marek.ebiznes@gmail.com

Ledger – Black Friday

Zarabianie w Internecie

Ledger – Black Friday

Zapewne nie raz zastanawiałeś się, czy i kiedy kupić swojego Ledgera… Dziś masz taką okazję, a dodatkowo otrzymasz bonus na black friday w wysokości 30$ w BTC, jeśli zdecydujesz się na Ledger nano X, a przy zakupie Ledger nano S Plus otrzymasz voucher o wartości 20$. Vouchery te można zrealizować taki sposób, że kwotę, która na nim jest otrzymasz na swój adres portfela.

Aby wziąć udział w promocji w Czarny piątek, musisz mieć co najmniej osiemnaście (18) lat i zdolność prawną do zawierania umów.

Zakupy muszą być dokonywane w pełnej cenie, a nie w okresie promocyjnym. Promocji w Czarny piątek nie można łączyć ani używać w połączeniu z żadną inną ofertą lub programem promocyjnym, takim jak program Poleć znajomemu.

Maksymalna liczba Produktów według gospodarstw domowych, które mogą zostać zakupione w ramach Promocji Czarny Piątek wynosi pięć (5).

Promocja w Czarny piątek jest ograniczona do łącznie 15 000 kuponów Nano X i 15 000 kuponów Nano S Plus, według kolejności zgłoszeń.

Ceny jak odliczymy bonus w formie przelewu BTC na nasz portfel.

Ledger Nano X to 686 złotych, a dodatkowo otrzymasz Voucher na 30$ ~ 135 zł w BTC które trafi na twój portfel

Czyli cena zakupu to 551 złotych 

Ledger Nano S Plus to 356 złotych + 20$ voucher BTC ~ 90 złotych, czyli płacimy 266 złotych.

Zastanawiałeś się, który będzie odpowiedni dla Ciebie i nie wiesz czy wybrać X czy S Plus?

Nano X ma Bluetooth i swoją baterię, ale jest o 330 złotych droższy, warto przemyśleć czy naprawdę tego potrzebujemy, zanim go kupimy. Lepiej chyba kupić 2 Nano S Plus w tej cenie, aby w razie czego posiadać dodatkowe urządzenie jako backup…

Plusy i minusy Nano S Plus

PLUSY

  • Obsługuje do 100 aplikacji o pojemności 5500 monet i tokenów
    Jest idealny dla entuzjastów NFT.
  • Zgodnych ponad 50 zewnętrznych portfeli, takich jak MetaMask, Trust Wallet itp.
  • Obsługuje 64-bitowe komputery stacjonarne (Windows 8+, macOS 10.8+, Linux) Smartfony z systemem Android 7+.

MINUSY, ale czy faktycznie…?

  • Brak łączności Bluetooth, tylko USB-A do USB-C
  • Brak baterii do użytku w trybie gotowości.
  • Urządzenie nie sprawdza poprawności adresów zmian.
  • Nie nadaje się do wydobycia.Odbiór Karty i Kodu Podarunkowego – Produkt otrzymasz wraz z Kartą i Kodem Podarunkowym wraz z pudełkiem. Po skonfigurowaniu Ledger Live możesz uzyskać dostęp do aplikacji Poleć znajomemu za pośrednictwem sekcji Odkrywaj i utworzyć konto, logując się za pomocą adresu Ethereum. Tam będziesz mógł użyć swojego kodu podarunkowego, jak wyjaśniono poniżej.

Wykorzystanie kodu podarunkowego — należy zdrapać kartę, odsłonić kod podarunkowy i wprowadzić go na koncie Poleć znajomemu, postępując zgodnie z instrukcjami podanymi w aplikacji.

Odbierz nagrodę — 30 dni po zrealizowaniu kodu podarunkowego musisz odebrać swoje bitcoiny na koncie Poleć znajomemu i podać adres Bitcoin. Wybierając opcję odebrania nagrody, możesz wybrać jeden z proponowanych adresów Bitcoin lub wprowadzić nowy.

Regulamin – https://shop.ledger.com/pages/ledger-black-friday-promotion-terms-and-conditions

Tutaj porównanie tych 2 urządzeń.

Moje Social Media

Masz pytania? Zapraszam na TelegramNota Prawna:

Treść materiałów na kanale YouTube:  Marek Porwoł oraz artykułów, wszelkich tekstówprezentacjinagrań audio i video w domenie i subdomenachmarekporwol.pl mają wyłącznie charakter informacyjnoedukacyjnyNie stanowią „rekomendacji” i treści NIE są poradą inwestycyjną w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19.10.2005 r. w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych lub ich emitentów (Dz. U. z 2005 r. Nr 206, poz. 1715).r

Treści te mają charakter informacyjno- edukacyjny i są wyrazem moich osobistych poglądów. Niemniej jednak prezentowane treści mogą być pomocne w zarabianiu oraz marketingu online. Nie stanowią one jednak porad inwestycyjnych.

Żadna z instrukcji i filmów przedstawionych NIE daje GWARANCJI zysku ani chociażby odzyskania wpłaconych pieniędzy. Pieniądze te NIE są gwarantowane ani przez Bankowy Fundusz Gwarancyjny, ani przez jakąkolwiek instytucję lub firmę. Także ja nie gwarantuje Ci ani zysku, ani odzyskania wkładu.

Pamiętaj też, że żaden sposób na zarabianie pieniędzy etat, biznes tradycyjny, inwestycja, czy biznes online lub kryptowaluty NIE dają nigdy 100% gwarancji zarobku. Dlatego ja też takiej gwarancji Ci NIE dam!


 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *