marek.ebiznes@gmail.com

Revolut – Ucz się i zdobywaj kryptowaluty

Zarabianie w Internecie

Revolut – Ucz się i zdobywaj kryptowaluty

Co to jest Crypto Learn & Earn i gdzie mogę je znaleźć?

Revolut postanowił iść w ślady innych i od jakiegoś czasu dał możliwość zdobycia kryptowalut za pomocą modułu edukacyjnego Learn & Earn.

  • Aby znaleźć quizy należy na głównym ekranie aplikacji, czyli R udać się w górną część ekranu.
  • Odnaleźć kartę „kryptowaluty”
  • Następnie zescrollować niżej i zwrócić uwagę na zakładkę „Edukacja” – Wyświetl wszystko
  • Można wybrać kurs i przejść do lekcji

Jako pierwsze znalazły się tam kursy o podstawach wiedzy o kryptowalutach oraz Polkadot, czyli pytania związane z tą siecią.

Za ukończenie tego kursu otrzymasz nagrodę w formie tokenu na saldo twojego Revoluta jak wiecie nie można jeszcze w Revolut wpłacać jak i wypłacać kryptowalut mamy dostępną tylko formę, która odzwierciedla ich cenę w czasie rzeczywistym.

Nagrody można zatrzymać lub wymienić. Można wymienić je na tradycyjne waluty.
Promocja z materiałami do edukacji oraz nagrodami obecnie dostępne są dla klientów z Europy i Wielkiej Brytanii.

Obecnie Revolut oferuje dostęp do kryptowalut w formie ekspozycji na ich kurs w czasie rzeczywistym systematycznie przybywa tych walut.


Nota Prawna:

Treść materiałów na kanale YouTube:  Marek Porwoł oraz artykułów, wszelkich tekstówprezentacjinagrań audio i video w domenie i subdomenachmarekporwol.pl mają wyłącznie charakter informacyjnoedukacyjnyNie stanowią „rekomendacji” i treści NIE są poradą inwestycyjną w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19.10.2005 r. w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych lub ich emitentów (Dz. U. z 2005 r. Nr 206, poz. 1715).r

Treści te mają charakter informacyjno- edukacyjny i są wyrazem moich osobistych poglądów. Niemniej jednak prezentowane treści mogą być pomocne w zarabianiu oraz marketingu online. Nie stanowią one jednak porad inwestycyjnych.

Żadna z instrukcji i filmów przedstawionych NIE daje GWARANCJI zysku ani chociażby odzyskania wpłaconych pieniędzy. Pieniądze te NIE są gwarantowane ani przez Bankowy Fundusz Gwarancyjny, ani przez jakąkolwiek instytucję lub firmę. Także ja nie gwarantuje Ci ani zysku, ani odzyskania wkładu.

Pamiętaj też, że żaden sposób na zarabianie pieniędzy etat, biznes tradycyjny, inwestycja, czy biznes online lub kryptowaluty NIE dają nigdy 100% gwarancji zarobku. Dlatego ja też takiej gwarancji Ci NIE dam!

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *