marek.ebiznes@gmail.com

Jackal – Odbieramy i stakujemy airdrop

Zarabianie w Internecie

Jackal – Odbieramy i stakujemy airdrop

Za co był Airdrop Jackal?

Jak to bywa z ekosystemem Cosmot to za staking tokenow Secret ($SCRT), Atom ($ATOM) i Juno ($JUNO) kwalifikują się do otrzymania airdropu JACKAL.

Minimalne wymaganie to jedno z tych stakingów:

20 SCRT, 10JUNO, 10ATOM

Stakowanie DEX LP nie jest uwzględnione w uprawnieniach do zrzutu w żadnej sieci.
Walidatorzy i delegatorzy giełdy nie będą kwalifikować się do zrzutu JACKAL.
Równanie zrzutu nie zostanie ujawnione, dopóki wszystkie migawki nie zostaną ukończone.

Tutaj poprzedni artykuł

https://cosmospug.com/jackal-airdrop/

Jak odebrać?

Airdrop powinien już być na naszym portfelu, ja wam pokaże jak go zobaczyć i wrzucić w staking, to czy wy chcecie stakować te tokeny, zależy już od was, ja wam pokaże co zrobiłem Ja.

Wchodzimy tutaj i tworzymy konto, łączymy portfel, dodajemy sieć wybieramy Jackal

https://explorer.nodestake.top/jackal

Apka ktorą używam na filmie do automatycznego stakowania Restake app – https://restake.app/

Wszystko krok po kroku wytłumaczyłem tutaj na filmie

.

Nota Prawna:

Treść materiałów na kanale YouTube:  Marek Porwoł oraz artykułów, wszelkich tekstówprezentacjinagrań audio i video w domenie i subdomenachmarekporwol.pl mają wyłącznie charakter informacyjnoedukacyjnyNie stanowią „rekomendacji” i treści NIE są poradą inwestycyjną w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19.10.2005 r. w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych lub ich emitentów (Dz. U. z 2005 r. Nr 206, poz. 1715).r

Treści te mają charakter informacyjno- edukacyjny i są wyrazem moich osobistych poglądów. Niemniej jednak prezentowane treści mogą być pomocne w zarabianiu oraz marketingu online. Nie stanowią one jednak porad inwestycyjnych.

Żadna z instrukcji i filmów przedstawionych NIE daje GWARANCJI zysku ani chociażby odzyskania wpłaconych pieniędzy. Pieniądze te NIE są gwarantowane ani przez Bankowy Fundusz Gwarancyjny, ani przez jakąkolwiek instytucję lub firmę. Także ja nie gwarantuje Ci ani zysku, ani odzyskania wkładu.

Pamiętaj też, że żaden sposób na zarabianie pieniędzy etat, biznes tradycyjny, inwestycja, czy biznes online lub kryptowaluty NIE dają nigdy 100% gwarancji zarobku. Dlatego ja też takiej gwarancji Ci NIE dam!


 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *