marek.ebiznes@gmail.com

SocialGood – CashBack za zakupy

Zarabianie w Internecie

SocialGood – CashBack za zakupy

100$ bonusu powitalnego i 100% Cash Back tylko do końca października!

Pojawiła się kolejna aktualizacja promocji, programu partnerskiego jak i regulaminu.

Promocja z bonusem powitalnym jak i cashback 100% jest limitowana, regulamin też się trochę zmienił. #SocialGoodApp_CryptoBack

Nie zmieniło się na razie to by otrzymać bonus wraz z cashbackiem, wystarczy, że zrobisz zakupy poprzez aplikację Social Good w taki sposób można też zdobyć tokeny SG, które będą wymagane, aby móc korzystać z aplikacji.


Załóż konto: https://referral.socialgood.inc/?id=9XLX9P

Kod pojawi się, albo wpisujesz podczas rejestracji, jest to konieczne, aby odebrać bonus

9XLX9P

SocialGood od dawna wyróżnia się jako lider na rynku. Z ponad 68 patentami i rosnącą bazą użytkowników liczącą ponad 2 miliony, SocialGood App jest na dobrej drodze do realizacji swojej misji budowania największej globalnej platformy na świecie.

Aplikacja typu shop-to-earn trafiła na pierwsze strony gazet w marcu po zakończeniu rundy finansowania Series A w wysokości 14,2 miliona dolarów, która została wsparta przez wybitnych inwestorów kierowanych przez Miyako Capital. Aplikacja odnotowała pięciokrotny wzrost w ciągu trzech miesięcy przed rundą finansowania, ze znacznym przyjęciem przez użytkowników w USA.

W centrum wiodącego rozwoju aplikacji SocialGood jest jej natywny token SG. SG wykorzystuje silny model tokenomii i system motywacyjny, aby przyciągnąć nowych użytkowników do platformy.

Oprócz uzyskania dostępu do aplikacji SocialGood, użytkownicy mogą również otrzymać do 15% rocznej stopy procentowej (APY) ze stakowania nagród za SG przechowywanych w aplikacji lub portfelu, takim jak MetaMask czy TrustWallet.

Co to jest token SocialGood (SG)?

Token SocialGood (SG) jest natywnym zasobem ekosystemu SocialGood, obecnie dostępnym na zdecentralizowanych giełdach, takich jak UniSwap, a także na giełdach scentralizowanych, w tym BitMart, Bittrex i MEXC.

SG to token użytkowy, działający w szczególności jako przepustka dostępu do członkostwa w aplikacji SocialGood. Aby rozpocząć zakupy na platformach współpracujących z SocialGood i otrzymywać korzyści płynące z zakupów w aplikacji, użytkownicy będą musieli posiadać co najmniej 200 SG po nadchodzącej aktualizacji.

Więcej na ten temat przeczytasz tutaj

Oprócz uzyskania dostępu do aplikacji SocialGood, użytkownicy mogą otrzymać do 15% RRSO w nagrodach za stakowanie ich SG. Nagrody za stakowanie SG są częścią ekosystemu zakupów w aplikacji SocialGood i są nagradzane co sześć godzin.

Podobnie jak bitcoin, SG jest tokenem o stałej podaży o maksymalnej podaży 210 milionów SG. Oznacza to, że podczas stakowania nagród i wzrostu popytu na SG, całkowita podaż pozostanie stała i teoretycznie wzrośnie wartość. Zgodnie z white paper projektu, SocialGood korzysta również z partnerstw afiliacyjnych i reklamowych z witrynami wymienionymi w aplikacji, aby generować przychody z wykupu tokenów. W ten sposób SG działa jak aktywo deflacyjne pod względem całkowitej podaży w obiegu.

Według danych Etherscan, zgłoszono łącznie prawie 19 000 posiadaczy. Mimo że wydaje się dość niska, liczba ta nie odzwierciedla dokładnie prawdziwej liczby posiadaczy. Dzieje się tak, ponieważ większość 2 milionów użytkowników SocialGood i posiadaczy SG posiada SG w aplikacji, co obecnie nie jest widoczne na blockchainie. SocialGood planuje uruchomić aktualizację, która to naprawi.

Dzięki nowej aktualizacji ekosystemu SocialGood te 2 miliony użytkowników będą musiały trzymać SG w swoich portfelach na blockchainie, dzięki czemu prawdziwa popularność tokena SG będzie widoczna dla całego świata.

Korzyści z zakupów z SocialGood

Dzięki posiadaniu tokenów każdy może zostać członkiem aplikacji SocialGood. Oferując solidną aplikację zaprojektowaną z ponad 68 patentami, aplikacja SocialGood oferuje satysfakcjonujące wrażenia z zakupów, niepodobne do niczego, co jest obecnie na rynku.

Oprócz dobrych cen na produkty, SocialGood oferuje do 100% Crypto Back, czyli krypto które otrzymasz z powrotem przy zakupach. Dzięki gamifikowanemu systemowi nagradzania kryptowalut i partnerstwu ze sklepami gdzie mamy nawet do 100% zwrotu w kryptowalutach, SocialGood można wykorzystać do tego, aby zarabiać na zakupach.

Sklepy kwalifikujące się do promocji

Zmiany te jednak nie powodują tego, że aplikacja działa i jeśli używamy jej jak należy to wypłaca nam tokeny na portfel, co opisywałem tutaj:

Ostatnie wypłaty, pomimo jakiegoś błędu po ponownym zleceniu dotarły na portfel

Ostatnie CryptoBack z eBay, które pojawiły się w historii zakupów, zazwyczaj pojawiają się tam do 3 dni po zakupie.

Zmiany program partnerski

SocialGood oferuje bonus SocialGood (SG) o wartości 100 USD za każde nowe polecenie dokonane poprzez udostępnienie kodu zaproszenia za pośrednictwem aplikacji SocialGood do końca października 2022 r.

Nowi użytkownik (zaproszony), który zarejestrują się w Aplikacja SocialGood otrzyma SocialGood o wartości 100 USD.

Korzyści dla polecającego:

Jako polecający możesz otrzymać SG o wartości 100 USD za każdego nowego zaproszonego użytkownika. Premia za polecenie zostanie natychmiast odzwierciedlona w „Historii poleceń” aplikacji.

Gdy nowy użytkownik dokona zakupów o łącznej wartości 100 USD lub więcej w kwalifikujących się zakupach (przed podatkami i wysyłką) i ukończy KYC, zostanie on zatwierdzony na twoim koncie.

*Aby zapobiec oszustwom, osoby polecające muszą przeprowadzić proces zatwierdzania, aby wycofać nowo nabyte SG. Status SG dla poleconych zostanie „zatwierdzony” po tym, jak osoba zaproszona zrobi Shopping Mining™ w ciągu 30 dni od rejestracji i dokona zakupów o wartości 100 USD lub więcej na kwalifikujące się zakupy

Każdy może robić zakupy za pośrednictwem aplikacji SocialGood (prawie za darmo) Jednak ja prywatnie traktowałbym tę opcję jako dodatek i brał pod uwagę, że towary, które kupuje powinny być dla mnie użyteczne i potrzebne, zawsze też może się coś nie zaliczyć.

Z Moich obserwacji wynika, że najlepiej i najsprawniej robi się zakupy na eBay.

Ważna aktualizacja aplikacji Social Good

Tutaj już kilka razy wspominałem, że firma planuje wprowadzić zmiany, które obejmą to iż jeśli będziesz chciał korzystać z aplikacji podczas zakupów będzie trzeba stakować minimum 200 SG na portfelu, który jest podpięty do aplikacji. ( To może się zmienić, inne dane nie są mi obcnie znane)

Aktualizację opisałem tutaj:

Kilka ważnych kwestii dotyczących używania aplikacji Social Good

  1. System aktywacji członkostwa w aplikacji SG
  2. Opłata rejestracyjna dla nowych członków- jeśli zarejestrujesz się przed końcem sierpnia 2022 opłaty nie ma
  3. Opłata przy wypłacie tokenów SG
  4. Maksymalny miesięczny limit wypłat
  5. Aktywne saldo na min 200 tokenów SG w naszym portfelu Metamask lub TrustWallet podłączonym do aplikacji
  6. Weryfikacja KYC

Najnowszy Update z blogu Social Good

Do społeczności użytkowników aplikacji SocialGood: Dziękujemy za zakupy w aplikacji SocialGood. Jako największa na świecie aplikacja Shop-to-Earn, SocialGood App ma ponad 2 miliony użytkowników i dała kupującym nagrody w wysokości 50 milionów dolarów.

Otrzymaliśmy wiele próśb od użytkowników aplikacji SocialGood o zwiększenie wartości SG jako zasobu. Aby spełnić tę prośbę, planujemy wdrożyć następną aktualizację.

Wciąż jesteśmy w trakcie wprowadzania niezbędnych zmian, więc dokładna data aktualizacji nie jest jeszcze potwierdzona, ale chcielibyśmy poinformować naszą społeczność SocialGood, że planujemy wdrożyć tę aktualizację do końca października 2022 roku.

SG będzie przepustką do członkostwa umożliwiającą korzystanie z aplikacji SocialGood.
Obecnie prowadzimy ograniczoną czasowo kampanię nagradzającą kupujących nagrodami 100%

Crypto Back za każdym razem, gdy robisz zakupy w wybranych głównych witrynach, w tym eBay, Shopee, Lazada, AliExpress i innych, do 1000 USD za każdy zakup i nieograniczoną liczbę razy.
(Ta kampania ma zakończyć się 31 października 2022 r., jednak harmonogram może być przypadkowy bez wcześniejszego powiadomienia, a kampania może zakończyć się przed tą datą.)

Po aktualizacji aktywacji członkostwa użytkownicy będą musieć stawiać określoną kwotę SG, aby dalej korzystać z korzyści Shop-to-Earn.

Pamiętaj, że możesz sprzedać/zamienić swoje stakowane SG, kiedy tylko chcesz. Tokeny SG nie są blokowane.

Więcej szczegółów na temat tego, do czego ci, którzy stakują SG, będą mogli uzyskać dostęp, a do czego nie będą mieli dostepu ci, którzy nie stakują SG, będzie ogłoszone w dniu aktualizacji aktywacji członkostwa.

Będziesz także nadal otrzymywać premię za sytaking w wysokości do 15% APY za wszystkie swoje SG, które stakujesz.

Jak mogę się upewnić, że kupię SocialGood, kiedy robię zakupy w aplikacji? Porady dotyczące zakupów!

Jak dokonać zakupu w aplikacji SocialGood: Zaloguj sie. Przejdź do zakładki „Zakupy”.

Sprawdź opis sklepu, dotykając logo w aplikacji SocialGood lub klikając ⓘ obok kwoty/stawki Crypto Back na stronie zakupów sklepu.

Po zapoznaniu się z warunkami sklepu naciśnij przycisk „Kup teraz”.

Dokonaj kwalifikującego się zakupu.
Po otrzymaniu początkowych danych zakupu po 1-3 dniach Twój zakup pojawi się jako oczekujący w „Historii zakupów”.

Poczekaj, aż Twój SocialGood z zakupów zostanie zatwierdzony.*
Po zatwierdzeniu zaczniesz automatycznie zdobywać nagrody za stawianie i będziesz mógł wypłacić SG.

Otóż ​​to!

*Ze względu na politykę zwrotów każdego sklepu i aby zapobiec oszustwom, zatwierdzenie przez SG zajmuje co najmniej miesiąc. Aby uzyskać więcej informacji, sprawdź Okres weryfikacji sklepu.

Dodatkowo aplikacji AG można używać z Chrome:

Wtyczka tutaj: https://chrome.google.com/webstore/detail/socialgood-crypto-cashbac/nkcelicpnkfoljdjomhgialiopkchkpm

Artykuł: https://socialgood.zendesk.com/hc/en-us/articles/6542269080729

Jak upewnić się, że Twój zakup jest śledzony i kwalifikuje się:

・Jeśli korzystasz z innych promocji, zniżek, kart podarunkowych lub kuponów, upewnij się, że nie dyskwalifikują Cię one od otrzymywania SocialGood.

・Upewnij się, że blokowanie reklam lub blokowanie plików cookie jest wyłączone na Twoim urządzeniu. Mogą one uniemożliwić sklepom rozpoznanie Twojego zakupu i uniemożliwić Ci korzystanie z SocialGood.

・Po dotknięciu przycisku „Sklep”, przejdź do aplikacji, która jest akceptowana dla Crypto Back. Upewnij się, że nie zamykasz aplikacji ani nie wchodzisz w interakcję z niczym innym na urządzeniu przed dokonaniem zakupu.

・ Nie aktywuj innych witryn cashback/reward ani rozszerzeń przeglądarki i unikaj klikania poza aplikacją podczas sesji zakupowej. W przeciwnym razie Twój zakup może być powiązany z usługą inną niż aplikacja SocialGood.

・Nie używaj VPN.

・Sprawdź, które produkty kwalifikują się do SocialGood na stronie opisu każdego sklepu.

・Upewnij się, że w Twoim koszyku nie ma żadnych przedmiotów, zanim klikniesz przycisk lub baner „Sklep” w aplikacji SocialGood.

・Jeśli sprawdzasz wiele razy, wróć do aplikacji, a następnie dotknij przycisku „Sklep” lub banera w aplikacji SocialGood przy każdym zakupie

・Upewnij się, że w Twoim koszyku nie ma żadnych przedmiotów, zanim klikniesz przycisk lub baner „Sklep” w aplikacji SocialGood.

・Przy każdym zakupie wróć do aplikacji, a następnie dotknij przycisku lub banera „Sklep” w aplikacji SocialGood.

・Upewnij się, że robisz zakupy w regionie, w którym się znajdujesz.

・Ja robiłem zakupy z ulubionych, które mi zaliczyło, jednak, zanim kupisz konkretną rzecz warto ja z tych ulubionych usunąć zanim ją kupisz

Sprawdź stronę opisu Sklepu, aby znaleźć te kluczowe informacje:

・Działy/kategorie, które możesz otrzymać SocialGood

・Ile razy możesz robić zakupy w tym sklepie

・Ograniczenia i specjalne warunki zakupu

・Z której aplikacji możesz robić zakupy

・Okres weryfikacji i okres powiadomieniaWarunki te mogą się zmieniać, więc ja bym się śpieszył, sama promocja z bonusem trwa tylko do końca października

WAŻNE

Aby jednak się ZAKWALIFIKOWAĆ I ZATWIERDZIĆ BONUS należy zrobić transakcje zakupy na minimalną kwotę 100$ lub więcej.

Masz na to 30 dni od dnia rejestracji!


Nota Prawna:

Treść materiałów na kanale YouTube:  Marek Porwoł oraz artykułów, wszelkich tekstówprezentacjinagrań audio i video w domenie i subdomenachmarekporwol.pl mają wyłącznie charakter informacyjnoedukacyjnyNie stanowią „rekomendacji” i treści NIE są poradą inwestycyjną w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19.10.2005 r. w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych lub ich emitentów (Dz. U. z 2005 r. Nr 206, poz. 1715).r

Treści te mają charakter informacyjno- edukacyjny i są wyrazem moich osobistych poglądów. Niemniej jednak prezentowane treści mogą być pomocne w zarabianiu oraz marketingu online. Nie stanowią one jednak porad inwestycyjnych.

Żadna z instrukcji i filmów przedstawionych NIE daje GWARANCJI zysku ani chociażby odzyskania wpłaconych pieniędzy. Pieniądze te NIE są gwarantowane ani przez Bankowy Fundusz Gwarancyjny, ani przez jakąkolwiek instytucję lub firmę. Także ja nie gwarantuje Ci ani zysku, ani odzyskania wkładu.

Pamiętaj też, że żaden sposób na zarabianie pieniędzy etat, biznes tradycyjny, inwestycja, czy biznes online lub kryptowaluty NIE dają nigdy 100% gwarancji zarobku. Dlatego ja też takiej gwarancji Ci NIE dam!

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *