marek.ebiznes@gmail.com

Starbucks NFT – Partnerstwo z Polygone MATIC

Zarabianie w Internecie

Starbucks NFT – Partnerstwo z Polygone MATIC

Pamiętacie jak kiedyś na początku karty z punktami czy cashback było dla nas czymś dziwnym i mało zrozumiałym? Dziś w mimo tego, że karta „payback” jest ciągle mało popularna to zbiera się punkty czy to w Lidlu, czy w żabce, które później można na coś wymienić

Chociaż mam dalej wrażenie, iż mimo tego, że można otrzymać jakieś benefity będąc gdzieś „membersem” to ludzie są leniwi i się im nie chce! A my tutaj wchodzimy na wyższy poziom!

Starbucks pokazuje tutaj świetny przykład wdrożenia świata cyfrowego, świata krypto i NFT w mainstream i zwiększanie świadomości ludzi w tej materii. Dodatkowo na stronie informuje co jest czym i w jaki sposób można to wykorzystać.

Na ich stronie czytamy …

Przedstawiamy nowy wymiar marki Starbucks

Starbucks Odyssey połączy naszą przeszłość, teraźniejszość i przyszłość… oferując sposoby na wzbogacenie wiedzy o kawie dzięki interaktywnym doświadczeniom. To nie tylko nowy sposób na poznanie Starbucks. To zaproszenie do dołączenia do nas w naszej podróży i spotkania przy kawie.

Odblokuj dostęp do nowych korzyści i doświadczeń

Członkowie Starbucks Odyssey mogą zdobywać i kupować cyfrowe znaczki kolekcjonerskie (NFT), gromadząc Punkty Odyssey, które odblokowują dostęp do ekskluzywnych ofert, nagród empirycznych i jedynej w swoim rodzaju grafiki Starbucks, której nie można znaleźć nigdzie indziej.

Zanurz się w kawowym dziedzictwie i kulturze Starbucks

Uzyskaj dostęp do zabawnych, interaktywnych zajęć i wciągających doświadczeń związanych z marką, w których dowiesz się więcej o naszej bogatej historii, praktykach związanych z kawą od ziarna do filiżanki, swoich ulubionych napojach i nie tylko.

Co to jest Odyseja Starbucks?

Starbucks Odyssey to nowe doświadczenie oparte na technologii Web3, które zaoferuje członkom Starbucks Rewards w USA możliwość zdobywania i kupowania cyfrowych znaczków kolekcjonerskich (NFT), które odblokują dostęp do nowych korzyści i doświadczeń, których nie można znaleźć nigdzie indziej.

Jak to działa?

Członkowie Starbucks Rewards mogą dołączyć do listy oczekujących, aby kwalifikować się do otrzymania zaproszenia do dołączenia do Odyssey. Po otrzymaniu zaproszenia członkowie będą używać swojego loginu Starbucks Rewards, aby dołączyć do Odyssey i rozpocząć angażowanie się w „Podróże”, serię działań, takich jak interaktywne gry lub wyzwania, które pogłębią ich wiedzę na temat kawy i Starbucks. Członkowie będą nagradzani za ukończenie podróży z „znaczkiem podróży” (NFT). Wkrótce członkowie będą również mogli kupować „znaczki z limitowanej edycji” (NFT) za pośrednictwem wbudowanego sklepu w aplikacji internetowej Starbucks Odyssey.

Każdy cyfrowy znaczek kolekcjonerski będzie zawierał wartość punktową, a znaczki można kupować lub sprzedawać wśród członków na rynku, a własność jest zabezpieczona na blockchainie.

W miarę zbierania Pieczątek, Punkty członków będą rosły, odblokowując dostęp do wyjątkowych nagród i doświadczeń, które mogą obejmować wirtualną lekcję parzenia espresso martini, unikatowe produkty i współpracę z artystami, zaproszenia na ekskluzywne wydarzenia w Starbucks Reserve Roasteries, a nawet możliwość dołącz do wycieczki na farmę kawy Starbucks Hacienda Alsacia w Kostaryce.

Dlaczego Starbucks uruchamia Starbucks Odyssey?

Od samego początku misją Starbucks było inspirowanie i pielęgnowanie ludzkiego ducha – budowanie więzi przy kawie, społeczności i przynależności. Cieszymy się, że możemy wykorzystać nowe technologie do stworzenia miejsca, w którym klienci i partnerzy (pracownicy) mogą się spotykać i celebrować historię, dziedzictwo i przyszłość Starbucks. W tej epoce hipercyfrowej chcemy rozszerzyć społeczność, którą zawsze tworzył Starbucks, na wszystkie miejsca, w których klienci spotykają się ze Starbucks. i służąc jako trzecie miejsce, miejsce między domem a pracą, aby połączyć się przy kawie.

Co to jest uruchomienie wersji beta?

Uruchomienie wersji beta oznacza, że Odyssey zostanie najpierw udostępniona małej grupie członków, którzy przetestują, przekażą opinie i pomogą ukształtować doświadczenie, zanim zaproszą jeszcze więcej członków.

Co to są cyfrowe znaczki kolekcjonerskie (NFT)?

Token (NFT) to jednoznacznie identyfikowalny zasób, którego własność jest identyfikowana w łańcuchu bloków. NFT zawierają pliki cyfrowe, takie jak obrazy lub dźwięk, z metadanymi, takimi jak umowy, które czynią je wyjątkowymi. NFT może mieć tylko jednego właściciela naraz.

Nasze cyfrowe znaczki kolekcjonerskie to NFT, których właściciel jest zidentyfikowany w sieci Polygon.

Co to jest łańcuch bloków? Z jakiego partnera blockchain korzysta Starbucks?

Blockchain to system rejestrowania informacji (takich jak baza danych lub księga główna), który jest udostępniany przez sieć komputerową. Blockchain jako baza danych przechowuje informacje elektronicznie w formacie cyfrowym.

Starbucks wykorzysta bardziej wydajną energetycznie technologię blockchain typu „proof-of-stake” zbudowaną przez firmę Polygon, która zużywa znacznie mniej energii niż łańcuchy blokowe typu „proof-of-work” pierwszej generacji.

Czy potrzebuję portfela kryptograficznego, aby wziąć udział?

Starbucks Odyssey wyeliminuje barierę wejścia na tradycyjny rynek Web3, umożliwiając członkom zakup znaczków z limitowanej edycji bezpośrednio za pomocą karty kredytowej. Nie będzie potrzebny żaden kryptoportfel ani krypto-waluta – dzięki czemu Starbucks Odyssey będzie atrakcyjnym i łatwym sposobem na dostęp do tej nowej technologii i uzyskanie udziału w lojalności wobec Starbucks.

Dołącz do listy oczekujących, aby mieć szansę na doświadczenie
Starbucks® Odyssey, nasza nowa społeczność cyfrowa.

Jesteś już członkiem Starbucks Rewards?
Użyj adresu e-mail powiązanego z Twoim kontem.

https://waitlist.starbucks.com/#/landing

Blog Polygone – https://polygon.technology/blog/starbucks-odyssey-beta-is-now-live-on-polygon

Moje Social Media

Masz pytania? Zapraszam na TelegramNota Prawna:

Treść materiałów na kanale YouTube:  Marek Porwoł oraz artykułów, wszelkich tekstówprezentacjinagrań audio i video w domenie i subdomenachmarekporwol.pl mają wyłącznie charakter informacyjnoedukacyjnyNie stanowią „rekomendacji” i treści NIE są poradą inwestycyjną w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19.10.2005 r. w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych lub ich emitentów (Dz. U. z 2005 r. Nr 206, poz. 1715).r

Treści te mają charakter informacyjno- edukacyjny i są wyrazem moich osobistych poglądów. Niemniej jednak prezentowane treści mogą być pomocne w zarabianiu oraz marketingu online. Nie stanowią one jednak porad inwestycyjnych.

Żadna z instrukcji i filmów przedstawionych NIE daje GWARANCJI zysku ani chociażby odzyskania wpłaconych pieniędzy. Pieniądze te NIE są gwarantowane ani przez Bankowy Fundusz Gwarancyjny, ani przez jakąkolwiek instytucję lub firmę. Także ja nie gwarantuje Ci ani zysku, ani odzyskania wkładu.

Pamiętaj też, że żaden sposób na zarabianie pieniędzy etat, biznes tradycyjny, inwestycja, czy biznes online lub kryptowaluty NIE dają nigdy 100% gwarancji zarobku. Dlatego ja też takiej gwarancji Ci NIE dam!


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *