoszone później.

Po nadchodzącej aktualizacji wszyscy użytkownicy aplikacji SocialGood, których obecnie jest ponad 2 miliony, zawsze będą musieli posiadać określoną kwotę SG zakupioną na giełdach.

Im więcej osób zarobią duże kwoty SG w aplikacji SocialGood, tym więcej zdecyduje się na zakup Fast Passów za swoje SG, zwiększając wykorzystanie i konsumpcję tokena SG.

Dzięki temu mechanizmowi zostanie ustanowiony silny przepływ łączący wzrost użytkowników aplikacji SocialGood z rosnącym zapotrzebowaniem na SG.
W efekcie tworzy się pozytywne koło, w którym ekosystem SocialGood rozwija się w następujący sposób:

Zwiększenie liczby użytkowników aplikacji SocialGood

Więcej osób kupuje SG na giełdach, zwiększając popyt na SG

Aplikacja SocialGood zyskuje na atrakcyjności, ponieważ daje darmowe SG, które zyskują na wartości

Zwiększenie liczby użytkowników aplikacji SocialGood

Twórcy wykorzystają te nowe opłaty do finansowania ciągłych kampanii reklamowych. Te promocje będą działały jak paliwo, aby uruchomić pozytywny cykl z jeszcze większą prędkością.

Kiedy 5 miliardów użytkowników mobilnych korzysta z aplikacji SocialGood, czy możesz sobie wyobrazić, jaka będzie wartość SG, którą teraz posiadasz?


Celem jest stać się wiodącą kryptowalutą i globalną aplikacją mobilną z największą liczbą użytkowników.

Zastrzeżenia:
SG to token użytkowy z funkcją członkostwa. SG nie jest papierem wartościowym.
Podobnie jak cena ekskluzywnych klubowych kart członkowskich wzrasta wraz ze wzrostem popytu, my po prostu podzielamy logiczny wniosek, że ceny mogą wzrosnąć wraz ze wzrostem popytu. Nie gwarantuje to, że cena SG zawsze będzie rosła.
Aby zachować zdrowy ekosystem, będziemy nadal kupować SG na rynku bez wcześniejszego powiadomienia.

Dodatkowo można spróbować zlecić wypłatę, u mnie to jest max 100$, po czym jeszcze potrzeba zrobić KYC, Ja zrobiłem i czekam teraz co dalej. Będę wykorzystywał możliwości, a nie skupiał się ich braku.

A to pewnie niektórych zaboli, ale jeśli zrozumiesz będzie Ci się lepiej żyło…

Wiele osób narzeka, robi to ciągle i systematycznie, zamiast skupić się nad rozwiązaniem- skupiają sie nad problemami…

Krótki przekaz z mojej strony, bo może nie każdy widział w komentarzu na FB który zostawiłem.

Rozumiem wiele, jednak nie chce mi się słuchać już frustratów, którzy tak jak większość ma roszczeniowe podejście do wszystkiego, co by nie dotknęli.

Są jeszcze ludzie, którzy głośno krzyczą i hejtują, jednak jak się człowiek przyjrzy, to w większości sama wina leży po stronie tych ludzi, bo albo się na coś spóźnili, albo przekombinowali i teraz mają z tym problem.

Ja nie raz, pomimo tego, że z programów partnerskich korzystam uczciwie bez multikont, byłem traktowany jak inni co kombinują, bo mam dużą ilość poleceń. Kilka razy udało mi się wytłumaczyć co i jak, jednak sporą ilość razy byłem poszkodowany jak inne osoby, a to wszystko głównie przez kombinatorów.

SG znalazłem i zacząłem korzystać, bo sporo można było na początku tokenów nazbierać za zakupy na ebay czy aliexpress, nawet kupując rzeczy pod inwestycje, co zrobiliśmy z ekipą.

Ja sporą część tokenów wypłaciłem z cashback który otrzymałem, zresztą nie raz tutaj pokazywaliśmy, że wszystko jest ok.

Wrzuciłem tokeny na staking. Małą część sprzedałem. Mogłem sprzedać całość w okolicy 1$, to miałbym grubo ponad 30 000$, jednak nie płacze i nie miauczę jak większość ludzi, którzy uważają że się im należy! Bo nic się nie należy, a dostajesz to, na co zasługujesz i na co sobie zapracujesz.

Obecnie firma ma jakieś wyzwania i już nazywają ją scamem, aczkolwiek nie znam nikogo kto by kupował tokeny SG za własne siano, jeśli je ktoś posiada to głównie z cashback czy za jakieś nagrody.

Co do rozdawnictwa, w taki, a nie inny sposób powstają te tokeny, warto zgłębić się w ich whitepaper, ale po co?
Lepiej pisać, że to Japoński PIS 😅

Ciągle tylko można przeczytać:

Nie dostałem
Nie wypłaciłem
A to jest gówno
A tu mi się należy
A to i tamto

Rozwiązanie jest proste, przestań jeden z drugim używać tej aplikacji, czy innej, albo uzbrój się w cierpliwość i przestań narzekać, narzekanie i tak nic nie zmieni.

Jeśli nie potrafisz to:

Odinstaluj i zapomnij, szkoda czasu innych ludzi jak i mojego, aby czytać te wszystkie wypociny.

Jaka by nie było, wiele osób ruszyło swoim mózgiem, że jest takie coś jak cashback i wypłaciło go!

Dodatkowo nauczyło się czym jest metamask i jak działa giełda i o co chodzi w stakingu jeśli się tym bardziej zainteresowali. Dziś mogą działać, bo mają wiedze.

Jeśli chodzi o SG i problemy które mają to ja mam dla ciebie i innych rozwiązanie, jest proste i przyjemne 😁

Odinstaluj aplikacje i przestań korzystać z niej.

Znajdź sobie alternatywe jeśli jakaś jest.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *