marek.ebiznes@gmail.com

Xborg – Genesis NFT

Zarabianie w Internecie

Xborg – Genesis NFT

Do zdobycia miejsce na white listę od Swissborg. Losowo zostanie wybranych 200 użytkowników aplikacji SwissBorg, którzy wypełnili formularz do 5 września.

Dodatkowo promocja, w której otrzymujemy losową zdrapkę o wartości nawet do 100€ za założenie konta i pierwszy depozyt w dalszym ciągu trwa, więcej o tej promocji niżej.

Projekt NFT – https://www.xborg.com/

White Paper – https://docsend.com/view/vnatrakqsnwtp3q2

Pitch Deck – https://docsend.com/view/bjnbge96sv738tig

Twitter – https://twitter.com/xborg_official

Discord – https://discord.com/invite/xborg

Youtube – https://www.youtube.com/channel/UC7eBOO4sRWp0FqPNMBho0og/featured

Tylko użytkownicy aplikacji SwissBorg mogą korzystać z tego formularza ⚠️

Nie masz Swissborg?

Załóż konto TUTAJ i zgarnij zdrapkę, dzięki której otrzymasz darmowe tokeny na początek.

Jak się zakwalifikować?

  • Załóż konto
  • Zweryfikuj się
  • Dodaj środki minimum 51€
  • Zgarnij losową zdrapkę do 100€

Co należy zrobić, aby się zakwalifikować do losowania white listy?

Aby zakwalifikować się do nadchodzącego XBorg Genesis NFT, wypełnij formularz, śledź nas na Twitterze: https://twitter.com/xborg_official i dołącz do naszego Discorda: https://discord.gg/xborg

Formularz

200 zwycięzców zostanie wybranych do 5 września. Zostaną powiadomieni pocztą elektroniczną.

14 września XBorg wprowadza na rynek swoją kolekcję Genesis NFT 1111 sztuk. Każdy NFT zaoferuje swoim posiadaczom szereg usług ekosystemowych i korzyści, takich jak zrzut tokenów $XBORG na TGE, dostęp do następnej rundy prywatnego finansowania XBorg, zarządzanie protokołem i bezproblemowe korzystanie z ich produktów.

Gdzie jest Swissborg ID?

Swissborg ID znajdziesz w aplikacji przechodząc do portfolio i klikając w górny lewy róg na ikonkę ludzika, a nastepnie scrollując w dół .

Kim jest XBorg?

XBorg buduje zdecentralizowane aplikacje, które umożliwiają graczom posiadanie danych dotyczących gier, tworzenie zdecentralizowanych zespołów e-sportowych i zarządzanie społecznościami. Obecnie XBorg jest domem dla społeczności liczącej 3000 graczy i wciąż się rozwija. Wygrali 47 turniejów w najbardziej konkurencyjnych grach Web3, takich jak Gods Unchained i ev.io oraz Cometh.

XBorg jest również jednym z największych organizatorów turniejów w Web3, zaangażowanym w legitymizację e-sportu Web3.

XBorg jest strategicznie umiejscowiony w grach Web3, współpracując z wybitnymi organizacjami Web3, takimi jak Ultra, Zilliqa, Community Gaming i Polygon.


Nota Prawna:

Treść materiałów na kanale YouTube:  Marek Porwoł oraz artykułów, wszelkich tekstówprezentacjinagrań audio i video w domenie i subdomenachmarekporwol.pl mają wyłącznie charakter informacyjnoedukacyjnyNie stanowią „rekomendacji” i treści NIE są poradą inwestycyjną w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19.10.2005 r. w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych lub ich emitentów (Dz. U. z 2005 r. Nr 206, poz. 1715).r

Treści te mają charakter informacyjno- edukacyjny i są wyrazem moich osobistych poglądów. Niemniej jednak prezentowane treści mogą być pomocne w zarabianiu oraz marketingu online. Nie stanowią one jednak porad inwestycyjnych.

Żadna z instrukcji i filmów przedstawionych NIE daje GWARANCJI zysku ani chociażby odzyskania wpłaconych pieniędzy. Pieniądze te NIE są gwarantowane ani przez Bankowy Fundusz Gwarancyjny, ani przez jakąkolwiek instytucję lub firmę. Także ja nie gwarantuje Ci ani zysku, ani odzyskania wkładu.

Pamiętaj też, że żaden sposób na zarabianie pieniędzy etat, biznes tradycyjny, inwestycja, czy biznes online lub kryptowaluty NIE dają nigdy 100% gwarancji zarobku. Dlatego ja też takiej gwarancji Ci NIE dam!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *