marek.ebiznes@gmail.com

Ledger – 10% zniżki na zakup portfela do niedzieli 07.08.2022

Zarabianie w Internecie

Ledger – 10% zniżki na zakup portfela do niedzieli 07.08.2022

Jeśli ktoś z was zastanawiał się, aby zakupić sobie portfel sprzętowy to ma okazje skorzystać z 10% rabatu na jego zakup.

Promocja ta trwa do niedzieli 7.08.2022 i obejmuje zarówno Nano X i Ledger Nano S Plus w wersjach kolorowych

Kupić można tutaj kliknij w przycisk albo skopiuj link i nie zapomnij użyć kodu zniżkowego:

Link do zakupu: https://shop.ledger.com?r=65c8

Kod na 10% zniżkę:

MOVESOL2LEDGER

Jeśli jestes użytkownikiem starego urządzenia Ledger Nano S to warto rozważyć zakup nowego, ponieważ produkcja została zkończona

Więcej na ten temat tutaj:

https://support.ledger.com/hc/en-us/articles/5615862066717?support=true

Porównanie urządzeń Ledger : Nano S Plus vs Nano X

Jeśli ktoś się zastanawia, który kupić to może to pomoże, różnice są zauważalne, ale nie oczywiste:

Cena po zniżce:

  • Nano S Plus 320 PLN
  • Nano X 617 PLN

Moim zdaniem raczej nie ma co przepłacać za Ledgera Nano X, tym bardziej że w specyfikacji nowego S plus znalazłem to, że można nim podpisywać NFT, czego w X nie było, a zostało dodane poprzez oprogramowanie. Obecnie oba te urządzenia są tak samo funkcjonalne różni ich jednak kwestia techniczna Nano X posiada baterie i można łączyć się nim do ledger live na smartfonie za pomocą bluetooth czego Nano S Plus nie posiada w swojej specyfikacji. Jeśli ktoś ma luźne 617 PLN może wybrać X.

Jednak wybór pozostawiam wam.

Wydaje mi się ze nie ma co dopłacać do tego X i ten unowocześniony Ledger Nano S Plus daje sobie radę.

Ledger dopiero niedawno wypuścił nową wersję swojego urządzenia Ledger Nano S, który był już leciwy i posiadał bardzo ograniczone możliwośći. Według Pascala Gauthiera (dyrektora generalnego Ledger) nowy ledget to ulepszona wersją Ledger Nano S (Ledger Nano S na sterydach).

W kwietniu 2022 roku, na światło dzienne wyszedł nowy model Ledger Nano S PLUS, który tak samo jak Nano X posiada już większą pamięć i większy wygodniejszy ekran.

Tutaj porównanie ze szczegółami technicznymi jeśli chodzi o Ledger nano S Plus i Nano X

Ja jak otrzymam swoje to zrobię porównanie

Nano s, Nanso s plus, Nano x, bo będe je posiadał wszystkie.

Kto z was używa ledgera?


Nota Prawna:

Treść materiałów na kanale YouTube:  Marek Porwoł oraz artykułów, wszelkich tekstówprezentacjinagrań audio i video w domenie i subdomenachmarekporwol.pl mają wyłącznie charakter informacyjnoedukacyjnyNie stanowią „rekomendacji” i treści NIE są poradą inwestycyjną w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19.10.2005 r. w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych lub ich emitentów (Dz. U. z 2005 r. Nr 206, poz. 1715).r

Treści te mają charakter informacyjno- edukacyjny i są wyrazem moich osobistych poglądów. Niemniej jednak prezentowane treści mogą być pomocne w zarabianiu oraz marketingu online. Nie stanowią one jednak porad inwestycyjnych.

Żadna z instrukcji i filmów przedstawionych NIE daje GWARANCJI zysku ani chociażby odzyskania wpłaconych pieniędzy. Pieniądze te NIE są gwarantowane ani przez Bankowy Fundusz Gwarancyjny, ani przez jakąkolwiek instytucję lub firmę. Także ja nie gwarantuje Ci ani zysku, ani odzyskania wkładu.

Pamiętaj też, że żaden sposób na zarabianie pieniędzy etat, biznes tradycyjny, inwestycja, czy biznes online lub kryptowaluty NIE dają nigdy 100% gwarancji zarobku. Dlatego ja też takiej gwarancji Ci NIE dam!

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *