marek.ebiznes@gmail.com

Loop – Migration Airdrop

Zarabianie w Internecie

Loop – Migration Airdrop

Loop wynagradza swoich holderów zrzutem NFT.

„Jeśli odebrałeś ten NFT, jesteś cennym zwolennikiem Loop i Cosmos Network! HODLujesz swoje tokeny, aby pokazać swoją wiarę i wsparcie w projektach społecznościowych, takich jak Loop Finance!”

Aby to odebrać jest czas do 2.12.2022 Artykuł w tym temacie

Loop Airdrop NFT na Juno

Naszym nowym domem jest Juno, za co jesteśmy bardzo wdzięczni! Niedawno wysłaliśmy wkład w wysokości 1% całkowitej podaży tokenów LOOP do portfela społeczności Juno (12 milionów tokenów LOOP $), aby pokazać nasze uznanie dla samego łańcucha; teraz kolej na użytkowników, którzy zabezpieczają sieć.

Poniżej znajduje się kilka informacji, które Cię dogonią, a następnie przejdziemy do Airdrop i Loop Power.

Co już się stało. . .

Wcześniej stwierdziliśmy, że musiałeś być:

(a) Stakowany JUNO w dniu 22 sierpnia 2022 r. z co najmniej 25 postawionymi JUNO LUB

(b) posiadacz LOOP na Terra Classic, który odebrał swoje tokeny na Juno i nie sprzedał więcej niż 10% od czasu zgłoszenia.

Jeśli należysz do jednej lub obu z tych dwóch grup, gratulacje! Będziesz mógł odebrać swój Airdrop NFT.

Dodatkowe akcje $LOOP

Pozwoliliśmy również użytkownikom zarobić dodatkowe 95 USD w $LOOP, wykonując określone czynności na naszej platformie. Podczas naszego okresu testowego poprosiliśmy Junonautów o wykonanie 3 akcji pod koniec września (między 19 a 30 września):

Uwaga: te działania nie uprawniają już do otrzymania większej liczby nagród za zrzuty LOOP:

  1. Dokonaj zamiany na naszym nowym agregatorze DEX i prześlij nam swoją opinię w formularzu (dodatkowe 10 USD LOOP w Twoim NFT)
  2. Dodaj płynność do jednej z naszych pul płynności LOOP i rozpocznij hodowlę oraz przekaż opinię (dodatkowe 10 USD LOOP w Twoim NFT)
  3. Wybij Tradooors NFT i postaw go, aby odebrać nagrody (60 $ dodatkowej LOOP w twoim NFT plus nagrody z NFT!)

Nie trzeba było wykonywać wszystkich kroków ani wykonywać ich w określonej kolejności.

Uwaga: W momencie składania wniosku przypiszemy do NFT stałą kwotę LOOP, która będzie równoważna powyższym wartościom USD. Jednak w okresie nabywania uprawnień wartość ta może wzrosnąć lub spaść w zależności od wartości rynkowej LOOP.

Terra Rescue Airdrop NFT
Dla tych, którzy jeszcze nie wiedzą, Loop Protocol, w następstwie upadku LUNA, przeniósł nasze główne kontrakty i dom społecznościowy z Terry do Juno.

W sierpniu zrzuciliśmy 25% wciąż aktywnych posiadaczy Terra LOOP do Juno Network. Nieodebrane tokeny z tego zrzutu zostały użyte do zrzutu Juno.

Teraz aktywni użytkownicy, którzy już odebrali początkowe 25%, będą mogli odebrać pozostałe 75% swoich tokenów w formie Loop DeFi NFT, który będzie emitował LOOP każdego dnia przez 12 miesięcy.

** Uwaga: Jeśli sprzedałeś <10% swojej poprzedniej pozycji Juno LOOP, kwalifikujesz się do Loop Airdrop NFT na Juno i powinieneś przeczytać powyższą sekcję.

⚠️ BARDZO WAŻNE ⚠️
W poniższej sekcji wyjaśnimy, jak zmaksymalizować nagrody ze zrzuconego NFT. Będziesz mieć dwie różne opcje postawienia NFT na nagrody, ale zrobienie jednej anuluje drugą, więc postępuj ostrożnie.

W większości przypadków bardziej atrakcyjnym wyborem będzie postawienie stakingu w celu zdobycia Super LOOP Power (nie są to porady finansowe!), dlatego ważne jest, aby zrozumieć, co to jest i jak może zwiększyć Twoje nagrody.

Co to jest moc LOOP?

LOOP Power to wartość, która określa Twój udział w nagrodach z przychodów platformy.

Określa również twoją siłę głosu nad funduszami portfela społeczności, a w przyszłości uprawnia cię do większych premii rolniczych i dostępu do integracji platform partnerskich.

Obecnie moc LOOP pochodzi z długości czasu, w którym decydujesz się na stakowanie LOOP na platformie stakingowej DEX. Jednak wraz z tym zrzutem wprowadzamy również drugi sposób na zwiększenie mocy LOOP – za pomocą Rewards NFT.

Co to jest moc SUPER LOOP?

To jest LOOP Power na sterydach.

W tym roszczeniu zaimplementowaliśmy dodatkowy dynamiczny atrybut! Gdy użytkownik odbierze swój NFT, będzie on miał atrybut „SUPER LOOP Power”.

W przypadku tych NFT moc SUPER LOOP dodaje 2-krotne zwiększenie liczby LOOP w twoim NFT.

Oznacza to, że na początku 2023 r. na DEX otrzymasz dwa razy więcej mocy LOOP, a tym samym dwa razy więcej nagród: https://juno.loop.markets/stake?tab=STAKING#stake

Chcemy uhonorować zaangażowanie Looperów, którzy trzymają się Loop Reward NFT, podczas gdy my uzupełniamy mechanizm NFT LOOP Power.

Czy mogę stracić moc SUPER LOOP?

TAk! Wszelkie NFT postawione na NFT Marketplace za tokeny LOOP automatycznie utracą swój status SUPER LOOP Power (atrybut = no) i nie będą już kwalifikować się do podwójnego zwiększenia mocy LOOP, a zatem ich atrybut „SUPER LOOP Power” zniknie.

W najbliższej przyszłości NFT „SUPER LOOP Power” będzie uważane za rzadkość. Dzieje się tak dlatego, że nadal zachowuje wszystkie swoje żetony nagród, a także potencjał zwiększania mocy tyczenia. Pomyśl o tym jak o „PSA 10”, jeśli znasz zbieranie kart – najrzadszy stan kart na rynku.

Możliwe, że na rynku może istnieć duże zapotrzebowanie na te NFT, ponieważ SUPER LOOP Atrybut mocy jest zbywalny. Tak więc te NFT mogłyby potencjalnie zostać sprzedane na Loop Marketplace, a nowy właściciel skorzystałby na wzmocnieniu.

https://www.loop.markets/terra-rescue-juno-stakers-loop-nft-airdrop/

Ja na razie nie stakuje tych NFT

Sprawdź, czy się kwalifikujesz

https://nft-juno.loop.markets/launchpad/loop-airdrop

Tutaj można to odebrane NFT stakować ALE ! trzeba się zastanowić nad tym, bo

https://nft-juno.loop.markets/myNft

Minimum było na 25 JUNO w stakingu, były zadania dodatkowo do zrobienia i można było otrzymać bardziej wartościowe NFT.

NFT można stakować, ale trzeba podjąć decyzję, czy zaczynamy teraz staking, czy w 2023 roku z boostem x2.

Moje Social Media

Masz pytania? Zapraszam na Telegram


.

Nota Prawna:

Treść materiałów na kanale YouTube:  Marek Porwoł oraz artykułów, wszelkich tekstówprezentacjinagrań audio i video w domenie i subdomenachmarekporwol.pl mają wyłącznie charakter informacyjnoedukacyjnyNie stanowią „rekomendacji” i treści NIE są poradą inwestycyjną w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19.10.2005 r. w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych lub ich emitentów (Dz. U. z 2005 r. Nr 206, poz. 1715).r

Treści te mają charakter informacyjno- edukacyjny i są wyrazem moich osobistych poglądów. Niemniej jednak prezentowane treści mogą być pomocne w zarabianiu oraz marketingu online. Nie stanowią one jednak porad inwestycyjnych.

Żadna z instrukcji i filmów przedstawionych NIE daje GWARANCJI zysku ani chociażby odzyskania wpłaconych pieniędzy. Pieniądze te NIE są gwarantowane ani przez Bankowy Fundusz Gwarancyjny, ani przez jakąkolwiek instytucję lub firmę. Także ja nie gwarantuje Ci ani zysku, ani odzyskania wkładu.

Pamiętaj też, że żaden sposób na zarabianie pieniędzy etat, biznes tradycyjny, inwestycja, czy biznes online lub kryptowaluty NIE dają nigdy 100% gwarancji zarobku. Dlatego ja też takiej gwarancji Ci NIE dam!


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *