marek.ebiznes@gmail.com

Bybit – Copy trading

Zarabianie w Internecie

Bybit – Copy trading

Copy trading to nic innego jak możliwość automatycznego podążania za ruchami tradera.

Bybit na swojej giełdzie udostępnił taką opcję, gdzie my możemy skorzystać z umiejętności innych traderów i dzięki podpięciu się pod nich wykonywać te same transakcje. Wszystko to dzieje się automatycznie.

Ja postanowiłem przetestować te funkcje i wybrałem sobie tradera oraz ustawiłem jakim kapitałem chce handlować naśladując ruchy.

Znajdziesz mnie tutaj

Jeśli nie posiadacie konta na BYIT to możecie je założyć tutaj z mojego linku partnerskiego
https://partner.bybit.com/b/marek505

Traderów mam 2 jeden oba mają bardzo dobre wyniki i sobie radzą.

Jednym z nich i z obserwacji wynika najlepszym jest Angela, z tym traderem traduje dopiero od jakiegoś czasu, ponieważ od niedawna dopiero zwiększyli na Bybit ilość slotów co pozwala na to by większa ilość użytkowników mogła się podpiąć pod tego tradera.

Jak widać niżej jest możliwość podpięcia 1000 osób, z czego na ten moment wykorzystanych jest 772 miejsc

Jak rozpocząć handel?

Aby rozpocząć trading należy w pierwszej kolejności posiadać środki w stablecoin USDT na giełdzie na koncie spot, następnie najpierw przenieść je ze SPOT na „Derivatives Account”

Dopiero później przechodzimy i szukamy tradera z ktorym chcemy handlować i tam na konto przenosimy kolejny raz środki na konto „Copy Trading Account” uzywając przycisk „transfer widoczny niżej na pomarańczowo

Angele możecie wyszukać ręcznie, ale znajduje się tutaj pod tym linkiem

Jak to wygląda na moim koncie?

Niżej ostatnie trade wykonane na moim koncie.

Jak wyglądają pełne statystyki tradera?

Tutaj całe statystyki tego tradera do dnia 23.10.2022

Jak widać ten trader jest już na Bybit 97 dni, reszta danych poniżej

Jak ustawić trading?

Tutaj moje ustawienia, ja wrzuciłem w handel ciut ponad 950$ i ustawiłem, aby na trade przeznaczyło mi jednorazową kwotę na poziomie 25$, co wydaje mi się bezpiecznym progiem w stosunku do posiadanego kapitału i z danych historycznych wynika, że wystarczy na otwarcie aż 39 tradów.

Następnie ustawiłem SL – Stop loss na 80% kapitału, ryzykownie, ale trzeba dać pole manewru traderowi, w razie jakiegoś odjechania kapitału, więc stety lub nie trzeba mu zaufać i zgodzić się na to ryzyko

Jeśli chodzi o ustawienia dotyczące dźwigni wybrałem opcję gdzie lewar jest identyczny jak u osoby, która traduje, wcześniej tego nie było dlatego u innego tradera kilka moich pozycji wpadło w likwidacje, gdzie finalnie ten trader wyprowadził te pozycje z zyskiem.

2 traderem jest General Sherman poniżej statystyki:


Nota Prawna:

Treść materiałów na kanale YouTube:  Marek Porwoł oraz artykułów, wszelkich tekstówprezentacjinagrań audio i video w domenie i subdomenachmarekporwol.pl mają wyłącznie charakter informacyjnoedukacyjnyNie stanowią „rekomendacji” i treści NIE są poradą inwestycyjną w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19.10.2005 r. w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych lub ich emitentów (Dz. U. z 2005 r. Nr 206, poz. 1715).r

Treści te mają charakter informacyjno- edukacyjny i są wyrazem moich osobistych poglądów. Niemniej jednak prezentowane treści mogą być pomocne w zarabianiu oraz marketingu online. Nie stanowią one jednak porad inwestycyjnych.

Żadna z instrukcji i filmów przedstawionych NIE daje GWARANCJI zysku ani chociażby odzyskania wpłaconych pieniędzy. Pieniądze te NIE są gwarantowane ani przez Bankowy Fundusz Gwarancyjny, ani przez jakąkolwiek instytucję lub firmę. Także ja nie gwarantuje Ci ani zysku, ani odzyskania wkładu.

Pamiętaj też, że żaden sposób na zarabianie pieniędzy etat, biznes tradycyjny, inwestycja, czy biznes online lub kryptowaluty NIE dają nigdy 100% gwarancji zarobku. Dlatego ja też takiej gwarancji Ci NIE dam!

 

2 komentarze

  1. Seba pisze:

    Ustawiłem tak jak piszesz 80 %, to ze 100 dolarów wchodzi mi trader po 0.36 centa, więc jak to inaczej ustawić żeby więcej powiedzmy tak z 5 dolarów na początek na kontrakt

    • Marek pisze:

      Hej, tam się chyba cos w tych opcjach copy pozmieniało, oni to ulepszali o dodawali funkcje, pewnie można coś bardziej edytować. Poszukaj tam w opcjach bo ja nie za bardzo wiem, co konkretnie chcesz zrobić.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *