marek.ebiznes@gmail.com

Passfolio — Ważny update! Firma przestaje świadczyć usługi w Europie

Zarabianie w Internecie

Passfolio — Ważny update! Firma przestaje świadczyć usługi w Europie

Wypłać środki i zamknij konto do 15.07.2022 aby uniknąć opłat!

Passfolio już w czerwcu wysłało informację mailowo, abyśmy podjęli działania na swoim koncie. Sprzedali akcje do 15 lipca i wypłacili środki do 1 sierpnia 2022 roku

Wpadaj na grupę i telegram

W skrócie co należy zrobić:

  1. Sprzedać wszystkie akcje w godzinach otwarcia rynku
  2. Wypłacić sobie środki na konto – najlepiej amerykańskie konto rozliczeniowe, takie konto mamy w Transfer Wise.

Aby sprzedać nasze akcje mozna to zrobić zarówno w aplikacji jak i na stronie internetowej, należy udać się do zakładki PORTFOLIO kliknąć akcję, a następnie wystawić ją na sprzedaż tak jak to widać poniżej, aby została ona wystawiona na sprzedaż należy potwierdzić 2 razy przyciskiem, który się nam pojawi podczas tej czynności.

Aby wypłacić środki – przechodzimy w zakładkę HOME gdzie znajdziemy opcje Deopozytu jak i wypłaty.

Jak już konto będzie puste, należy je usunąc przechodząc do zakładki SETTINGS i klikająć – CLOSE PASSFOLIO ACCOUNT

W razie problemów, nalezy skontaktować się z supportem

Oficjalna informacja, którą otrzymaliśmy w email od Passfolio

Niestety DriveWealth, nasz obecny amerykański broker rozliczeniowy papierów wartościowych, zmusza nas do przejścia do nowego brokera rozliczeniowego. Spędziliśmy miesiące rozmawiając z wieloma brokerami rozliczeniowymi, próbując znaleźć takiego, który wspierałby twoją rezydencję i niestety nie byliśmy w stanie.

Z powodu nadchodzącej zmiany musimy zamknąć Twoje konto, ponieważ nie jest obsługiwane przez nowego brokera. Musimy zamknąć wszystkie konta, które masz u nas, w tym amerykański portfel akcji z Passfolio Securities, inteligentny portfel z Passfolio Advisers, portfel kryptograficzny, PassEarn i wszelkie inne konta z Passfolio Financial.

Sprzedaj wszystkie swoje aktywa i wypłać środki lub przenieś swoje konto giełdowe do innego brokera. Nie ma możliwości przeniesienia konta kryptograficznego lub PassEarn. Zakupy akcji i kryptowalut zostaną ograniczone 15 lipca 2022 r.

Od 1 sierpnia 2022 r. Passfolio Financial zacznie również pobierać opłatę w wysokości 100 USD miesięcznie od użytkowników znajdujących się w tych nieobsługiwanych krajach, w tym w tym, w którym się znajdujesz.

Aby uniknąć opłat, powinieneś wypłacić lub przelać wszystkie swoje środki przed tym terminem. Gdy na Twoim koncie nie będą już żadnych zasobów, zamkniemy je, więc nie zostaniesz obciążony żadnymi opłatami.

Naszą misją jest demokratyzacja dostępu finansowego na całym świecie i postanowiliśmy to osiągnąć poprzez ściśle uregulowaną strukturę Stanów Zjednoczonych. Dowiedzieliśmy się, że przepisy Stanów Zjednoczonych sprawiają, że służenie światu jest niepraktyczne – sposobem na to jest zdecentralizowane podejście, które wykorzystuje technologię blockchain.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *