marek.ebiznes@gmail.com

Omniflix – Testnet

Zarabianie w Internecie

Omniflix – Testnet

Mamy tutaj kilka prostych zadań do wykonania, a mianowicie zacznajmy.

Przechodzimy na stronę testnetu: https://f4.omniflix.studio/home

Strona z marketem będzie nam potrzebna później – https://f4.omniflix.market/home

Najpierw potrzebujemy tokeny testowe FLIX, pozyskujemy je z Faucetu który jest w rozwijanym menu u góry po prawej „claim tokens” Film krok po kroku na samym dole tego artykułu.

Moje Social Media

Kolejnym zadaniem jest stworzenie kolekcji NFT, wszystkie zadania znajdziemy po lewej w menu klikając w „Campaign”

Jak już zdobyliśmy tokeny testowe Flix to pierwsze zadanie mamy wykonane i można przejść dalej do wykonywania kolejnych zadań

Jeśli byłoby coś nie tak z zatwierdzaniem transakcji warto wtedy usunąć sieć z keplr i podłączyć się do strony ponownie co automatycznie doda sieć do naszego portfela.

2. Stworzenie kolekcji NFT

Przechodzimy w górny prawy róg klikamy „Create” i wybieramy NFT Collection

Nadajemy Collection Symbol oraz Collection Name – reszta może zostać pusta, klikamy przycisk na dole „mint collection”

3. Stworzenie NFT

Będzie nam potrzebny jakiś plik JPG, Następnie ponownie klikamy create i wybieramy ” asset via file upload” dodajemy tam plik i klikamy go to asset library, na wgranym obrazku klikamy „mint NFT”

4. Wylistowanie NFT na aukcji – Auction listing

Wchodzimy w asset library, przechodzimy do NFTs i klikamy „list NFT”

Wybieramy Timed Auction wypełniamy listing i przechodzimy dalej

5. Bid on an Auction – czyli zalicytowanie w aukcji jakiegoś NFT

Przechodzimy na stronę z marketem – https://f4.omniflix.market/home

Przechodzimy w MARKETPLACE u góry strony i licytujemy jakieś NFT

Zwracamy uwagę na aukcje, które są już w trakcie lub się kończą, można filtrami po prawej wybrać, że chcemy kupić NFT za FLIX w jakim przedziale cenowym itd.

6. Win an auction – należy wygrać aukcje

Ostatnie zadanie wymaga cierpliwości najlepiej przebić mocniej oferte i licytować większe kwoty. Wylicytowane NFT wskoczy po około ~ po 1h

Masz pytania ? Zapraszam na telegram


.

Nota Prawna:

Treść materiałów na kanale YouTube:  Marek Porwoł oraz artykułów, wszelkich tekstówprezentacjinagrań audio i video w domenie i subdomenachmarekporwol.pl mają wyłącznie charakter informacyjnoedukacyjnyNie stanowią „rekomendacji” i treści NIE są poradą inwestycyjną w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19.10.2005 r. w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych lub ich emitentów (Dz. U. z 2005 r. Nr 206, poz. 1715).r

Treści te mają charakter informacyjno- edukacyjny i są wyrazem moich osobistych poglądów. Niemniej jednak prezentowane treści mogą być pomocne w zarabianiu oraz marketingu online. Nie stanowią one jednak porad inwestycyjnych.

Żadna z instrukcji i filmów przedstawionych NIE daje GWARANCJI zysku ani chociażby odzyskania wpłaconych pieniędzy. Pieniądze te NIE są gwarantowane ani przez Bankowy Fundusz Gwarancyjny, ani przez jakąkolwiek instytucję lub firmę. Także ja nie gwarantuje Ci ani zysku, ani odzyskania wkładu.

Pamiętaj też, że żaden sposób na zarabianie pieniędzy etat, biznes tradycyjny, inwestycja, czy biznes online lub kryptowaluty NIE dają nigdy 100% gwarancji zarobku. Dlatego ja też takiej gwarancji Ci NIE dam!


 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *